הטרנדים החמים, תיקים חורף 2022 

תיקי טולדנו
|

בלי שום סיבה אני מרגישה שמגיע לי תיק חדש… באמת אנחנו לא צריכות סיבה מיוחדת לתיק חדש. לתיק טוב יש את הכוח למשוך כל מראה ולהחדיר קצת התרגשות לאוסף התיקים שלנו.  לא בטוחה אילו סגנונות לקנות העונה? אל תדאגי. עשינו את שיעור הבית בשבילך.

המובילים חורף 2022 


תיקי פרווה 

כל כמה שנים אנחנו רואים שקיות פרוותיות חוזרות בגדול. מדובר בחתיכת הצהרה. פרווה מלאכותית סופר רכה. כל מה שאת צריכה כדי להקפיץ מראה. 

תיקי פרווה. צילום: פינטרסט - 7
תיקי פרווה. צילום: פינטרסט

תיקי כתפיים 

מגמת תיק הכתפיים תמיד הולכת חזק והחורף יש לנו את הסגנונות הטובים ביותר של עם מבט לצלליות עבר (שלום, שנות ה-90!) וזמינים במגוון צבעים, מרקמים והדפסים. בין אם את מחפשת לשאת משהו מינימליסטי או משהו נועז, יש לנו תיק בשבילך.

תיקי כתפיים-5
תיקי כתפיים. צילום: פינטרסט

צבעים נועזים

שכחי מניטרליים. בחורף הזה, כולנו בעד נשיאת צבעים נועזים ובהירים. מאדומי דובדבן ועד צהובים וכתומים תוססים כדי להאיר לנו את החורף. 

תיקים צבעים נועזים
צבעים נועזים. צילום: פינטרסט

נצנצים

עושה רושם שגם החורף הזה המפגשים יהיו יותר פנים אל פנים. ארוחות ערב וערבים ארוכים בחוץ, מביאים אותנו לתיקים נוצצים ומעוטרים להקפיץ את מראה החורף שלנו. אני אוסיף, נכון שהם משתלבים היטב עם שמלות הקוקטיל שלנו אבל הם נראים טוב, באותה מידה כשאנחנו לובשות סוודר ג'ינס או כל פריט יומיומי.

תיק נצנצים - 4
תיק נצנצים. צילום: יח״צ

תיקים גדולים

למיני תיק תמיד יהיה מקום חם בלבנו  ואם נדייק אנחנו תמיד שמחות שיש כמה שיותר אך, מה יותר נוח מתיק גדול המאפשר לנו להכיל יותר מכרטיס האשראי שלנו. 

תיקים גדולים-8
תיקים גדולים. צילום: פינטרסט

תיקי יד

למצוא את עצמך מתוסכלת שאת מנסה להתאים את תיק הכתף שלך מעל מעיל מגושם? למזלכן, תיקים עם ידית עליונה תפסו את מקומם גם החורף כולל סגנונות גדולים יותר, המתאימים ליומיום ותיקים קטנים המתאימים לבילוי לילי. 

תיקי יד -5
תיקי יד. צילום: פינטרסט
Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עורכת ראשית
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק