האם אתם יותר ברבי או קן? 

ברבי X גולדה צילום אמיר מנחם -13
|

עזבו הכל, אנחנו בעולם של ברבי עכשיו. כדי לחגוג את יציאת הסרט ברבי בבתי הקולנוע וכדי להפוך את חווית הסרט של הקיץ להרבה יותר מתוקה, רשת "גולדה" חוגגת שיתוף פעולה חדש עם המותג החם של הקיץ "ברבי" לחגיגה ורודה במיוחד הכוללת הכוללת גלידת ברבי חלומית בטעם צמר גפן מתוק ושברי מרנג, מילקשייק, דונאטס ברבי וחפיסת שוקולד לבן תותים

עוד שיתוף פעולה מרגש, מבין התאריכים 16-19.7 גולדה בשיתוף ארגון "פתחון לב", יוצאת במחווה מרגשת במיוחד וקוראת לילדים לתרום בובת ברבי ישנה, ולקבל כדור גלידה מתנה. 

בובות הברבי שייאספו בסניפי "גולדה" יועברו למשפחות מעוטות יכולת.  
בנוסף, מה שעוד יהפוך את חווית סרט הברבי של הקיץ להרבה יותר מתוקה, היא פעילות מדליקה במיוחד בעמוד הפייסבוק והאינסטגרם של "גולדה" בה הזוכים יזכו בהקרנה פרטית של הסרט בסינמה סיטי V.I.P. 

גלידת ברבי תהיה זמינה לרכישה החל מ-6/7 בסניפי "גולדה".
עדי אביטל, מנהלת השיווק של גולדה "בחרנו בשיתוף הפעולה עם הסרט ברבי מכיוון שברבי תמיד נתנה השראה לילדות קטנות ללכת בעקבות החלומות שלהן. גלידת ברבי החדשה לא רק בטעם חלומי, אלא גם מעוררת השראה לחלום".

ברבי X גולדה צילום אמיר מנחם -1
ברבי X גולדה. צילום: אמיר מנחם
ברבי X גולדה צילום אמיר מנחם -17
ברבי X גולדה. צילום: אמיר מנחם
ברבי X גולדה צילום אמיר מנחם -15
ברבי X גולדה. צילום: אמיר מנחם
Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עורכת ראשית
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

Editor in Chief: Effie Elisie
Email: fashionisrael.mag@gmail.com
Instagram: fashion_israel.mag
site: https://www.fashion-israel.co.il
Facebook business page: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות Fashion Food, אופנה ואוכל
תגובות פייסבוק