ד״ר מריה שירשקובה: ״כל אחד רוצה להיראות כמו כוכב״

-1דר מריה שרשקובה ומאיה אושרי כהן
|

היא ישנה יותר משבע שעות, מתחילה את הבוקר עם כוס מים חמים ומאמינה בחיים חיוביים. ד״ר מריה שירשקובה, דרמטולוגית מהבכירות בתחומה בעולם: ״כיום התוצאה המלאכותית כבר לא אופנתית״

 

דר מריה שירשקובה
ד״ר מריה שירשקובה

דר מריה שירשקובה בטיפול
ד״ר מריה שירשקובה בטיפול

 

מאת: מאיה אושרי כהן

 

ד״ר מריה שירשקובה, דרמטולוגית בינלאומית ממוסקבה ומהבכירות בתחומה בעולם, הגיעה לביקור בישראל כאורחת של חברת סלע מדיקל. כאשת תקשורת הוזמנתי להשתתף בהרצאתה ולראיון במרכז ההדרכות הארצי בחברת סלע מדיקל מטעם Efifo – מגזין האופנה של ישראל. בתחילת שיחתנו ביקשה ד״ר מריה שירשקובה לציין בפני את אהדתה לישראל ואת אהבתה הגדולה לארץ והדגישה בפניי שמבחינתה יש לה קשר עמוק למדינה שלנו המששקפת בעין העולמית כמרכז טכנולוגי שמתפתח כל הזמן.

מה חדש בתחום הדרמטולוגיה?
״עולם האסתטיקה מתקדם והיום אני אדבר על טכנולוגיה חדשה בתחום העוסקת ומשפיעה על הפנים וגם על הגוף. אני מדברת גם על מטופלים צעירים וגם על מטופלים מעל גיל 40. קודם כל חשוב לבחור את המוצר עבור המטופל, שכן לכל אחד יש היסטוריה אחרת, לייפסטייל שונה. קודם לכן אני בודקת ורק לטחר הבדיקה אני בוחרת לו את המוצר הנכון הטכנולוגיה המתאימה עבורו. אין לנו רק מוצר אחד לכולם. לכל אחד יש את המוצר היותר מתאים לו. אציין שהיום ישנה מודעות גדולה יותר בקרב צעירים בזכות האינסטגרם. כל אחד רוצה להיראות כמו כוכב״.

 

דר מריה שרשקובה ומאיה אושרי כהן
ד״ר מריה שרשקובה ומאיה אושרי כהן

דר מריה שרשקובה ומאיה אושרי כהן - 2
ד״ר מריה שרשקובה ומאיה אושרי כהן

 

מהם הטיפולים שאת מציעה לגבר או אישה מעל גיל 40?
״גבר רוצה פנים מודגשות וגבריות כמו בראד פיט. אצלנו הנשים קיימים הורמונים אשר מעל גיל 40 במגמת ירידה ולכן יש צורך לשמר את הפוטנציאל. חשוב להבין שכיום התוצאה המלאכותית כבר לא אופנתית. כלומר: פנים נפוחות ולא טבעיות לחלוטין. היום, כן דווקא היום, קיימת מודעות גם לשאר חלקי הגוף לא רק לפנים. התוצאה הטובה היא שהמראה שיתקבל הכי טבעי שיש״.

מה הטיפים שלך לעור זוהר ובריא?
״אני ישנה יותר מ-7 שעות. מתחילה את הבוקר שלי עם כוס מים חמים, איני משתמשת בטלפון הנייד לפחות שעה מהרגע שאני מתעוררת, ויטמין D – חשוב. שכן חוסר ויטמין D יכול להביא אותנו לעייפות. כמו כן אני לוקחת אומגה 3 אשר עוזר לשמור על פעילות המוח. קוראת הרבה ספרים, מאמרים וכותבת מאמרים למגזינים רפואיים ומדעיים. הכי חשוב וזו הפילוסופיה שלי: לשמור על גישה חיובית ולחיות את חייך בגישה חיובית״.

זה לא הביקור הראשון שלך בישראל, מה את מוצאת בנשים הישראליות?
״אני מוצאת הרבה נקודות חיבור עם נשות אירופה וכמו כן בישראל יש נשים מגוונות ואני אוהבת את זה. בתל אביב מצאתי את הנעליים של קרולינה הררה שבפריז לא מצאתי.

*התאהבתי והוקסמתי.

 

 

Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – כתבת מערכת
האינסטגרם של מאיה אושרי כהן: maya_oshri_cohen
הפייסבוק שלשל מאיה אושרי כהן: maya oshri cohen

 

Efifo
מגזין אופנה של ישראל

מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
אינסטגרם: efifofashion
קבוצת האופנה והביוטי שלנו פתוחה לכולם: מגזין אופנה של ישראל

 

פורסם בקטגוריה טיפוח
תגובות פייסבוק
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי