אביהו פנחסוב

זוהר פנחסוב
|

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב כבר מזמן נבחר ע"י הקהל לדבר הכי לוהט בשטח, ערבוב הסגנונות הצבעוני והתיאטרלי של המועדון מייצר פרשנות רעננה וסקסית לז׳אנר חדש ומקורי שעומד בזכות עצמו

זוהר פנחסוב-1
צילום: זוהר שטרית

הבשורה מתפשטת ומתעצמת, הביקוש להופעות הסטרי בכל תנאי מזג אוויר, שטח וחללים יוצאי דופן!  הקהל גודל ומתרחב, ונוהר מכל קצוות הארץ להפיץ את הבשורה.
מועדון הקצב הוא מעין הכלאה של קיבוץ גלויות ישראלי, מפתיע ומקורי, המפגיש את מגוון ההשפעות המוזיקליות שעיצבו את חייו של אביהו, והקמתו זו דרכו לחזור הביתה, לשורשים.
חברי המועדון: אגדת הרוקנרול ״חיים רומנו״, שנמנה עם חלוצי הרוק'נ'רול בישראל (הצ׳רצ׳ילים), ומחלוצי הצליל היווני במוסיקה הישראלית, מארק פנחסוב- גיטריסט ומעבד מוזיקלי שעלה לארץ מאזרביג׳אן, ניר טייב שמוסיף לכור ההיתוך הזה השפעות צועניות, כשעל הקצב אחראים טל כוכבי, ניצן אייזנברג ויאיר צברי.
מי שכבר מכיר והיה בהופעה, מגיע בידיעה שמבטלת כל ציפייה, תכנון או מוסכמה אפשרית! כשאביהו פנחסוב עולה לבמה הכל יכול לקרות וכל רגע הוא שיא חדש שמוביל אל הלא נודע.

אז מה נשאר לנו? רק לפתוח את הלב לשחרר כל חשש ומגבלה ולענטז עד אבדן חושים, במסע אל אזורי הבלקן היווני ועד ללב המערב עם נגיעות של רוקנרול טורקי, יווני, פ׳אנק, דיסקו והרבה נשמה!!תנעלו את הצלחות בארונות המטבח בבית תעלו על נעלי הריקוד – והיידה יאסו!!!!!
ביום שלישי, 6 אוקטובר, יעלו ויבואו חברי המועדון להופעה במועדון הזאפה תל אביב

פתיחת דלתות 20:15  תחילת מופע 22:00
מחיר כרטיס  100 ש"ח
טלפון להזמנות 9080*

תגובות פייסבוק