חדשות האופנה: דואה ליפה

חדשות_האופנה_דואה ליפה, צילום דיוויד סימס פפה גינס לונדון
|

חדשות האופנה: דואה ליפה – פפה ג׳ינס לונדון, מותג הדנים המצליח מהממלכה הבריטית, בחרו בדואה ליפה, מהזמרות המצליחות בעולם, כפרזנטורית העולמית של המותג

חדשות האופנה: דואה ליפה מאת מערכת מגזין

חדשות_האופנה_דואה ליפה שגרירת מותג הדנים פפה ג׳ינס לונדון. צילום: דיוויד סימס
דואה ליפה שגרירת מותג הדנים פפה ג׳ינס לונדון. צילום: דיוויד סימס

מותג הדנים הבריטי פפה ג׳ינס לונדון בחר בדואה ליפה, מהזמרות המצליחות בעולם, ואייקון אופנה כפרזנטורית החדשה שלהם ותככב בקמפיין אביב-קיץ 19 של המותג. הקמפיין צולם בשחור לבן על ידי הצלם דיויד סימס ומשחזר את ימיו הראשונים של המותג שנולד בשנת 1973. דואה ליפה הפכה בשנתיים האחרונות לאחת הזמרות המושמעות בעולם. NEW RULES – הסינגל שלה הפך להמנון להעצמה נשית, וצפו בו לא פחות מ-1.7 מליארד צפיות ב-youtube.
פפה ג׳ינס לונדון: ״דואה ליפה מתאימה באופן מושלם לDNA של חברת פפה ג׳ינס. הזמרת והמותג מתאימים כמו כפפה ליד. שניהם נולדו בלונדון והפכו לסמלים בסטייל הבריטי״

להשיג בחנות המותג המכתש 6 חולון
ברשת חנויות NYOU


זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

אודות Fashion Israel

מגזין אופנה

מגזין אופנה ביוטי מוביל בישראל: משמש במה ייחודית לדור החדש של האופנה בישראל: מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים לאופנה, בוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנה.

מגזין אופנה של כולם!

Fashion Israel שם לו למטרה לקדם ולפתח כישרונות בתעשיית האופנה הישראלית: נשים, גברים, יהודים, ערבים, דתיים, חילוניים, הומואים, סטרייטים, לסביות, טרנסג׳נדרים, בי סקסואלים. מכל דת, מגדר ולאום. של כולם!

נועזים, בועטים ותוססים

מקדם כישרונות המבקשים במה להשמיע מעליה את קולם הרם, הברור והמחדש – נועזים, בועטים ותוססים מתחומי אופנה, ביוטי וצילום בישראל.

אנג׳נדות חברתיות

מגזין אופנה ישראלי מקדם אנג׳נדות חברתיות: קידום מעמד האישה, שיתוף פעולה עם אקדמיות, מכללות ובתי ספר גבוהים בארץ לצילום ואופנה, אופנה בחברה ערבית – במה אופנתית לתעשיית האופנה של ערביי ישראל. חשיפה של אלפי סטודנטים. פועל למען אנשים בעלי מוגבלויות, פגועי נפש, נכים ועוד.

התפתחות וחדשנות

יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל: דגש מיוחד על קהילת מעצבי אופנה, צלמי אופנה, הדוגמנים/יות סטייליסטים וסטייליסטייות, מעצבי השיער ואנשי האיפור.


תגובות פייסבוק