אירוויזיון 2019: גיל נויהאוס: ״העבודה עם דנה אינטרנשיונל וז׳אן פול גוטייה ריגשה״

אירוויזיון 2019 גיל נויהאוס עם דנה אינטרנשיונל, צילום יחצ - 188
|

גיל נויהאוס, מעצב תכשיטים בעל שם עולמי, שעיצב עבור ניקול קידמן, ניקולס קייג', אווה לונגוריה, מייקל ג'קסון, פיפטי סנט, קים קרדשיאן ורבים אחרים, אחראי לתכשיטים הנוצצים שענדה דנה אינטרנשיונל בהופעה בלתי נשכחת ומרגשת במיוחד אמש בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון תל אביב 2019

 

אירוויזיון 2019 גיל נויהאוס עם דנה אינטרנשיונל, צילום יחצ - 1
צילום יח״צ
אירוויזיון 2019 גיל נויהאוס עם דנה אינטרנשיונל, צילום יחצ - 13
צילום יח״צ

 

מאת: מאיה אושרי כהן

 

מעצב התכשיטים גיל נויהאוס אחראי על התכשיטים הנוצצים שהדיווה הבינלאומית דנה אינטרנשיונל התקשטה בשואו המטריף, המרגש במיוחד והבלתי נשכח בהופעה שלה אמש בחצי הגמר הראשון באירוויזיון תל אביב 2019. הבחירה בו לעיצוב תכשיטים לדנה אינטרנשיונל נעשתה שיתוף פעולה עם מעצב העל הצרפתי ז'אן פול גוטייה שעיצב עבוורה את הלוקים ההיסטריים איתם הופיעה. גיל נויהאוס התאים את קולקציית התכשיטים שלו לשמלות אשר נתפרו עבור דנה אינטרנשיונל. הוא טס לפריז ודנה אינטרנשיונל הגיעה לסטודיו של המעצב ומדדה את שתי שמלות אותן לבשה בשילוב התכשיטים שהותאמו. ״שיתוף הפעולה עם דנה אינטרנשיונל ומעצב העל הצרפתי זאן פול גוטייה מהווה כבוד גדול עבורי״, אמר גיל בשיחה שלי איתו. "העבודה עם ז'אן פול גוטייה, דנה אינטרנשיונל והצוות שלהם היא תהליך מרגש ומהנה. הם מאוד פתוחים ושמחים לבחון את הגבולות וליצור קרקע פורה ליצירתיות״.

 

אירוויזיון 2019 גיל נויהאוס עם דנה אינטרנשיונל, צילום יחצ - 174
צילום יח״צ
אירוויזיון 2019 גיל נויהאוס עם דנה אינטרנשיונל, צילום יחצ - 16
צילום יח״צ

 

מעצב תכשיטים בעל שם עולמי, שמו הולך לפניו בחוגים הנכונים בארץ ומעבר לים. הוא מתמחה בייצור תכשיטים בהתאמה אישית כשהמוטיב הוא ים, והחותמת שלו היא קונכייה. גיל נויהאוס החל את דרכו בבית ספר הגבוה לתכשיטנות בציריך, לשם עבר להתגורר עם משפחתו עוד בהיותו נער. לאחר סיום הלימודים הקים בשוויץ את המפעל המייצר את תכשיטי המותג שלו. ונבחר לאחד מבין 20 מותגי התכשיטים הטובים והמבטיחים ביותר בעולם, על ידי המגזין VOGUE JEWELRY.

הסניפים שלו הממוקמים במקומות הנכונים, ביניהם שווייץ, צרפת, מוסקווה וספרד ובין השמות המוכרים שענדו את תכשיטיו, תמצאו את ניקול קידמן, ניקולס קייג', אווה לונגוריה, מייקל ג'קסון, פיפטי סנט, קים קרדשיאן ורבים אחרים והשנה הוא בדרכו לפסטיבל קאן.

Neuhaus Facebook
Neuhaus Instagram

 

Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עיתונאית אופנה
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

 

עורכת ראשית: מירב רום
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
אינסטגרם: fashionisrael.mag
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
דף עסקי: Fashion Israel

 

פורסם בקטגוריות אופנת נשים, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק