הגנה עצמית

מקדמי הגנה סקארה-אופנה
|

בדקנו מקדמי הגנה של החברות המובילות שהוציאו לשוק מוצרים חדשים. כולם עברו את הביקורת של הנסיינים שלנו ונמצאו בטוחים לשימוש. מומלץ בחום!

מקדמי הגנה Avene-אופנה
Avene. צילום: יח״צ

מאת: מערכת Fashion Israel


Avene

Avene, מותג הדרמו-קוסמטיקה המבוסס על המים הטרמליים ממעיינות AVENE בצרפת המומחים לטיפול בעור רגיש, משיק חדשנות במרקם מוצרי ההגנה Nude skin Feel מרקם הקרם/תחליב אינו מורגש על העור, נוח למריחה, אינו שומני ואינו דביק. מוצרי ההגנה של AVENE מעניקים הגנה אופטימלית נגד קרני UVB ו UVA ומכילים קומפלקס ייחודי עם רכיבים נוגדי חמצון  (אנטיאוקסידנטים) להגנה מקסימלית על תאי העור. בנוסף, חלק ממוצרי הסדרה עודכנו באריזה חדשה ובמשאבה חדשנית וייחודית לקבלת מינון מדויק יותר.

סדרת מוצרי ההגנה מהשמש של Avene – מהווה את אחת מסדרות הדגל של המותג, וגם הוכתרה כסדרת מוצרי ההגנה הנמכרת בבתי המרקחת באירופה**. המוצרים אינם מכילים את מסנני הקרינה השכיחים – אוקטוקרילן ואוקסיבנזון, פראבן וסיליקון העלולים לגרום לרגישויות שונות בעור ואף מזיקים לאלמוגים, ועל החיים במים/ באוקיינוסים.

כמו כל מוצרי Avene גם סדרת הגנה מהשמש מיוצרת על ידי חברת התרופות הצרפתית המובילה פייר פברה לאחר מחקרים מדעיים והוכחות על יעילות המוצרים.

אופנה-מקדמי הגנה Avene-אופנה
Avene. צילום: יח״צ

בין מוצרי הסדרה ניתן למצוא את המוצרים הבאים:

לעור יבש: אוון קרם הגנה SPF50+ עם בישום/ ללא בישום
קרם הגנה מהשמש עם SPF50+  לעור יבש ורגיש, לפנים ולצוואר. עמיד במים (רק ללא בישום עמיד במים) . הקרם מעניק הגנה אופטימלית נגד קרני UVB ו UVA . מרקם הקרם קליל ובלתי מורגש על העור, נוח למריחה , אינו שומני ואינו דביק.
מחיר מומלץ לצרכן ל-50 מ"ל: 109.9 שקל

לעור רגיל עד מעורב: אוון הגנה תחליב SPF50+ עם בישום/ ללא בישום
תחליב הגנה מהשמש עם SPF50+  לעור רגיל עד מעורב, לפנים ולצוואר. מתאים לעור רגיש. התחליב מעניק הגנה אופטימלית נגד קרני UVB ו UVA . מרקם התחליב קליל ובלתי מורגש על העור , נוח למריחה , אינו שומני ואינו דביק.
מחיר מומלץ לצרכן ל-50 מ"ל: 109.9 שקל

מגזין-אופנה-מקדמי הגנה Avene-אופנה
Avene. צילום: יח״צ

לעור שומני: תחליב הגנה קליננס SPF50+ לעור שמן הנוטה לפגמים
לפנים ולצוואר. נון-קומדוגני. לעור רגיש. התחליב מכיל מסנן קרינה SPF50+ המעניק איזון מושלם בהגנה מפני קרני UVA ו- UVB ואפקט של מראה מט. המרקם הקליל של התחליב, המועשר במים טרמליים של Avene , מעניק לעורך אפקט מיידי של מראה מט ללא ברק.
מחיר מומלץ לצרכן ל- 50 מ"ל: 109.9 שקל.

לגוף: ספריי להגנה גבוהה במיוחד SPF50+ לכל סוגי העור, גם לעור רגיש
ספריי בעל מרקם חדש עם אפקט ה-Anti- Dryin המעניק הרגשת לחות ונוחות מתמשכת על העור לעורך זמן.
הספריי עם מנגנון סיבובי חדש, לפתיחה ונעילה, לשימוש חוזר ויעיל במוצר.
מחיר מומלץ לצרכן ל-200 מ"ל: 139.9 שקל.

עוד מוצרים בסדרה – תחליב הגנה לילדים SPF50+, ללא חומרי בישום, לעור רגיש.
מחיר מומלץ לצרכן ל-100 מ"ל: 109.9 שקל

מגזין-אופנה-מקדמי הגנה Avene
Avene. צילום: יח״צ

תחליב מינרלי עם הגנה גבוהה SPF50+ ללא פילטר כימקלי, ללא חומרי ריח, עמיד במים, היפואלרגני 
מחיר מומלץ לצרכן ל-50 מ"ל: 109.9 שקל

גם השפתיים שלכם זקוקות להגנה- בליסטקס אולטרא  SPF50
מגן על השפתיים מקרניי ה UVA ו- UVB , מגיע עם הגנה מתקדמת לשפתיים ונוסחה אפקטיבית המסייעת לאטום את הלחות כדי להפחית את ההשפעות של תנאי מזג האוויר המתאים לשימוש בכל עונה גם במקרי מזג אוויר קיצוניים של קור, רוח ושמש. השפתון מכיל ויטמינים C ו-E שהם נוגדי חימצון הפועלים נגד הרדיקלים החופשיים.
מחיר מומלץ לצרכן: 14.90 שקל.

את המוצרים ניתן להשיג בבתי מרקחת, ברשתות הפארם, בקופות החולים ובחנויות אונליין נבחרות


לה רוש פוזה

מותג הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומי לה רוש פוזה, מרחיב את סדרת מוצרי ההגנה מפני השמש  ANTHELIOS, אנתליוס ומשיק: 2 מוצרים חדשניים  עם פורמולה חדשנית דוחה חול: אנתליוס ספריי הגנה משמש לילדים ואנתליוס וספריי הגנה  למבוגרים. 

אנתליוס ספריי SPF50+. דוחה חול למבוגרים. להגנה גבוהה ביותר כנגד קרינת השמש UVA ו-UVB. דוחה חול ולא משאיר סימנים לבנים. מרקם שאינו שומני ולא דביק. אנטי אוקסידנט. נבדק דרמטולוגית. היפואלרגני. מסייע במניעת מגע עם רדיקלים חופשיים, הנגרם כתוצאה מחשיפה ל IR-A (קרינת אינפרא אדום) וזיהום אוויר. כל מוצרי ההגנה מהשמש מסדרת אנתליוס מומלצים על ידי העמותה הישראלית לסרטן העור, המסייעים בהגנה מהשמש בצורה הטובה ביותר. 

אנתליוס ספריי SPF50+. דוחה חול למבוגרים

להגנה גבוהה ביותר כנגד קרינת השמש UVA ו-UVB. דוחה חול ולא משאיר סימנים לבנים. מרקם שאינו שומני ולא דביק. אנטי אוקסידנט. נבדק דרמטולוגית. היפואלרגני. מסייע במניעת מגע עם רדיקלים חופשיים, הנגרם כתוצאה מחשיפה ל IR-A (קרינת אינפרא אדום) וזיהום אוויר. 

הוראות שימוש: יש לנער היטב לפני השימוש. יש למרוח את תכשיר ההגנה זמן קצר לפני החשיפה לשמש. יש לחזור על המריחה בנדיבות ובאופן תדיר כדי לשמר את ההגנה-במיוחד לאחר שחייה, הזעה או ניגוב העור במגבת. יש לשמור על עור הילדים מכוסה כולל כובע, חולצה ומשקפי שמש. אין להתיז ישירות על עור הפנים. יש להתיז על כפות הידיים לפני המריחה. מתאים לגוף ולפנים.
מחיר מומלץ לצרכן: 119 שקל, תכולה: 200 מ"ל

לה-רוש-פוזה-ספריי-הגנה-משמש-למבוגרים-המחיר-119-שח-אופנה
לה רוש פוזה ספריי הגנה משמש למבוגרים המחיר 119 שח צילום יחצ

אנתליוס ספריי SPF50+. פותח במיוחד לעורם העדין של ילדים

להגנה גבוהה ביותר כנגד קרינת השמש UVA ו-UVB. דוחה חול ולא משאיר סימנים לבנים. מרקם שאינו שומני ולא דביק. אנטי אוקסידנט. נבדק דרמטולוגית. היפואלרגני. מסייע במניעת מגע עם רדיקלים חופשיים, הנגרם כתוצאה מחשיפה ל IR-A (קרינת אינפרא אדום) וזיהום אוויר. 

הוראות שימוש: יש לנער היטב לפני השימוש. יש למרוח את תכשיר ההגנה זמן קצר לפני החשיפה לשמש. יש לחזור על המריחה בנדיבות ובאופן תדיר כדי לשמר את ההגנה-במיוחד לאחר שחייה, 

הזעה או ניגוב העור במגבת. יש לשמור על עור הילדים מכוסה כולל כובע, חולצה ומשקפי שמש. אין להתיז ישירות על עור הפנים. יש להתיז על כפות הידיים לפני המריחה. מתאים לגוף ולפנים.
מחיר מומלץ לצרכן: 119 שקל, תכולה: 200 מ"ל

לה-רוש-פוזה-ספריי-הגנה-משמש-לילדים-המחיר-119-שח-אופנה
לה רוש פוזה ספריי הגנה משמש לילדים המחיר 119 שח צילום יחצ

מוצרי לה רוש פוזה  ללא פראבן, נטול בושם, ללא אלכוהול, ללא חומרי צבע, עשיר במרכיבים פעילים ונבדק דרמטולוגית. ומתאים לשימוש גם לעור רגיש במיוחד, נבדק גם בישראל על עור רגיש, מכיל את המים הטרמליים של לה רוש-פוזה.

את מוצרי הטיפוח של לה רוש-פוזה ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, בקופות החולים מכבי, מאוחדת ולאומית  ובקנייה אונליין באתרי המכר השונים. הצטרפו אלינו לקהילת לה רוש-פוזה: בפייסבוק: https://he-il.facebook.com/LaRochePosayIsrael ובאתר :  https://www.laroche-posay.co.il
לפרטים נוספים ושירות לקוחות 09-7735556 


סקארה

רשת SACARA משיקה בימים אלה סדרת מוצרים עם פורמלה חדשנית להגנה על העור בזמן ולאחר החשיפה לשמש, הכוללת 3 מוצרים:

ספריי שקוף 50 SPF 

בנוסחה חדשנית להגנה מלאה מקרינת השמש: נספג במהירות, אינו דביק, כיסוי אחיד, מתאים לכל סוגי העור.  הספריי היפואלרגני, עמיד במים, נבדק דרמטולוגית, מסייע במניעת נזקי עור, עשיר במרכיבי הרגעה וטיפוח להעשרת העור בלחות. התכשיר מועשר ויטמין E אשר מזין את העור בלחות.
מחיר לצרכן: 24.90 שקל תכולה: 200 מ"ל 
הספריי מגיע גם בבקבוק מוקטן: תכולה: 90 מ"ל / מחיר לצרכן: 14.90 שקל 

ספריי-שקוף--50-SPF--סקארה-אופנה
ספריי שקוף 50 SPF- סקארה צלם קית גלסמן

תחליב הגנה לפנים 50 SPF

קרם פנים להגנה מקרינת השמש בפורמולה חדשנית,  היפואלרגני נטול פראבנים. מותאם לעור הפנים העדין ומועשר בוויטמין E . מעניק הגנה מפני נזקי השמש, מסייע במניעת נזקי עור ומעשיר אותו בלחות. נספג במהירות ומונע תחושת דביקות.
מחיר: 24.90 שקל תכולה: 60 מ"ל 

קרם-הגנה-לפנים-50-SPF-סקארה-אופנה
קרם הגנה לפנים 50 SPF סקארה. צלם: קית גלסמן

ג'ל אלוורה להרגעת העור לאחר החשיפה לשמש

מועשר בתמצית מצמח האלוורה, המוסיף לחות ומרגיע את העור. 
מחיר: 5.9 שקל תכולה: 100 מ"ל 

גל-אלוורה-סקארה-אופנה
גל אלוורה – סקארה. צלם: קית גלסמן

כל המוצרים עמידים במים, מגנים מפני קרני UVA+UVB ועומדים בתקן האירופאי המחמיר UVA BALANCE. התכשירים נספגים בקלות על גבי העור ואינם מותירים תחושת דביקות האופיינית לחלק מתכשירי ההגנה. 

להשיג ברשת חנויות סאקרה ברחבי הארץ


פורסם בקטגוריות ביוטי, טיפוח, מוצרי יופי
תגובות פייסבוק