איציק רנרט לשנקר

מגזין אמנות, מגזין אופנה, איציק רנרט לשנקר
|

איציק רנרט, מבכירי האמנים והיוצרים בישראל, מונה לראש התכנית לתואר שני בעיצוב ב׳שנקר׳, החל משנת הלימודים תשע"ז

רנרט יחליף את פרופ' דגנית שטרן-שוקן, שהובילה את המסלול הבינתחומי הייחודי מאז הקמתו

 

איציק רנרט לשנקר-1
״כישוריו הרבים של איציק יסללו את דרכה של התכנית לתואר שני בעיצוב לצמרת האקדמית״. איציק רנרט. צילום: יח״צ

 

נשיאת שנקר, פרופ' יולי תמיר, בירכה על המינוי ואמרה כי "כישוריו הרבים של איציק רנרט יסללו את דרכה של התכנית לתואר שני בעיצוב לצמרת האקדמית ויאפשרו לנו להעמיק במחקר ועשייה יוצאי דופן"


איציק רנרט הוא מאייר וקומיקסאי מוביל, מכהן כדיקן הסטודנטים של שנקר וכחבר סגל בכיר במחלקה לתקשורת חזותית, בראשה עמד בין השנים 2012-2007. סיים בהצטיינות את לימודיו במחלקה לעיצוב גרפי באקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל", התמחה באיור ב-Instituto Europeo di Design ברומא וזכה במלגת ה-Cite Internationale des Arts בפריז.
במהלך השנים שימש איציק רנרט כמעצב עיתונות ברבים מכלי התקשורת המובילים, אייר ויצר טורי קומיקס וקריקטורות ב"חדשות", "ידיעות אחרונות", "מעריב", "הארץ", "העיר", "גלובס" ועוד. איציק רנרט היה חבר בקבוצת הקומיקס "אקטוס" ושימש כארט-דיירקטור במשרדי פרסום גדולים בארץ. אייר ספרי ילדים מוערכים, בהם "האיש עם הסיפור בראש" של יוסי בנאי ו"אלרגיה" של יהונתן גפן. עבודותיו הוצגו בתערוכות רבות בארץ ובעולם.
לפני שהצטרף לשנקר, עמד איציק רנרט בראש מסלול האיור במחלקה לתקשורת חזותית ב"בצלאל" ובראש המחלקה לאיור בבית הספר לאמנויות "אסכולה".

 

פורסם בקטגוריה בתי ספר לאופנה
תגובות פייסבוק
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי