השינוי שלי

ליאת בעלת המותג ליב מלכה11
|

קצת אחרי פתיחת השנה האזרחית החדשה הגעתי לקליניקה של ליאת בעלת המותג ליב מלכה כדי לבחון מקרוב את הטרנדים החדשים בקליניקה שלה לשנת 2022.

ליאת. ראיון מאיה אושרי כהן צילום: אורנה רביצקי

בשנים האחרונות עשיתי שינוי, לאחר 11 שנים שבהן הייתי שותפה במשרד פרסום JM גאיה זוהר, החלטתי לגעת בתחום שתמיד רציתי – מעולם האסתטיקה הרפואית. 

ליאת בעלת המותג ליב מלכה -7
צילום: אורנה רביצקי

טישטוש סימני מתיחה 

נשים רבות סובלות מסימני מתיחה הגורמת לפגיעה במראה האסתטי של הגוף ובעיקר פוגעת בדימוי וביטחון העצמי. ליאת בעלת קליניקה המתמחה בטיפולי מיקרופיגמנטציה רפואית מציגה שיטה חדשה, לא מוכרת בארץ עדיין שנלקחה מעולם המיקרופיגמנטציה המביאה תוצאה מהירה של הסוואת סימני מתיחה בעזרת הליך פשוט. 

סימני מתיחה אצל נשים, לא רק גורמים לנו אי נוחות, אלא גם משפיעים על חוסר הביטחון שלנו. ישנם סיבות רבות להיווצרות סימני המתיחה וביניהם לידה, ירידה ועליה במשקל, גיל, סוג עור או שינויים הורמונלים. לדברי ליאת, לא כל סימן מתיחה ניתן לטיפול. 

טישטוש צלקות

למרבית האנשים יש צלקות בגוף שנובעות ממכה, ניתוח או כל סיבה אחרת שגרמה לעור להצטלק. צלקת בעור נגרמת כאשר השכבה העמוקה העבה של העור, הדרמיס, נפגעת. רוב הצלקות הן שיטחיות ולכן, ניתן לטשטש אותן פלאים ע"י החדרת פיגמנט לעור.

ליאת בעלת המותג ליב מלכה - 5
צילום: אורנה רביצקי

עיגולים שחורים 

רבים סובלים, גברים ונשים, בכהות סביב העיניים שכן מדובר בעור עדין ודק סביב העין עם השפעות של תזונה, עישון, שינה ולעיתים גם גנטיקה. אחד טיפולי הדגל של ליאת, מביאים פתרון של טישטוש עיגולים שחורים סביב העיניים, על ידי החדרת פיגמנט לעור תוך התאמת הפיגמנטים הנכונים לגוון ולתת הגוון של העור.חשוב לציין כי טיפול זה אינו פשוט לביצוע ודורש מיומנות רבה.

שחזור פטמה ועטרה

שחזור פטמה ועטרה מתבצע במס' דרכים- חלקן כירורגיות וחלקן באמצעות קעקוע. השיטה משתנה בהתאם למצב הנתון. בשחזור פיטמה, עטרה המטרה העיקרית היא יצירת עור בצבע ומרקם שונה. האופציה הפשוטה ביותר, שיעילה במקרים רבים היא קעקוע. באמצעות קעקוע ניתן לתת מענה מצוין לנושא הצבע ומראה תלת מימד למבנה הפיטמה עצמה וכך לתת אשליה של פיטמה.

ליאת בעלת המותג ליב מלכה-9
צילום: אורנה רביצקי

מדובר בפעולה פשוטה שאינה מצריכה הרדמה. 

אפשרות כירורגית היא השתלת עור. ניתן לקחת עור עטרה מהשד השני או מאזורים כהים יותר בגוף, כדוגמת אזור המפשעה ולייצר מראה הדומה לזה של העטרה הקיים. עיצוב מחדש של הפטמה והעטרה בצורה מושלמת, יחזיר לך את תחושת הביטחון בנשיות שלך ויאפשר לך לחזור לשגרת חיים נורמלית לחלוטין. 

חזרה לחיים נורמליים ושיקום התדמית האישית שלך בעינייך ובעיני הסביבה, הם חלק חשוב עבור כל אחת ואחת מסיבתה שלה.

הסמקת שפתיים

מדובר בהליך של מיקרופיגמנטציה שפתיים המנוהל באופן מקצועי, המוסיף פיגמנט שנראה טבעי דרך השפתיים לצבע חצי קבוע. הרעיון הוא לקבל את המראה של השפתיים הכהות האהובות עליך. מדובר בשיטה שיכולה לעזור לשפתיים לא אחידות להיראות סימטריות ומלאות יותר. לדברי ליאת מרבית הלקוחות שלי בהחדרת פיגמנט הם גברים. גם גברים היום שומרים על אסתטיקה ומחזירים את החיות והעור לפנים.  

בקליניקה של ליאת ניתן לצאת עם קו ריסים, מיקרו בליד, מיקרו שייד.

ליאת המהווה השראה לנשים, מביאה בקליניקה שלה את חשיבות הקשר הבינאישי, המעורבות והאכפתיות, זאת מעבר לטיפול עצמו. 

Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עורכת ראשית
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

אורנה רביצקי

אורנה רביצקי
צלמת ראיונות וידאו – השקות ואירועים
אינסטגרם: orna_ravitsky

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות ביוטי, טיפוח
תגובות פייסבוק