אמיר בוהדנה: "לא למכור מה שלא צריך או לא פועל"

אמיר בוהדנה-ביוטי
|

אמיר בוהדנה, (חתיך), מהשמות החמים בתעשיית הקוסמטיקה, עם רזומה עשיר ונסיון רב שנים בעבודה, פיתוח ומחקר. בוהדנה מספר לאורנה רימוק על ההצלחה, בעקבות ליין מוצרים חדשני שפיתח ועל הדרך שעשה מלמטה למעלה. היא חזרה מאוהבת

אמיר-בוהדנה-קוסמטיקאי-ביוטי-טיפוח
אמיר בוהדנה. צילום: יח״צ

מאת: אורנה רימוק – עורכת ביוטי


תכירו את אמיר בוהדנה. בן 38, השם החם בעולם הקוסמטיקה. הוא פועל בתעשייה שמונה שנים. אמיר התחיל את דרכו כשכיר במכון קוסמטיקה בחולון ובחמש השנים האחרונות הפך לעצמאי בתחום.

אני התאהבתי ואני בטוחה שגם אתם תתאהבו. אמיר בוהדנה בוגר קוסמטיקה + פרא רפואית, בוגר חיתום רפואי, בוגר רוקחות טבעית, בוגר פיברו בגרמניה וישראל ומדריך טכנולוגיות.

אמיר-בוהדנה-קוסמטיקאי-ביוטי-איפור
אמיר בוהדנה. צילום: יח״צ

"היו מוציאים אותי עם מלאי גדול של קרמים שלא הבנתי מה נכון ולא ראיתי שום תוצאה"

אמיר בוהדנה, פרזנטור של INMODE – חברה לייצור טכנולוגיות לרפואה וקוסמטיקה בעולם (המכשירים של סיימון אוריאן הרופא של הקרדישיאן וגייסון אמאר של פריס הילטון ושאר הכוכבות). הוא מייצג את ישראל בעולם. "ייצגתי לאחרונה בכנס 12 אלף רופאים בצרפת (באוקטובר)". יצרן של קו מוצרים שמשווק לקוסמטיקאיות מורשות בלבד. מבצע מחקרים על טכנולוגיות בארץ.

"את הדרך שלי התחלתי ממקום של אהבה לטיפוח, פחד להתבגר ורצון עז לדעת מה נכון ומה לא ממקום של תחושה שבכל פעם שהייתי הולך לטיפול, היו מוציאים אותי עם מלאי גדול של קרמים שלא הבנתי מה נכון ולא ראיתי שום תוצאה.

אמיר-בוהדנה-ליין-מוצרים-קוסמטיקה-ביוטי
ליין המוצרים של אמיר בוהדנה. צילום: יח״צ

"אני התאהבתי ואני בטוחה שגם אתם תתאהבו"

"כשנכנסתי לתחום, ההבטחה הראשונה שלי לעצמי הייתה להיות אדם אמין, ישר וכן, לא למכור מה שלא צריך או לא פועל , לא להבטיח תוצאה בטיפול שאיני בטוח ביכולת שלו. התחלתי את הדרך באשקלון שם פחות עבד לי. הגברים היו פרמיטיביים בחשיבה "שהומו" יטפל בהם. לנשים היה איסור מהגברים שלהן ש"גבר" יגע בה או יטפל בה. זה הכלל כמובן, מצאתי את עצמי בין הפטיש למסמר."

"בעצת חברתי הטובה אביבית בר זוהר העתקתי את עצמי אל תל אביב – העיר הגדולה. התחלתי בדירה בשכונת "שיכונים" תל כביר. שם עבדתי בכל כוחי. מעולם לא שילמתי כספים על פרסום. לא לטאלנטים, לא למדיה ולא לשום גוף.

אמיר-בוהדנה-קוסמטיקאי
אמיר בוהדנה. צילום: יח״צ

"בדרך שלי הצטרפו עוד ועוד לקוחות, זמרים, זמרות, שחקנים, וכך התקדמתי"

"יצרתי מסיבות השקה גדולות במועדונים נחשבים תחת חסות שלי בערב פרטי. חילקתי שם אלפי פליירים של טיפול מתנה ללא אותיות קטנות וכך אחד אחרי השני שהגיעו הכירו אותי בין 4 קירות את הטיפולים שלי ונשארו כלקוחות, שאותם הלהבתי עם מבצע "חבר מביא חבר" ועל כל חבר שהביאו לטיפול קיבלו טיפול במתנה לעצמם.

זו הייתה דרכי העיקרית להגדיל את מעגל הלקוחות שלי. אבן, אבן, בדרך שלי הצטרפו עוד ועוד לקוחות, זמרים, זמרות, שחקנים, וכך התקדמתי. בשלב מסויים כשהרגשתי תקוע מעולם החומרים הייתי לרוב עובד מול מכשירים."

אמיר-בוהדנה-קוסמטיקאי-ביוטי
אמיר בוהדנה. צילום: יח״צ

"מעולם לא שילמתי כספים על פרסום. לא לטאלנטים, לא למדיה ולא לשום גוף"

לא מצאתי את החברה של תכשירים שעליה אוכל להצביע כנותנת פתרונות עור בהצלחה גדולה וברוב מוצרי החברה למגוון בעיות עור. החלטתי שאני רוצה לפתח תכשיר אחד שימנף את התהליך בשילוב מכשירים. כאשר פיתחתי אותו ״סופרים סקין ריסורפייסר״ ההצלחה שלו הייתה כל כך גדולה כמו הזמן שלקח לי לפתח אותו.

אמיר-בוהדנה-קוסמטיקאי-ביוטי-קוסמטיקה
אמיר בוהדנה. צילום: יח״צ

"במוצרים שלי אין צבעים, אין ריחות, יש חומרים פעילים"

הרצון העז ו"ההתנפלות" עליו גרמה לי להבין שמשהו חדש נולד כאן. "התחלתי לחשוב איפה אני מרגיש תקוע מול המטופלים. יכולתי לבחור לפתח כל מוצר עם שם סקסי טרנדי וגלאם שלא באמת מועיל. בחרתי לא להכנס לעולם של ניחוחות וצבעים, במוצרים שלי אין צבעים, אין ריחות, יש חומרים פעילים. פיתחתי קו מוצרים שכל כולו מתבסס על מחקרים קליניים ומחקרים מכל העולם. בשילוב חומרים פעילים שאת דרכם הוכיחו משחר הימים".

אמיר-בוהדנה- ליין-מוצרים-קוסמטיקה
מסכת סולפור של אמיר בוהדנה. צילום: יח״צ

"אנשים מגיעים לאומן כי הוא אומן"

"כך בעצם נולדו להם כל המוצרים. אחרי תקופה ארוכה בה אני עובד עם המוצרים שלי התוצאות גורפות. אין ספור של לקוחות וקוסמטיקאיות מתעניינות. החלטתי שאיני יכול להכיל את כולם ויש בידי 2 אופציות:

לקחת מקום גדול יותר (בשלב הזה הייתי כבר בדיזינגוף סנטר) ולהכניס כמה חדרי טיפולים ולהתרחב עם עובדים – מה ששנאתי כל חיי. לדעתי אנשים מגיעים לאומן כי הוא אומן. וקוסמטיקה זה הרבה מעבר לידע, כלים ויכולת. זו אומנות. אומנות לשקם פנים לבצע שינוי דרסטי להבין את הלקוחה את העור לאן אפשר לקחת אותו.

אמיר-בוהדנה-ביוטי
אמיר בוהדנה. צילום: יח״צ

"אני אפילו יכולה לוותר על המייקאפ"

החלטתי שבמקום האופציה הזו אבחר באופציה אחרת – לפתוח את קו המוצרים שלי לקוסמטיקאיות, ולא להפוך למסחריות. לכן בחרתי מכל עיר קוסמטיקאית אחת בלבד. שעוברת אצלי הדרכות כל הזמן, על ידע פרקטיקה מכשור וכן הלאה". נכון להיום המוצרים של אמיר בוהדנה נמצאים אצל 100 קוסמטיקאיות ברחבי הארץ.

ובנימה אישית: לאחר ששוחחתי עם אמיר גיליתי אישיות מדהימה ואיש מקצוע אמין, סבלני וקשוב. לאחר ששלחתי לאמיר את התמונה שלי ללא איפור, הוא ידע להתאים לי בדיוק את המוצרים הנכונים עבורי ואכן אחרי שלושה ימים בלבד התוצאות לא איחרו לבוא העור שלי נראה קורן חי ובריא יותר מתמיד אני אפילו יכולה לוותר על המייק אפ.


אתר: https://buhadana-clinic.business.site/
אינסטגרם: amirbuhadana
פייסבוק: בוהדנה קליניק


אורנה רימוק, ,orana rimok

אורנה רימוקעורכת ביוטי
אינסטגרם: orna_rimok_make_up
פייסבוק: אורנה רימוק
קבוצת פייסבוק: המומלצים שלי באיפור וטיפוח

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

תגובות פייסבוק