ארונות משרבייה

רביירה. ארונות משרבייה-1
|

ארונות משרבייה: ארון חשמלי בטכנולוגיה מתקדמת, הדפס תוכים צבעוני ואמנותי, משרביה אתנית בצבעוניות מרעננת דגם Basil green והדפסי משושים בהשראת קיפולי אוריגמי הם רק חלק מהעיצובים החדשניים אותם מציגה רשת ארונות ריביירה לחורף 2016.

רביירה. ארונות משרבייה
אימג' תוכים. צילום: יחצ

השנה, מציגה רשת ארונות ריביירה עיצובים חדשים המבוססים על גרפיקות מעולם האוריגמי, הדפסי משושים, משרביה אתנית בצבעוניות ירוקה ועדכנית, ארון טלוויזיה עם הדפס אתני וגולת הכותרת: ארון חשמלי דגם  Level one pro ""  עם מנגנון בטיחות חדשני ואמין המופעל ע"י מפסק. הארון החשמלי החדש יוצג לראווה כיצירת מופת בעיצוב מרשים ויוצא דופן של הדפסת תמונת תוכים במראה טרופי אמנותי על גבי דלתות זכוכית  במישור אחד וכן עם הדפס פאטרן אוריגמי עדכני ואלגנטי.

רביירה. ארונות משרבייה-2
ארון חשמלי עם דלתות זכוכית הדפס תוכים. צילום יחצ

ארון חשמלי דגם Level one pro: חדשנות בטכנולוגיה ועיצוב. ארון חשמלי חדש המופעל ע"י מפסק (ולא שלט או לחיצה כפי שהכרנו עד כה) המסייע בפתיחה הראשונית של הדלת. טכנולוגיית הארון המתקדמת מספקת מנגנון בטיחותי ואמין ברמה גבוהה מבלי לוותר על עיצוב עדכני. הארון שיוצג בתערוכת ריהוטים 2015 הנו ארון 2 דלתות ברוחב 3.5 מטרים עם דלתות הזזה מזכוכית עם הדפס ודלתות במישור אחד. את הארון ניתן להזמין בעיצובים וגדלים שונים בהתאמה אישית, כמו גם תכנון החלוקה הפנימית.

דמות התוכי העדכנית הכובשת את עולם העיצוב העולמי באה לידי ביטוי גם בארונות ריביירה אשר בחרה תמונה מרהיבה של צמד תוכים במראה טרופי צבעוני והדפיסה אותה על גבי דלתות זכוכית בארון החשמלי החדש. תמונה זו מעניקה נופך עיצובי אמנותי לחלל ונראית יצירה של ממש. טווח מחירים: החל מ-19,900 שקל.

רביירה. ארונות משרבייה-3
ארון טלוויזיה בהדפס אוריגמי על גבי זכוכית. צילום יחצ

משרביה Basil green וקיפולי אוריגמי: רשת ארונות ריביירה מציעה קולקציית משרבייה רחבה ומגוונת. בעיצוב הארון ניתן להחליט על היקף השימוש במשרביה בדלת מלאה ועד לחלקים בודדים, כמו כן ניתן לבחור מגוון צבעים וסגנונות גימור. לחורף 2016 מציגה רשת ארונות ריביירה  ארון משרביה אתני חדש בצבע ירוק כיאה לטרנדים עולמיים עכשוויים. אלמנטים גרפיים נוספים שיוצגו על גבי ארונות ריביירה מגיעים מעולם האוריגמי, יצירת פאטרן משושים ייחודי וכובש המבוסס על קיפולי אוריגמי להדפסה על גבי דלתות הארון, כמו גם על ארון טלוויזיה.

רביירה. ארונות משרבייה-4
ארון משרבייה Basil green. צילום: טל וולנסקי

ארונות משרבייה – מראה אתני שכולו סטייל

טכניקה חדשנית וייחודית לריביירה המבוססת על אלמנט הסבכה הלקוח מעולם האדריכלות. משמש להצללות באזורים מדבריים חמים במדינות כדוגמת מרוקו. אלמנט בעל השפעה ונוכחות אתנית שעיצובו מצריך עבודה רבה של עיבוד וצביעה ומאפשר לארון להפוך כל חדר פשוט לחדר בעל אופי וייחודיות.חירור הארון יכול לשמש כאלמנט דקורטיבי בלבד או כאלמנט פונקציונאלי של אוורור נעליים בחלקו התחתון של הארון. לחולי הניקיון המודאגים מאבק כמובן שניתן לסגור את החרור.

רביירה. ארונות משרבייה-5
ארון משרבייה Basil green. צילום: טל וולנסקי

אפקט המשרבייה נוצר ע"י שכלול שיטת החריטה בטכנולוגיית CNC אשר שימשה עד כה לעיצוב ידיות, חריטות ושקעים בארונות. כיום בזכות יצירתיות ומעוף ניתן לעשות שימוש בטכנולוגיה זו לקבלת מרקם שונה ועיצוב ייחודי המשווה לארון טקסטורה אתנית מחוררת ומעוצבת כיצירת אמנות.

רביירה. ארונות משרבייה-6
ארון משרבייה Basil green. צילום: טל וולנסקי

בחברת ריביירה לקחו את השימוש במשרבייה אל תוך עולם עיצוב ארונות ובכך יצרו קו חדשני יצירתי וורסטילי שניתן לעצב בהתאמה אישית בהתאם לשיקול של המעצב / הלקוח. בעיצוב הארון ניתן להחליט על היקף השימוש באפקט המשרבייה בדלת מלאה ועד לחלקים בודדים בארון, בחירת צבע, גימור מבריק/מט ועוד. בקולקציית חורף 2016 מציגה רשת ארונות ריביירה את ארון המשרביה הירוק דגם Basil green, זאת לצד קולקציית ארונות משרביה עשירה ומגוונת בצבעוניות עזה של צהוב, טורקיז, ורוד ועוד.

טווח מחירים קולקציית משרבייה: 13,000-14,000 שקל.

פורסם בקטגוריה מגזין אופנה
תגובות פייסבוק