"הקוסמת"

אהובה קורח
|

אני עוקב אחרי ה״קוסמת״ בסטוריז של אורי לייזרוביץ׳, ישראל קטורזה, ג׳ולויטה, מורן אייזנשטיין ומאיר סוויסה. היא מככבת שם. רואים את האהבה הגדולה שיש שם. היא עושה פלאים. הם יוצאים ממנה צעירים יותר ובעיקר מאושרים. בימים אלה זה צורך חשוב. תכירו את אהובה קורח

״הקוסמת״ – אהובה קורח. עריכה דיגיטלית: ניב הרטי

אקי אבני נשאל לפני זמן מה על מראה הפנים הצעיר שלו, הוא באמת נראה צעיר לגילו. הוא תמיד נראה בציבור עם מראה רענן ומטופח. הוא היה נבוך והתחמק בעדינות מהשאלה. אנשים שהגוף והפנים הם המקצוע שלהם משקיעים המון כדי לשמר את המראה. תכל׳ס, זה כלי העבודה שלהם. את השם ״הקוסמת״ שמעתי יותר מפעם אחת. שמועה שעוברת מפה לאוזן. אומרים עליה היא שהיא הילרית, סוג של מתקשרת, אישה עוצמתית ואהובה במיוחד על קהל לקוחותיה. אנשים שביקרו אצלה יצאו משתהים ובעיקר הרגישו צעירים יותר. אני עוקב אחרי ה״קוסמת״ בסטוריז של אורי לייזרוביץ׳, ישראל קטורזה, ג׳ולויטה, מורן אייזנשטיין ומאיר סוויסה. היא מככבת שם. רואים את האהבה הגדולה שיש שם. הייתי אומר אפילו שסוגדים לה. התחלתי לחקור יותר לעומק. חפרתי וגיליתי שבעבר היא חוללה קסמים בפנים של ריטה, טיפלה בעור של איתי לוי, מרחה את פניה של מאיה בוסקילה, עשתה פילינג לטיטי המלכה, פוטותרפיה לאסתר ראדה ואפילו הכינה את צחי קומה ורן עוזר לחתונה שלהם. 

״הקוסמת״ - אהובה קורח. צילום: מריה פינקו
״הקוסמת״ – אהובה קורח. צילום: יח״צ

החלטתי לבדוק את התופעה. הגעתי לרחוב ארתור רובינשטיין 3 בתל אביב. ירדתי במעלית לקומה מינוס אחת. נחתתי למבוא בו חשתי כמי שנמצא במין ממ״ד קטן מוקף 3 דלתות פלדה. לא כל כך הבנתי על איזה דלת לנקוש. מסתורי לחלוטין. אין מקריות. הכל מלמעלה. החלטתי שאני נוקש על שלושתן. אחת מהן נפתחה. בום. היא כישפה אותי. הרגשתי חיבור מיידי וקוסמי ל״קוסמת״. מעבר למבוא חבויה אימפריה ורודה עם ספות רכות ומזמינות, מיכשור מאוד חדשני. חדר טיפולים נעים במיוחד. עזבו, זה בכלל לא חשוב ולא העיקר. התאהבתי באישה. אהבה ממבט ראשון. קשה להסביר. הכל היה מאוד מיוחד. התחבקנו עוד לפני שדיברנו. אמרתי לה: ״אני קוסם של מילים״. היא הביטה בי במבט נוקב ואמרה: ״אני הקוסמת. זה השם שלי״. באינסטגרם היא ממותגת בשם: ahuva_magic@. לא התווכחתי איתה. 

אהובה קורח -6

נשכבתי על מיטת הטיפולים. התחלנו לקשקש. על בעלי. על הילדים שלנו, על החיים. שאלתי אותה על כל הסלבס שעברו תחת ידיה הקוסמיות. היא כזו ביישנית. הראתה לי סרטונים. צחקנו הרבה. מצאתי חברה. לא פחות. הרגשתי שאני במקום הכי בטוח בעולם. והידיים הכי טובות שיש נוגעות לי בפנים. במסגרת המחקר שערכתי מצאתי ששמה הוא: אהובה קורח. קוסמטיקאית פארא-רפואית (PMEC) עם נסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. היא למדה אצל הטובים ביותר ביניהים ד"ר דב קליין וירין שחף, והיא משתמשת בחומרים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. 

״הקוסמת״ - אהובה קורח. צילום: מריה פינקו - 3
״הקוסמת״ – אהובה קורח. צילום: יח״צ

לטריטוריה שלה קוראים ״הקומה של אהובה״, אותו יסדה כבר בשנת 1987. החזון שלה היה ועודנו: מקום שבו כל לקוחה וכל לקוח יוכלו לקבל את הטיפול המקצועי המושלם שיגרום להם להיראות ולהרגיש הרבה יותר טוב. זה מה שהרגשתי. לא עוד סתם טיפול אצל קוסמטיקאית. מקום אינטימי שלוו ורגוע. הייתי צריך כל כך את החוויה הנעימה, את המוזיקה המרגיעה, את כפות ידיה החמות בימים כל כך מטלטלים. מקום בו יכולתי לנשום לרגע. להיות מחובק פיזית ורוחנית. אחרי שעה בערך יצאתי אדם אחר. עם תובנות חדשות, ראיה מפוקחת לחיים. רגוע יותר והאמת, יש לה את זה. אשכרה, הרגשתי צעיר בכמה שנים. אני עוד אחזור אל ה״קוסמת״. אני בטוח. הנפש שלי צריכה את ה״קוסמת אחת לחודש לפחות – למלא בי את מצבר החיים.

אהובה קורח 23

סוגי טיפול ומחירים:

  • טיפולי פנים, פילינג רפואי – 500 שקל
  • פוטותרפיה – 300 שקל
  • מזותרפיה – 350 שקל
  • הידרדרמי סלולאר אנרג׳י – 500 שקל
  • הידרדרמי ליפט – 500 שקל
  • הידרדרמי סלולאר אנרג׳י משולב – 800 שקל
  • טיפול עיניים איי לוגיק  – 325 שקל
  • טיפול עיניים איי לוגיק ליפט – 400 שקל
  • סאמם – 800 שקל

״הקומה של אהובה״ – אהובה קורח
כתובת: ארתור רובינשטיין 3, תל אביב
טלפון: 052-2533296

מריה פינקו צלמת

מריה פינקו – צלמת
אינסטגרם: fotki.gani@

ניב הרטי - צלם וידאו

ניב הרטי – צלם ועורך וידאו
אינסטגרם: nivharati@

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

Editor in Chief: Effie Elisie
Email: fashionisrael.mag@gmail.com
Instagram: fashion_israel.mag
site: https://www.fashion-israel.co.il
Facebook business page: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות ביוטי, טיפוח
תגובות פייסבוק