אליאנה תדהר. צילום: אלכס פרגמנט

|

4play הם הרכב אימפרוביזציה שיוצרים מופע בידור מוזיקלי ומשעשע, כולו על טהרת האלתור. חברי ההרכב הם עומרי הכהן, אוהד ובר, אורי פנירי, אלירז ווייס וכוכבת הילדים, אליאנה תדהר

 

צילום: אלכס פרגמנט
סטיילינג: ליאת בינדר
איפור: לורן שיין
עיצוב שיער: רובי חושנגי
הפקה: בן לוין ל-efifo magazine

ההפקה צולמה במועדון הקו בתל אביב
יח"צ: רותם ללוש

 

אליאנה תדהר ו-4PLAY
שמלה: שירה מנור, חליפות: קסטרו מן

 

אליאנה תדהר ו-4PLAY-5
שמלה: אלון ליבנה

 

אליאנה תדהר ו-4PLAY-6
בגד גוף: אלון ליבנה, חצאית: ליאן פישביין, חליפות: קסטרו מן

 

אליאנה תדהר ו-4PLAY
שמלה: אלון ליבנה

 

4play הם הרכב אימפרוביזציה ואחד ממופעי האימפרוביזציה הראשונים בישראל  והמרכבים משחקנים מקצועיים. הם החלו את דרכם כקבוצה בת ארבעה שחקנים שיחד יוצרים מופע  בידור מוזיקלי ומשעשע, כולו על טהרת האלתור. המופע נפתח ב"ארמנדו" – פורמט בו אישיות מוכרת או נבחר מהקהל מספר חוויה וארבעת השחקנים יוצאים למסע של מספר סצנות בהשראתה. אחרי חימום קל  מאלתרים השחקנים הצגה שלמה עם שלל דמויות ומקומות תוך שיתוף הקהל לאורך כל הערב. כשגדלו והתרחבו החל ההרכב לארח שחקנים מוכרים במופעים בתאטרון הקאמרי, הם גייסו לשורותיהם אומנים כמו קרן מור, אלמה דישי, אבי גרייניק ואליאנה תדהר שסירבה לעזוב ואחרי הופעה מוצלחת במיוחד היא  הצטרפה להרכב כחברה אורגנית. כיום החמישייה ממלאים את תאטרון הקאמרי לפחות אחת לחודש, בלי קשר להופעות בתאטרונים השונים ברחבי הארץ.

המופע מלווה  בפסנתרן וזמרת, אשר יוצרים פס קול מאולתר בזמן אמת על הבמה בהתאם לסצנות,  כשכל האלמנטים שותפים ליצירה שכולה אימפרוביזציה ויחד יוצרים קסם חד פעמי של מופע המותאם בצורה מדויקת לאנרגיות של סוג הקהל באולם.

חמשת חברי ההרכב הם עומרי הכהן, אוהד ובר, אורי פנירי  ואלירז ווייס.  בוגרי הסטודיו למשחק  ניסן נתיב בירושלים. וכמובן כוכבת הילדים אליאנה תדהר שלאחרונה עושה צעדי ענק לעבר עולם תאטרון המבוגרים לצד תפקידים ראשיים בעולם הילדים. ההרכב פרץ את גבולות האנדרגראונד והפך להיות תאטרון האימפרו הבולט ביותר בארץ כיום.  והם מוכיחים שהם כאן כדי להשאר.

המופעים הקרובים של ההרכב יתקיימו בתאריכים:

23.3.16 בשעה 21:00 בקאמרי
5.4.16 בשעה 21:00 בקאמרי
17.4. בשעה 21:00 בקמארי
ב-19.4.16 בשעה 21:00 בתאטרון החאן הירושלמי

 

Efifo – מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
מייל: efifo@efifo.co.il
אינסטגרם: efifomagazine
קבוצת האופנה שלנו פתוחה לכולם: https://www.facebook.com/groups/efifo/

 

פורסם בקטגוריה הפקות אופנה
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי