אביגיל אלפטוב

קולקצית קאפל אוף, קיץ 2014
|

קולקצית קאפל אוף, קיץ 2014

אביגיל אלפטוב, אלופת ישראל בסיף מככבת בקמפיין הקיץ הנוכחי של שלי ואילון סתת-קומבור, מעצבי מותג הנעליים "קאפל אוף"

מאת: אפי אליסי

אופנה וספורט. שילוב אהוב במיוחד על משרדי פרסום. את כוכבי אלופת היורוליג הטריה, מכבי תל אביב, יסחטו כלימון מתוק, ויפיקו ממנו את המירב. כל אחד והלימונדה שלו.
המזל הולך בעיקר עם הלימונים היפים. הנה אביגיל אלפטוב, אלופת ישראל בסיף לבני גילה, וסגנית אלופת ישראל לבוגרים. מתחת למסיכה גילו, מעצבי מותג הנעליים "קאפל אוף", שלי ואילון סתת-קומבור, את יופיה של הסייפת הצעירה, והנה היא מככבת בקמפיין הקיץ הנוכחי שלהם. בעלי המותג מצאו כי הלובן הזה של בגדי אלופת הסיף הם תפאורה הולמת לקולקציה החדשה. מה מסמל החרב? גם אני שואל.

קולקצית קאפל אוף, קיץ 2014

קולקצית קאפל אוף, קיץ 2014

קולקצית קאפל אוף, קיץ 2014

קולקצית קאפל אוף, קיץ 2014

קולקצית קאפל אוף, קיץ 2014
דוגמנית: אביגיל אלפטוב. צילום: תום מרשק

מה בקולקציה
1: ריזורט באווירת וינטג'- נעלי סירה ועקב צבעוניות  2: "SPIDER" – סוליית פלטפורמה בלבן ושחור, שפותחה ע"י מעצבים איטלקים 3: "חץ" – כפכפים ומגפונים במראה יפני 4: כפכפי קיץ קלועים בשילוב מתכות 5: סנדלים ומגפונים עם עקב אליפטי בלבן, אפור ושחור.
מחירים: 480 – 670 שקל
חדש: "בית קאפל אוף" נפתח במתחם "שרונה", תל אביב.

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

אודות Fashion Israel

מגזין אופנה

מגזין אופנה ביוטי מוביל בישראל: משמש במה ייחודית לדור החדש של האופנה בישראל: מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים לאופנה, בוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנה.

מגזין אופנה של כולם!

Fashion Israel שם לו למטרה לקדם ולפתח כישרונות בתעשיית האופנה הישראלית: נשים, גברים, יהודים, ערבים, דתיים, חילוניים, הומואים, סטרייטים, לסביות, טרנסג׳נדרים, בי סקסואלים. מכל דת, מגדר ולאום. של כולם!

נועזים, בועטים ותוססים

מקדם כישרונות המבקשים במה להשמיע מעליה את קולם הרם, הברור והמחדש – נועזים, בועטים ותוססים מתחומי אופנה, ביוטי וצילום בישראל.

אנג׳נדות חברתיות

מגזין אופנה ישראלי מקדם אנג׳נדות חברתיות: קידום מעמד האישה, שיתוף פעולה עם אקדמיות, מכללות ובתי ספר גבוהים בארץ לצילום ואופנה, אופנה בחברה ערבית – במה אופנתית לתעשיית האופנה של ערביי ישראל. חשיפה של אלפי סטודנטים. פועל למען אנשים בעלי מוגבלויות, פגועי נפש, נכים ועוד.

התפתחות וחדשנות

יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל: דגש מיוחד על קהילת מעצבי אופנה, צלמי אופנה, הדוגמנים/יות סטייליסטים וסטייליסטייות, מעצבי השיער ואנשי האיפור.


קורונה, טרנדים, סטייל, אופנה, חדשות האופנה,

מגזין אופנה, אופנת נשים, אופנה ישראלית,

אופנת גברים, Fashion, Fashion Magazine, שנקר, ויצו חיפה, בצלאל

זארה נשים, קסטרו, רנואר, אופנת נשים, שבוע האופנה,

איפור, הפקות אופנה, ZARA, CORONA, זארה, זארה גברים


תגובות פייסבוק