סדרת אנטי אייג'ינג לנשים בוגרות. המתנה יכולה להיות שלך!

לוריאל_פריז_גולדן-אייג_קרם-יום_קרם-לילה_קרם-עיניים_אופנה
|

אנחנו מאוד אוהבים את לוריאל פריז, ולא רק בגלל האיכות (המוצרים שלהם מנצחים). הם באמת חושבים על נשים בכל הגילאים. לחורף הקרוב השיקה החברה סדרת מוצרי אנטי אייג'ינג לבנות 60 פלוס. וגם: הסוד למראה זוהר + טיפים שווים במיוחד לטיפוח עור הפנים. יש לנו מתנה שווה במיוחד לאחת מעוקבות Fashion Israel, מתנת לוריאל פריז

ג'ין-פונדה_אופנה
ג'ין פונדה. שגרירת לוריאל פריז. סדרת גולדן אייג׳. צילום: יח״צ חו״ל

מאת: אפי אליסי


לוריאל פריז, מותג הקוסמטיקה האהוב עלינו משיק לחורף 2021 את GOLDEN AGE, סדרת מוצרי אנטי אייג'ינג – מוצרי טיפוח פנים לעור בוגר מאוד המיועדת לנשים בנות  60+, הסדרה כוללת: קרם יום, קרם לילה, קרם עיניים וסרום.

גולדן אייג

סדרה המכילה רכיבים ייחודיים לטיפוח העור הבוגר, למראה עור חיוני ומוצק.  הפורמולה מכילה ניאו-סידן, הידוע בתכונותיו המחזקות, בשימוש לאורך זמן מסייע בשיפור תחושת צפיפות התאים בעור ומראה המיצוק בעור הפנים.

בנוסף, הפורמולה מכילה גם תמציות מפרח האדמונית המלכותי ומפרח האיריס, ומסייעת בשיקום צבעו הטבעי של העור. בהדרגה, שב אליו הגוון הוורדרד המאפיין עור צעיר יותר.


סדרת גולדן אייג' כוללת 4 מוצרים:


קרם-יום__לוריאל_פריז_אופנה
לוריאל פריז. קרם יום. סדרת גולדן אייג. צילום: יח״צ חו״ל

קרם יום מחזק וממצק

קרם יום – פותח במיוחד לעור בוגר מאוד לחידוש מראה זוהר ורדרד. הפורמולה הייחודית מכילה תמציות פרחים וניאו-סידן B5, ובשימוש לאורך זמן מסייעים בשיפור תחושת צפיפות העור ובתחושת המיצוק. העור נראה עמיד יותר, מחוזק ונתמך. 
מחיר: 120 שקל.

קרם עשיר ומחזק ללילה

קרם לילה – מסייע בחיזוק העור במיוחד עבור עור בוגר שנחלש עם השנים. פורמולה ייחודית, המכילה ניאו סידן B5 הידוע בתכונותיו המחזקות, מסייעת לשיפור תחושת צפיפות העור ומחזק את ההגנה עליו. וכן הפורמולה מועשרת בשמנים מרככים המסייעים לקבלת מראה עור מחוזק, מוזן ונינוח יותר. 
מחיר: 120 שקל.

לוריאל_פריז_קרם_עיניים_אופנה
לוריאל פריז. קרם עיניים. סדרת גולדן אייג. צילום: יח״צ חו״ל

קרם עיניים מטפח

קרם עיניים – מסייע להפחתת מראה השקעים מתחת לעיניים. פורמולה ייחודית, המכילה תמציות פרחים וניאו-סידן B5, מסייעת לתיקון מראה עיגולים שחורים וכהויות עיקשות מתחת לעיניים, נלחמת ברפיון העור ומעניקה מראה זוהר, ורדרד ומואר. מכיל קפאין. 
מחיר: 120 שקל.

סרום ללחות מוגברת ולמראה עור זוהר

רענן כמו מי פנים, מעניק לחות כמו סרום, אייג' פרפקט גולדן אייג' מסייע לריענון העור והפחתת מראה סימני עייפות. בשימוש ממושך הסרום מסייע להפחתת סימני עייפות, להשבת הלחות לעור, תחושת נינוחות ולהשבת הזוהר לעור. כל זאת, בעזרת מיקרו פנינים אשר מעניקות אפקט הארה לעור ומסייעות בהענקת מראה זוהר ויפה, וסידן בעל תכונות מחזקות
מחיר: 120 שקל.

לוריאל פריז. קרם יום, עיניים וקרם לילה_אופנה
לוריאל פריז. קרם יום, עיניים וקרם לילה. סדרת גולדן אייג. צילום: יח״צ חו״ל

זה יכול להיות שלך במתנה!

כל שעלייך לעשות הוא לשלוח הודעה לאינסטגרם – לכתוב למה מגיעה לך המתנה + שם, טלפון נייד וכתבות למשלוח.


בדקנו!

זהבה גולדשטיין בת 63, נסיינית מטעמנו השתמשה בסדרת המוצרים וסיפרה לנו כי הסדרה בהחלט מקיימת הבטחות. לאחר שימוש בסדרה היא הרגישה שינוי המראה עור הפנים שהפך מוצק יותר, רענן, וחיוני יותר. "מחרים נגישים למוצרים שווים המיוחד. אהבתי מאוד את קרם העיניים – לאחר שימוש של שבועיים התשטשו הכהויות שמתחת לעיניים. לי זה עשה טוב וכן אני ממליצה לנשים בוגרות לנסות את המוצרים."


הסוד למראה עור פנים זוהר


"החל מגיל 60 רמת הלחות בעור והחומרים החיוניים המזינים בגוף, יורדים, בנוסף, ספיגת הסידן בגוף מואטת. עבור חלק מהנשים, תופעה זו עלולה להשפיע על עור הפנים: הוא הופך לרפוי יותר, יבש יותר וגוון העור הופך אפרפר ומאבד מהחיוניות שלו. חוסר סידן בעור מחליש את צפיפות התאים, העור מאבד מאיכותו והופך לשברירי יותר.  קווי המתאר של הפנים מטשטשים, והפנים מאבדות תחושת מיצוק. העור הופך דק יותר ומאבד מהגוון הוורדרד, המאפיין עור צעיר וחיוני".

טיפים לשגרת טיפוח מומלצת לעור בוגר:


  • לנקות את עור הפנים עם תכשיר ניקוי. 
  • הענקת לחות עם סרום – לשימוש מדי יום ולילה על פנים וצוואר נקיים. יש לטפטף 2-3 טיפות ולמרוח ע"י טפיחות קלות באמצעות האצבעות. 
  • מריחת קרם יום – יש להשתמש בקרם מדי יום על פנים  נקיות ועל  הצוואר  בתנועות סיבוביות לספיגה טובה יותר.
  • להשלמת שגרת הטיפוח – מריחת קרם לילה – יש להשתמש בקרם מדי ערב על פנים וצוואר נקיים בתנועות סיבוביות לספיגה טובה יותר.
  • כדי להגביר את קצב זרימת מחזוריות הדם כדאי לעסות את העור, כלומר לבצע עיסוי מעגלי של העור. לאחר מכן, יש לטפוח בעדינות על כל אזור הפנים בעזרת האצבעות. תנועתיות זו תבטיח המרצה יעילה של כלי הדם. 
  • מומלץ לעבור עם האצבעות על קווי המתאר של העין ולהשתמש בקרם עיניים ייעודי, ולטפוח בעדינות על האזור מהפינה הפנימית של העין כלפי הפינה החיצונית.

באדיבות: מאיה לזר, מנהלת ההדרכה – לוריאל פריז 


זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרםfashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

תגובות פייסבוק