הטרנדים החמים בתחום השיער

לוריאל פרופסיונל טרנדים בשיער לעונת החתונות 2022: צילום חול (1)
|

עונת האירועים והחתונות בפתח, ותמיד מעניין  מהם הטרנדים הצפויים לנו בעיצוב השיער לקיץ 2022, תספורות ותסרוקות בעונת האירועים והחתונות

מעצב השיער המוביל רואי דניאל ללוריאל פרופסיונל, מסרק כלות מזה 15 שנים ומעדכן בטרנדים הצפויים לקיץ 2022:  

נפח שנות ה-70: בכל בירות העולם הציגו בשבוע  האופנה האחרונים דוגמניות על במראה שיער נפוח וטבעי, בסגנון שנות
ה-70.  מדובר בתסרוקת גלים בסגנון פארה פוסט, שהפך בשנות ה-70 למודל לחיקוי למיליוני נשים ברחבי העולם – גם לכלות, שהוסיפו לגלים הינומה עם נפח. זהו מראה המעניק לוק קייצי, צעיר,  שיכול להתאים למסיבות ולחתונות.   

לוריאל פרופסיונל טרנדים בשיער לעונת החתונות 2022: צילום חול (1)8
לוריאל פרופסיונל טרנדים בשיער לעונת החתונות 2022: צילום: יח״צ חו״ל

צמות: הצמות מככבות על מסלולי תצוגות האופנה, מעטרות את ראשי הפאשניסטיות ועכשיו קליעת הצמות מגיעות גם לראשיהן של כל מי שאוהבת צמות. בקיץ 2022 נראה הרבה שילובי צמות אם בשיער פזור או אסוף,  במראה טרנדי, הוהר, כפרי או היפי. עיקר התסרוקות לאירועים זה המראה החצי אסוף, צמה מרושלת, שתי צמות,  או שיער פזור בשילוב צמה – לכל אלה ניתן לשלב קליפסים וסיכות.  

גווני שמש במראה ה-FRENCH GLOSSING: לוריאל פרופסיונל העולמית מכתיבה השנה טרנד מרכזי שיהיה חביב מאוד על בנות ישראל, ושמו: FRENCH GLOSSING. המראה הקלאסי הזה משלב למעשה גווני שמש במראה טבעי, עם שטיפת דיה לייט מעליהם, לאיזון הרמוני ודיוק של הגוון. התוצאה: מעבר גוונים הדרגתי, מואר ועם המון ברק, שמעניק טאץ' יוקרתי מאוד למראה הכללי, ומציג שיער מדויק, בריא ובוהק. 

טרנדים לעונת החתונות. צילום: רואי דניאל 11
טרנדים לעונת החתונות. צילום: רואי דניאל

צבעי נחושת: טרנד נוסף בצבעי שיער הוא 'טרנד הנחושת' – המראה הג'ינגי , זהו צבע השיער החדש האהוב על הסלבס, כמו שראינו לאחרונה את סידני סוויני , קאיה גרבר, וקנדל ג'נר, שלושתן נטשו את צבעי השיער המיוחדים שלהן לגווני הנחושת.  ניתן גם לעשות גוונים נחושתיים – המוסיפים ווליום לשיער ומצטלם נהדר לאינסטגרם! 

טרנדים לעונת החתונות. צילום: רואי דניאל 13
טרנדים לעונת החתונות. צילום: רואי דניאל

שיער אסוף: שיער אסוף בחודשי הקיץ  הוא הטרנד המומלץ ביותר לאירועים, חתונות ומסיבות בימים הקיץ החמים והלחים: קליל  יותר, וישמר לאורך זמן במראה נקי ומסודר, והוא מוסיף נוכחות לכל אירוע.  מומץ על שיער אסוף ברישול, לא מתאמץ – מעניק מראה רך לפנים ונשי.   

טרנדים לעונת החתונות. צילום: רואי דניאל -020
טרנדים לעונת החתונות. צילום: רואי דניאל

הטרנד המוביל לשיער  כלות: שיער אסוף,  בשילוב צמות, מעניק לשיער נפח קליל בטקסטורה טבעית ולא עשוי מידי – תסרוקת במראה קלאסי.  

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות ביוטי, שיער
תגובות פייסבוק