רונן רז

רונן רז  'Pharm Silver'-2
|

גלריה זימאק: רונן רז  'Silver Pharm'. אירוע פתיחה ביום חמישי, 13 באוגוסט בשעה 20:00

רונן רז

רונן רז  'Pharm Silver'-3
צילום: דדי אליאס

״הם כסופים, יפים, רכים, מבריקים, מעודדים למגע, מעוכים, קורסים, נוזלים ומשוכפלים. לעיתים הם ניצבים מתוחים כמו חיילים דוממים, לעיתים מתחככים זה בזה, אבל תמיד מתקיימים ביניהם יחסים״ (רונן רז).

רונן רז  'Pharm Silver'-1
צילום: דדי אליאס

Silver Pharm של רונן רז הוא דגימת מדף של טריטוריה סטרילית מוכרת:  פיסול רך בתפירה עילית של אובייקטים עשויים מעור, על פי מודלים של מוצרי קוסמטיקה וניקיון; אלגוריה גזורה היטב של דרמת היחסים האנושית, הנדחסת לתוך שפורפרות קרם ובקבוקי בושם, תפורים על פי מידותיו של מקדש האדם המודרני- הסופר-פארם.

רונן רז  'Pharm Silver'-3
צילום: דדי אליאס

רונן רז הוא אמן שדרכו עברה בתחום העיצוב והביגוד, אנטמולוג חובב שעסק במלאכת פחלוץ ושימור בעלי חיים. בעבודתו הקודמת, "עור עירוני", שהוצגה ביריד "צבע טרי" האחרון, השתמש בטכניקות של עיבוד עורות משדה האופנה והביגוד והציג פסל מונומנטלי של שבר כביש עקור: פלטה גדולה המורכבת מחיבור מדוקדק של אלפי יחידות עור זעירות, שיצרה הדמייה מושלמת של יציקת אספלט שחורה, שמתחתיה מלבינה שכבה של חצץ כורכר. בעבודתו הנוכחית הוא מציב על סידרת מדפים מקבצים טעונים של מוצרי צריכה מצופי עור כסוף, העתקות 1:1 של מיכלים, אריזות, תרסיסים בקבוקוני לק ומוצרי טואלט, המזוהים עם עולם הניקיון והטיפוח ומהדהדים מרחב צרכני-קוסמטי, פסבדו-רפואי. העין מאתרת את האובייקט הפונקציונלי, אך מיד נשבית בעלילה האנושית שנרקמת מאחורי גבו של המוצר. (טקסט :ד"ר אפרת מישורי)

רונן רז  'Pharm Silver'-5
צילום: דדי

נעילה: 3.9.15
גלריה זימאק
כתובת: ה' באייר 68, תל אביב
שעות פתיחה: א'-ה' 20:30-9:30, ו' 15:00-9:30

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com

אינסטגרםfashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

Beauty fashion Fashion israel Fashion Magazine Fashion News hair Makeup photography style Trends zara אופנה אופנה 2021 אופנה ישראלית אופנת גברים אופנת נשים איפור אפי אליסי אתר אופנה אתר אופנה 2021 ביוטי הפקות אופנה זארה חדשות אופנה חדשות האופנה טיפוח טרנדים טרנדים 2021 כתבות אופנה מגזין אופנה מגזין אופנה 2021 מגזין אופנה אונליין מגזין אופנה ויופי מגזין אופנה ישראלי מגזין אופנה לנשים מעצבי אופנה סטייל עיצוב אופנה צילום צילום אופנה קורונה קסטרו שבוע האופנה שיער שמלות כלה


אודות Fashion Israel


מגזין אופנה של כולם!

משמש במה ייחודית לדור החדש של האופנה בישראל: מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים לאופנה, בוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנה.

Fashion Israel שם לו למטרה לקדם ולפתח כישרונות בתעשיית האופנה הישראלית: נשים, גברים, יהודים, ערבים, דתיים, חילוניים, הומואים, סטרייטים, לסביות, טרנסג׳נדרים, בי סקסואלים. מכל דת, מגדר ולאום.

נועזים, בועטים ותוססים

מקדם כישרונות המבקשים במה להשמיע מעליה את קולם הרם, הברור והמחדש – נועזים, בועטים ותוססים מתחומי אופנה, ביוטי וצילום בישראל.

אנג׳נדות חברתיות

קידום מעמד האישה, שיתוף פעולה עם אקדמיות, מכללות ובתי ספר גבוהים בארץ לצילום ואופנה, אופנה בחברה ערבית – במה אופנתית לתעשיית האופנה של ערביי ישראל. חשיפה של אלפי סטודנטים. פועל למען אנשים בעלי מוגבלויות, פגועי נפש, נכים ועוד.

התפתחות וחדשנות

דגש מיוחד על קהילת מעצבי אופנה, צלמי אופנה, הדוגמנים/יות סטייליסטים וסטייליסטייות, מעצבי השיער ואנשי האיפור.


תגובות פייסבוק