אופנה בקולנוע: בין פסטיבל לסרטי סטודנטים

רנואר ופסטיבל הסרטים, סיון חימי ()
|

חברת האופנה רנואר מציגה בפעם השנייה שיתוף פעולה עם הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים

 

רנואר ופסטיבל הסרטים. אביב אברמוב (Custom)
רנואר ופסטיבל הסרטים. צילום: אביב אברמוב

מאת: מאיה אושרי כהן

 

בעקבות הצלחתם בשנה שעברה, חברת רנואר ממשיכה לשתף פועלה בפסטיבל הבינלאומי לסרטי הסטודנטים של בית ספר לקולנוע ולטלוויזיה על שם סטיב טיש אשר במסגרתה יוצגו הפקות אופנה מסצנות מוכרות בעולם הקולנוע על פי חזונם האישי של צלמים וסטייליסטים מובילים בישראל.

לדברי יפעת פסטרנק סמנכ”לית השיווק של קבוצת רנואר: “אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע”ש סטיב טיש באוניברסיטת תל אביב והפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים וכן על ההזדמנות השנה להביא זווית חדשה ואופנתית עבור הקהל. במסגרת הפסטיבל יוקדש יום שלם לקשר שבין קולנוע לאופנה הכולל הרצאות, תערוכת צילומי אופנה והקרנת סרטים ייעודיים שאנו גאים לקחת חלק בו. שיתוף פעולה זה מצטרף לשורה של פעילויות שיזמה רנואר עבור ציבור הסטודנטים ביניהן: פתיחת חנות באוניברסיטת תל אביב, שיתוף פעולה עם החוג לאופנה בשנקר, שיתוף פעולה עם ויצו צרפת ומתן חסויות באירועי סטודנטים כמו מסיבת הפאנג’ויה בקיץ”.

 

רנואר ופסטיבל הסרטים, תמר קרוון
רנואר ופסטיבל הסרטים. צילום: תמר קרוון

 

עוד יוקרן בערב הבכורה פאשן פילם קצר אשר הופק לערב זה על ידי הפסטיבל והחוג לקולנוע והכל בשילוב קולקציה של חברת “רנואר”, כאשר הקו המנחה הינו הומאז’ לרגע אופנה אייקוני בקולנוע. בנוסף, השנה חברת “רנואר” הפיקה פרוייקט עם מיטב הצלמים והסטייליסטים כאשר כל אחד יציג את הפקת האופנה שייצר השואבת השראה מסצנות מוכרות מעולם הקולנוע על פי אינטרפרטציה אישית שלו.

 

רנואר ופסטיבל הסרטים. הפיתוי - צילום רותם לבל
רנואר ופסטיבל הסרטים. הפיתוי – צילום: רותם לבל

 

הרעיון הוא שהפסטיבל יציג את הקשר בין אופנה לקולנוע דרך הרצאות של יוצרים נבחרים, הקרנת סרטי אופנה ישראלים ובינלאומיים ובתוכנית תתקיים מחווה לקרל לגרפלד, מעצב העל של בית האופנה “שאנל” שהלך לעולמו השנה, אשר בנוסף להיותו מעצב אופנה, היה גם במאי של סרטים קצרים וקליפים. כחלק ממחווה זו, יוקרנו מבחר מסרטיו בליווי הקדמה על מפעל חייו כמעצב וכאמן וידאו.

 

רנואר ופסטיבל הסרטים, סיון חימי
רנואר ופסטיבל הסרטים, סיון חימי

התערוכה תתקיים בתל אביב בו יופנה השילוב שבין קולנוע לאופנה, במסגרת אירועי הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים בתאריך 17.6.19

 

 

Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עיתונאית אופנה וביוטי
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

 

מיר רום – עורכת ראשית
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
אינסטגרם: fashionisrael.mag
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
דף עסקי: Fashion Israel

 

 

 

 

פורסם בקטגוריה כתבות אופנה
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי