אולטרסול בייבינטורל

|

חדש מד"ר פישר: אולטרסול בייבינטורל

סדרת הגנה משמש היחידה בארץ בעלת 100% מסנני קרינה טבעיים בשילוב הגנה מוגברת במיוחד מקרינת ה-UVB SPF 50+ ומקרינת ה UVA

אולטרסול בייבינטורל-1
בייבינטורל עם קרן פלס. צילום: יח״צ

הורים רבים אינם יודעים זאת אך העור שלנו "זוכר" וצובר נזקי קרינת שמש במהלך השנים, חלקם גלויים לעין וחלקם נסתרים. עורם של התינוקות רגיש באופן מיוחד היות והוא דק ועדין יותר. החשיפה לשמש מסוכנת לנו המבוגרים  ועל אחת כמה וכמה מסוכנת לתינוקות.
חשיפה מוגברת לשמש גורמת לנזקים מידיים כמו אדמומיות, כוויות שמש ושלפוחיות. בנוסף קיימת סכנה לנזקים בטווח הארוך: נזקים בריאותיים כדוגמת הופעתם של נגעים קדם סרטניים, העלאת הסיכון להתפתחות סרטן עור מסוגים שונים ודיכוי המערכת החיסונית.
לכן מומלץ שלא לחשוף תינוקות לשמש בכלל. עם זאת במידה ובכל זאת בכוונתכם לצאת לטיול במזג האוויר השמשי עם התינוק חשוב להקפיד על מריחת תכשיר הגנה מפני השמש בעל הגנה מוגברת מאוד כחלק משגרת הבוקר וכן שימוש אמצעי מיגון נוספים כגון- כובע רווח שוליים,ביגוד מתאים ושהייה בצל.

אולטרסול בייבינטורל-6
ultrasol baby natural SPF50+ 50ml tube

בעונת הקיץ 2016 תשלובת ד"ר פישר משיקה סדרה חדשה ובלעדית: אולטרסול בייבינטורל; תכשירים המספקים הגנה מוגברת במיוחד, של SPF50+, המצויה כיום בישראל בתכשיר הגנה משמש לתינוקות המכיל 100% מסנני קרינה טבעיים, בעל הגנה מוגברת. התכשירים החדשים מכילים מערכת מסנני קרינה מינראליים העומדת בתקנים העדכניים והמתקדמים ביותר, המאפשרת הגנה רב מימדית גבוהה, רחבה ומוגברת במיוחד מקרינת  UVB(SPF50+) ומקרינת UVA ומסייעת בהגנה מקרינת IRA.
הפורמולות הייחודיות של אולטרסול בייבינטורל מכילות קומפלקס אנטי אוקסידנטים ייחודי המשלב ויטמין E ותה ירוק המסייע להגנה מפני רדיקלים חופשיים.
ללא פראבנים.
היפו אלרגני
עמיד במים.
נבדק אופטלמולוגית ואינו גורם לגירויי בעיניים.
עבר את מבדק sensitive המחמיר המעיד על היותו מתאים לעורו העדין של התינוק.

אולטרסול בייבינטורל-5
ultrasol baby natural SPF50+ 50ml

אולטרסול בייבינטורל מועשר בשמנים מסוג קמומילה, קלנדולה ופשתן להענקת לחות וריכוך העור. מכיל ביסבולול ותמצית אלוורה המסייעים להרגעת העור ומניעת גירויים, ופרו – ויטמין B5 לריכוך, לחות ושמירה על גמישות העור.
מחיר מומלץ לצרכן :
קרם פנים – 54.90 שקל  תכולה : 50 מ"ל
תחליב גוף – 69.90 שקל  תכולה : 125 מ"ל
את כל מוצרי אולטרסול של ד"ר פישר ניתן להשיג ברשתות הפארם, רשתות המזון, בתי מרקחת וחנויות נבחרות.

 

ד"ר פישר החלה להפעיל קו מידע 1-800 המסייע לסובלים מאלרגיות למצוא את התכשירים המתאימים להם

תשלובת ד"ר פישר מסיימת בימים אלה את הפיילוט של שירות חדש, קו מידע 1-800 בחיוג חינם, המסייע לסובלים מאלרגיות למצוא את המוצרים המתאימים להם

אולטרסול בייבינטורל-2
אולטרסול קידס עם קרן פלס. צילום: יח״צ

האלרגיה של העור מתחילה ללא התרעה מוקדמת: משהו נוגע בעור, המערכת החיסונית מזהה שהיא תחת מתקפה ושולחת נוגדנים כדי לעזור להדוף את הפולש, הנקרא אלרגן. התוצאה של מגע האלרגן עם העור הינה אדמומיות מקומית, שיכולה לבוא לידי ביטוי ביובש, גרד, עקצוץ, קילופים, עור סדוק, ולעיתים נפיחות תת עורית. לאחר מגע עם האלרגן התופעות יכולות להופיע תוך דקות ספורות ועד מספר ימים.
על מנת לסייע לסובלים מאלרגיות להימנע ממגע עם החומר אליו הם רגישים ולהמשיך לשמור על שגרת חיים בריאה, השיקו בד"ר פישר קו תמיכה 1-800 אשר מנגיש לציבור הרחב את כל המידע הנחוץ בנושא אלרגנים בתכשירי החברה. בשיחה עם נציגי החברה, ניתן לציין את האלרגן ולקבל רשימה של מוצרים המתאימים ובטוחים לשימוש שאינם מכילים את אלרגן זה. ניתן גם לבקש התאימה לקטגוריית תכשירים ספציפית כדוגמת הגנה משמש, תינוקות וילדים, תכשירי שיער, רחצת הפנים והגוף ועוד.

אולטרסול בייבינטורל-3
ultrasol BabyNatural SPF50+ 125ml

מהם הגורמים השכיחים לאלרגיה עורית?
ניקול המשמש בתכשיטים ובשעונים, איפור, קרמים ותחליפי לחות, מסנני קרינה, מוצרים דוחי יתושים, תרופות הנמרחות על העור, משחות אנטי גירוד, בשמים, מוצרי ניקוי, צמחים, שמפו וסבון עור ולאטקס. ברב המרקים אנחנו מגלים את האלרגיה כאשר אנחנו משתמשים במוצרים עצמם.

קו המידע של ד"ר פישר בחיוג חינם: 1-800-222-850

רשימת האלרגנים:

Benzophenone
Fragrance
Formaldehyde and releasers
Colophonium
Cocamido Propyl Betaine
Sorbitol
Lanolin
Methyldobromo Glutaronitrile
Methylisothiazolinone & Methylchloroisothiazolinone
Myroxylon Pereirae
Parabens
Propylene Glycol
Quaterniun-15
Sorbitane
Tea Tree Oil
Tert-Butyl Hydroquinone
Thimerosal
Tocopherol

אולטרסול בייבינטורל-4
ultrasol BabyNatural face SPF50plus 50ml front

 

 

 

פורסם בקטגוריה טיפוח
תגובות פייסבוק