האומנות שבשיער

עירית ענבי. צילום: יח״צ -5
|

אם בעבר היה מדובר בנחלתן של נשים ראוותניות או של זמרות עם שם עולמי, תוספות שיער ופאות של היום מיועדות לכל אישה ובכל שלב בחיים. הגענו, ניסינו את הפאות של האמן אלי כהן וחזרנו עם תובנות.

עולם הפאות ותוספות השיער עברו מהפך לא קטן בשנים האחרונות והכל בזכות אלי כהן. אם בעבר יכולתם להבחין בקלות בין שיער טבעי לתוספת או לפאה, הרי שהיום כבר בלתי אפשרי לדעת למי רעמה טבעית ומי נעזרת בקצת פריזורה שהייתה פעם של מישהי אחרת. 

אלי כהן, חני נחמיאס, עירית ענבי, גלית אנקורי. צילום: יח״צ - 4
אלי כהן, חני נחמיאס, עירית ענבי, גלית אנקורי. צילום: יח״צ

תכירו את אלי כהן, אמן הפאנות ותוספות השיער המוביל בישראל

אלי כהן נחשב לאושייה בתחום הפאנות ותוספות השיער. כהן אל התחום הגיע מעולמות התיאטרון והבמה, כאשר התמחה בפאנות ולמד את רזי טכניקות התקנת פאות והעבודה עם שיער טבעי.

אלי כהן ועירית ענבי. צילום: יח״צ - 5
אלי כהן ועירית ענבי. צילום: יח״צ

פתרונות שיער

"אלי כהן – המרכז לפתרונות שיער" נוסד ע"י אמן הפאות אלי כהן בשנת 1980 והפך למקור עלייה לרגל לנשים המעוניינות לשדרג את המראה בתוספות שיער טבעי, נשים עם שיער דליל שמעוניינות להוסיף נפח או להאריך את שיערן ונשים המתמודדות עם מחלות לצד שירות מכל הלב, ההופך את הביקור במרכז לחוויה מעצימה ומרגשת בכל פעם מחדש.

הפאות של אלי מיוצרות על ידו בהתאמה אישית, טילור מייד  כך שאין פאה מוכנה מראש. אלי  שמכין את התבנית, את השיער, את הרשת עצמה ולאחר מכן הוא שולח זאת למפעל על מנת שיוכלו להכניס את השיער אל תוך הרשת. אחד היתרונות בפעולות אלו היא בחירת הצבע המדויק של הלקוחה, ישנן לקוחות שלהן שיער מיוחד שמאוד קשה לחקות, אך בזכות העובדה שאלי הוא זה שמכין את הפאה הוא יכול לשלוט בצבעוניות שלה כך שכל פאה מותאמת באופן מושלם לראש הלקוחה באופן מקסימלי.

 איכות השיער במרכז של אלי כהן מדורגת במקום גבוה ביותר. מדובר בשיער טבעי בלבד, אירופאי ומשובח. ללא שערה סינתטית אחת וכל זאת על מנת לספק הרגשה טבעית ותחושת נטורל.

תוספות השיער

 שיטת הקשירה – זוהי שיטה ייחודית בשונה מהלחמה אשר יכול ליצור נזק לקרקפת. בזכות השיטה הפאה או התוספת אינה מהווה אי נוחות, קושי או כבדות על השיער. ישנן לקוחות שונות המספרות כי בעבר כשהיו עושות הלחמות היה מאוד קשה להן לישון על הכרית כיוון והיו מרגישות את התוספות וזה היה מפריע להן. בשיטת הקשירה שפיתח אלי כהן התוספות או הפאות מרגישות כחלק בלתי נפרד מהשיער ומהקרקפת כך שאין כל הפרעה בשעות היום או הלילה.

הפאה שלך דורשת תיקון? במרכז של אלי כהן מבצעים גם תיקונים עבור פאות קיימות ותוספות שיער שהשתבשה עליהן דעתן. בקיצור, יש לכן כאן אבא ואמא לכל דבר ועניין. מי צריך יותר מזה?

גילת אנקורי - 7
גילת אנקורי. צילום: יח״צ

לתת

אבל אלי הוא לא רק אמן, הוא גם מלאך: עבודתו של אלי עם נשים המתמודדות עם סרטן הביאה אותו לא פעם למדידות ושירות גם במחלקות האונקולוגיות ברחבי הארץ. כאשר ביקר במחלקה האונקולוגית בבית החולים איכילוב בשנת 2002, הופתע לגלות נשים רבות המסתובבות במחלקה ללא פתרון מלא לשערן. לצורך זאת הקים בהתנדבות את המספרה במחלקה האונקולוגית של בית החולים איכילוב, המשרתת אלפי נשים ומאפשרת להן לקבל טיפול מלא במקום במהלך הטיפולים. כיום ממשיך אלי ללוות נשים רבות במהלך הטיפולים, מגיע למדידות גם בבתי חולים ועובד בשיתוף עמותת "בראש מורם" למען חולי אלופציה אראטה.

Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עורכת ראשית
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות ביוטי, שיער
תגובות פייסבוק