הבאגיס

ה"באגיס".-1
|

ה"באגיס".-1

אחרי ששיגעו את עולם הילדים עם הלהיט שלהם "חיפזון וזהירון", חוזרים היוצרים עם מה שמסתמן כלהיט החדש של עולם הילדים. ה"באגיס", סדרה חדשה לילדים ולכל המשפחה שתעלה החל מ-6.12 ב-HOT VOD Young

ה"באגיס".-6
ה"באגיס". צילום: גרג סולומון

ה"באגיס" סידרה צבעונית, שמחה ומהנה. המלווה בשירים קצביים, בסגנון פופ ודיסקו, חיבור מושלם של כתיבה ייחודית לחנים מקוריים ועיבוד מוסיקלי מקצועי. כאשר כל שיר בעל מסר חינוכי הקשור בעולם הילדים, יחסי-גומלין, קבלת השונה, השגיות וחברות טובה.

 

ה"באגיס". צילום: יח"צ
ה"באגיס". צילום: גרג סולומון

ה"הבאגיס" סדרה חדשה בת עשרה פרקים, מבית היוצר של הסופרת והיוצרת מאיה גוזלי (חיפזון וזהירון) העוסקת בסיפורה של "להקת חרקים" מדליקה. ה"באגיס" היא להקת חרקים מגניבה, ההרכב המוסיקלי מתוק והמשעשע עם מסר אחד חזק במיוחד: "תחשוב טוב-יהיה טוב!"

ה"באגיס".-3
ה"באגיס". צילום: גרג סולומון

הכל מתחיל על מדף במכולת השכונתית של אדון ניסים, כשג'קו המקק, גיטריסט אמביציונר שחולם להצליח בגדול, פוגש בשון-עכבישון, מתופף מוכשר ו"קולי". יחד, השניים חולמים להקים להקה.
הכל מתחבר בצורה מושלמת כש"ברוס" הצרצר נקלע במקרה משדות החיטה היישר גם הוא למכולת השכונתית. בהמשך, מגיעה פרלה החיפושית, זמרת מוכשרת ומתוקה ויחד הארבעה הופכים באופן רישמי ללהקה.

ה"באגיס".-2
ה"באגיס". צילום: גרג סולומון

"הבאגיס" היא מילת קסם אותה המציאה פרלה החיפושית בילדותה. "כשמשהו לא נעים קורה, או שסתם עולה לה מחשבה רעה, צריך פשוט, לעצום את העיניים וללחוש….באגיס והכל הכל יסתדר"
לאורך הסידרה, נכיר את חברי הלהקה  וגם את "ייצורי המכולת" שמנסים לכרסם בדרך משלהם בהצלחתם של "הבאגיס". נתרגש מסיפורים של חברות טובה, נאמנות ושאפתנות להצליח ולגעת בחלום.

כתיבה ותסריט: מאיה גוזלי
במאי: עופר שפריר
לחנים: חיים גוזלי
עיבודים והפקה מוסיקלית: חזי שקד

בהשתתפות: שירלי לילו, שגיא לוי, רמי ציון, מתן קליגר, מאיה בכובסקי, דודי גזית, יניב סיווסה, גבי עמרני
משתתפים נוספים: יפעה מימון הרקט, רונה בקרמן, שיפי אלוני, מורן מלכה

 

stamp

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק