אוקטוברפאסט

אוקטוברפסט-3
|

אוקטוברפאסט, פסטיבל הבירה המפורסם בעולם, מגיע לראשונה לישראל. חול המועד סוכות  30.9 – 1.10 (יום רביעי, חמישי), רחבת הביזנס פארק – מדינת היהודים 85,  הרצליה

אוקטוברפסט-2
אוקטוברפסט ישראל. צילום: יחי"צ

עיריית הרצליה ומינהלת אזור התעשייה מארחות את פסטיבל הבירה המפורסם בעולם אוקטוברפסט, המגיע לראשונה לישראל ונוחת השנה בבירת השרון – הרצליה.
"אוקטוברפסט ישראל"  הינו פסטיבל הבירה הגדול והמשמעותי בישראל אשר יציין את החגיגות המסורתיות במקביל לחגיגות הפסטיבל הגרמני. הפסטיבל יציע הופעות חיות, משחקי יריד, מבחר סוגי בירות ייחודיות לאירוע, מטעמים מהמטבח הגרמני והבווארי, תוך שמירה על "ערכי המקור" הבווארים.
האירוע יעוצב באווירת הפסטיבל הגרמני הכולל שולחנות ישיבה מעץ, יריד אוכל, יריד אומנויות, יריד משחקים מסורתיים למבוגרים (קליעה למטרה, זריקת כדור, ברווזים וכ'ו) ומשחקים מאתגרים יותר וכמו כן יוקם מתחם נוסף של פעילויות לכל המשפחה.
על פי המסורת הבאוורית, נפתחים אירועי האוקטוברפסט בגרמניה בנאום של ראש העיר של מינכן שבסופו מוגש לו הטעימה הראשונה מבירת האוקטוברפסט, לפתיחת הפסטיבל, גם אירועי "אוקטוברפסט ישראל" יפתחו בנאום קצר של ראש עיריית הרצליה מר משה פדלון ולאחריו יברך שגריר גרמניה בישראל  ד"ר קלמנס פון גטצה. השניים ירימו לחיים עם הטעימה הראשונה של בירת האוקטוברפסט והאירוע יפתח בקול תרועה רמה.

החל מהשעה 17:00 בכל אחד מימות הפסטיבל, יערכו במקום הופעות חיות אשר ילוו את הפסטיבל לסירוגין מתחילתו עד סופו, ההופעות החיות הן חלק בלתי נפרד מהפסטיבל ומטרתם ליצור אווירה קסומה ומקפיצה לבאי האירוע. על הבמה יופיעו לסירוגין להקות מהשורה הראשונה שיבצעו קאברים לשירים מוכרים שהורכבו במיוחד עבור הפסטיבל במטרה להרקיד את באי הפסטיבל בין בירה לבירה.
את הפסטיבל תפתח להקה האוסטרית – גרמנית אשר הובאה במיוחד לאירוע ותבצע שירים קצביים באנגלית, עברית וגרמנית ותשלב להיטים מוכרים מהפסטיבל במינכן.

אוקטוברפסט-1
אוקטוברפסט ישראל. צילום: יחי"צ

הפסטיבל יכלול מספר מתחמי משנה להנאת הקהל

מתחם ההופעות והאלכוהול
מיועד לקהל מעל גיל 18 ומעלה , הכולל את במת הבידור, שולחנות קק"ל , בר אלכוהול ומלצריות בתלבושת האופיינית מסתובבות .ובירה, בירה ובירה.
דוכני משחק שמותאמים לכל הגילאים:  מתחם המורכב משלל משחקי ירידים –  קליעה למטרה, זריקת כדור על פחיות, חצים וכו

יריד אוכל: יריד על טהרת האוקטוברספט, כגון נקניקיות ענק,  פרצל ועוד.
יריד מעצבים ואביזרים: מעצבים ומעצבות ישראליות אשר יציגו פריטים מעוצבים, כולל אביזרים מהאוקטוברפסט

אוקטוברפסט הוא פסטיבל הבירה המפורסם בעולם ונערך מדי שנה בעיר מינכן בבוואריה שבגרמניה מאמצע חודש ספטמבר ועד השבוע הראשון של אוקטובר. אוקטוברפסט הינו פסטיבל הבירה הגדול בעולם, ומושך כל שנה מיליוני משתתפים מכלל אירופה, אשר מגיעים לשתות, לשתות ולשתות. פעילויות הפסטיבל כוללות לבוש מסורתי, שתיית בירה בווארית, אכילת מטעמים מהמטבח הגרמני , שירה ריקוד או כמו שאומרים אצלנו עד לא ידע….

משה פדלון, ראש עיריית הרצליה: "עיריית הרצליה מקדמת שורה ארוכה של אירועי תרבות מכל הסוגים עבור כלל קהלי היעד בהרצליה"

גרי גוזלן, יו"ר מינהלת אזור התעשייה, המסחר והעסקים: "אני גאה ונרגש להשיק בהרצליה את פסטיבל ה'אוקטוברפסט' הבינלאומי הראשון. הבחירה באזור התעשייה אינה מקרית, והיא חלק בלתי נפרד מהתפתחותו ושגשוגו של האזור. ההשקעה חסרת הפשרות באירועי תרבות ופנאי, לצד פיתוח מתמשך של תחומי המסחר וההייטק,  מבססת את מעמדה של הרצליה כעיר צעירה, מובילה ואטרקטיבית".

נטי גיא, יזם פסטיבל "אוקטוברפסט ישראל": "אנו משקיעים משאבים רבים כדי ליצור פסטיבל שעוד לא נראה כמותו בארץ, פסטיבל האוקטוברפסט הוא פסטיבל קונספט וככזה שמירה על הקונספט ועל ערכי הפסטיבל נמצאת בראש מעייננו תוך התאמתו לתרבות הישראלית הצעירה והתוססת"
אוקטוברפסט ישראל- חול המועד סוכות  30.9 – 1.10 (יום רביעי, חמישי) 17:00-24:00 
גג רחבת הביזנס פארק  (אאוטלט הרצליה). מדינת היהודים 85 הרצליה פיתוח.
הכניסה חופשית!

פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק