אנסמבל בובצ'קה

אנסמבל בובצ'קה-3
|

אנסמבל בובצ'קה  במופע הבידור "MAN I FEEL A WOMAN"

חמש נשים  וגבר  אחד, החליטו לקחת את המושכות לידיים וליצור מופע קומי נשי. במשך שנה  הם כתבו, ביימו ויצרו תפאורה למה שהפך לאחד ממופעי הבידור  העצמאיים הכי נועזים שצמחו כאן לאחרונה. על הבמה הם מציגים את הפנטזיות, התשוקות והמחשבות שלהן והכל על טהרת הנשים. בובצ'קה, אנסמבל נשי מלא עקבים וללא  עכבות וגבר אחד שמנסה להתמודד עם כל זה. המופע הקרוב יתקיים ביום שלישי הקרוב בתאריך 27.10.15 בצוותא 3 תל אביב.

אנסמבל בובצ'קה-2
צילום: מאשה מחלינובסקי

חמש נשים וגבר אחד  שחלמו ליצור אנסמבל שיסקור את הקול הפנימי  שלהם, ההומור ואת מה שבאמת מעניין נשים. "כבר בתקופת הלימודים בניסן נתיב רציתי  ליצור אנסמבל נשי" מספרת טאניה. " אספתי את הבנות אחת אחת והתחלנו לעבוד על זה. התחושה הייתה שאין מספיק מופעים וקבוצות תאטרון נשיות.  אין נגיעה בדברים שבאמת מעניינים אותנו. וזה חבל כי יש קומיקאיות נהדרות בחוץ. חשוב היה לנו להציג על הבמה את הדברים שמעניינים אותנו באמת". היא מוסיפה.

אנסמבל בובצ'קה-1
צילום: מאשה מחלינובסקי

גם מאחורי הקלעים קבוצת הנשים מנהלות את העניינים. "זאת הייתה השאיפה שלנו מתחילת העבודה על המופע. לעסוק בהכל בעצמנו, החל מלכתוב צ'קים לאנשי מקצוע ועד לבניית התפאורה במו ידינו. הכל בידיים שלנו וכל אלמנט שנראה לעין וגם כזה שלא  נעשה לגמרי בידינו. כמובן שאורי שם אתנו  אבל אין הבדל בין מה שהוא עושה לבין מה שאנחנו עושות." מספרת גלי.

לצד העוצמה הנשית על הבמה ומחוץ לה, יש גם את אורי שילה, הגבר היחיד שנבחר לשחק איתם את הצלע הגברית במופע. "בחרנו באורי שייצג את הפרספקטיבה הגברית על העולם הנשי מנקודת מבטו. נקודת מבט של גבר שמתמודד  לגמרי לבד מול חמש נשים". לדברי נופר. "התחלנו את הדרך כקבוצה של נשים בלבד וכשכתבנו את החומרים העלנו רעיונות וחיפשנו נושאים לעסוק בהם על הבמה, תוך כדי תנועה הבנו שזה יהיה נכון למופע להכניס  גם צלע גברית לעניין הזה, לתת לקהל אפשרות להציץ על העולם הזה דווקא  מהכיוון השני. מהעולם הגברי. איך נראית אישה דרך עיינים גבריות, זה אגב לא פחות מצחיק  ומעניין מהאופן שבו נשים שופטות את עצמן. במהלך הדרך שמנו לב שרק ככה נוכל להציג  על הבמה בצורה מושלמת את כל מה שבאמת רצינו להציג. כשאורי נכנס לקבוצה, היה לנו ברור שזה היה מהלך מצוין עבורנו. ממש ניתן לראות איך יש לקהל את האופציה לצחוק גם על הצד הגברי שבסיפור". מוסיפה נופר.

אנסמבל בובצ'קה-5
צילום: מאשה מחלינובסקי

על הבמה נן מציגות עולם נשי עשיר בסיטואציות ובתכונות נשיות. נשים שמתמודדות עם פרידה, מתארגנות לבילוי, חיפוש אחר אהבה ואפילו בדיקות אצל גניקולוג. כשניתן לצפות בצדדים רבים בעולם הנשי, צדדים מצחיקים לצד  הצדדים המטורפים ועד לדברים העדינים והיפים.  המופע מציג את עולמה  המלא של האישה. מפרק ומרכיב מחדש את תדמיתה של האישה. כאשר על הבמה חמש נשים שלא מפחדות לצחוק על עצמן ועל הרגעים הכי מביכים בחייהן ובו זמנית לחגוג את חייהן על עקבים וללא  עכבות.  האהבה לנשיות על כל צורותיה וסתירותיה באה לידי ביטוי בצורה חצופה ונועזת במופע      "man I feel like  a woman" של אנסמבל בובצ'קה. וצפייה במופע גורם לקהל להתאהב גם בתכונות הנשיות הגרועות ביותר.
משתתפים: אורי שילה, יוליה פרידמן, שריאל יוסף, טאניה מחלינובסקי, גלי אשכנזי, נופר בוקר
כתיבה, הפקה ובימוי: אנסמבל בובצ'קה
המופע הקרוב יתקיים ביום שלישי הקרוב בתאריך 27.10.15 בצוותא 3 תל אביב. 

פורסם בקטגוריה מגזין אופנה
תגובות פייסבוק