בגדי יוגה

קולקציית בגדי יוגה - ריפל/Ripple -2
|

המעצבת אדוה ברונר משיקה לראשונה קולקציית בגדי יוגה

אדוה ברונר משיקה קולקציית בגדי יוגה ייחודית, כחול- לבן, המתאפיינת בייצור בגדים נוחים ומשוחררים, המאפשרים תנועה חופשית וקלה. שם המותג הוא  Ripple ופירושו, אדוה באנגלית. הקולקציה נולדה לאחר שהבינה ברונר, כי רבות מלקוחותיה עוסקות במקצועות אשר המושג "תנועה חופשית" אינו זר להן  ואף מהווה גורם משמעותי בבחירה שלהן לפריטים אלה.

קולקציית בגדי יוגה - ריפל/Ripple -4
אדוה ברונר מעצבת המותג ריפל בגדי יוגה טווח מחירים 135-450 שקל. צילום: נעה זני

 

קולקציית בגדי יוגה - ריפל/Ripple -3
אדוה ברונר מעצבת המותג ריפל בגדי יוגה טווח מחירים 135-450 שקל. צילום: נעה זני

 

קולקציית בגדי יוגה - ריפל/Ripple -1
אדוה ברונר מעצבת המותג ריפל בגדי יוגה טווח מחירים 135-450 שקל. צילום: נעה זני

 

קולקציית בגדי יוגה - ריפל/Ripple -5
אדוה ברונר מעצבת המותג ריפל בגדי יוגה טווח מחירים 135-450 שקל. צילום נעה זני

אדוה ברונר: "בכל פעם שתרגלתי יוגה, ניסיתי לחשוב מה נוח לי ללבוש בהתאם לאופי התנוחות השונות לפי תורת היוגה. נפגשתי עם המורות שלי ליוגה, לירון ויעל, וחשבנו ברצינות על אופי הקולקציה, הגזרות, הרכבי הבדים והדיוקים הרבים באופן שאמור הבגד להיות מונח על הגוף". לאורך כל התהליך,  ברונר לא התפשרה על הקפדה בדגש על נוחות הבגד ועל האופן שבו הוא ישב על הגוף בצורה המדויקת והנוחה ביותר". 

מה בקולקצייה: מגוון פריטים ייעודיים ליוגה בעיקר ולספורט בכלל;  טייצים במגוון אורכים, ז'קטים קלילים, גופיות וחזיות ספורט במבחר צבעים וגזרות משתנות. הדגמים עשויים כולם משני הרכבי בד, האחד ויסקוזה ואלסטן והשני כותנה צבועה ואלסטן.

ברונר, בוגרת 'שנקר' בעיצוב טקסטיל, הקימה בשנת 2007  מותג אופנה עצמאי בבעלותה הנקרא Duende , המתאפיין בפריטי לבוש בעלי סגנון עיצובי של  סמארט קזו'אל וסריגים. כשהיא שמה דגש גדול על איכות חומרי הגלם, משתמשת המעצבת בשיטות עבודה מגוונות אותן היא לוקחת מתרבויות שונות ברחבי העולם, ומשלבת בין סריגה, צביעות שונות ועוד. ברונר מאמצת טכניקות עבודה חדשות על מנת להמשיך ולספק עיצובים חדשניים ומרגשים.

את קולקציית בגדי היוגה Ripple ניתן להשיג באתר: http://duendefashion.com/collections/ripple

מחירים- 135-450 שקל
טווח מידות- S,M,L

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק