ולנטינו, ולנטינו

ולנטינו קיץ 2017-1
|

אודרי הפבורן, ג׳קלין קנדי אונסיס, ג׳וליה רוברטס, ג׳ניפר אניסטון, שרה ג׳סיקה פרקר, אן הת׳ווי ודקוטה ג'ונסון. גם לכם מותר. קולקציית משקפי שמש חדשה של ונלטינו

ולנטינו קיץ 2017-2
ולנטינו קיץ 2017. צילום: יח״צ

GLAMTECH
הדגם המנצח של קולקציית GLAMTECH עשוי מתכת מלוטשת בעיצוב תעשייתי. תערובת צנועה של מסורת וחדשנות המבוססת על משחקי ניגודיות: מסגרת עדינה בעיצוב מינימליסטי ובצידה רשת מטאלית היוצרת מראה אדג'י עתידני, מובילה את החזון של המותג לייצר חוויה רהוטה ומדויקת. דגמי טייסים בעיצוב מינימליסטי עם קסם אלגנטי – גשר אף עשוי עבודת יד מעוטר באבני סברובסקי נוצצות משני צדיו. אלכימיה מרהיבה של מסורת וחדשנות, פרובוקטיביות ואלגנטיות.

ROCKER
דגם בהשראת ההיסטוריה האדריכלית של רומא, השילוב בין מסורת וחדשנות יוצר שפה חדשנית, מהפכנית ועדכנית. מסגרת טייסים עם נוכחות שקשה להתעלם ממנה עם גשר מתכתי כפול וכיסוי מתכתי שעוטף את קדמת המסגרת.

GLAMGLOSS
קולקציה המשחקת בין שקיפות לברק, יוצרת טקסטורה מעודנת הנותנות פרשנות זוהרת לעולם האדריכלי העכשווי של עיצוב על חלוף. העדשות בעלות צורה עגולה, מלבנית ומרובעת עם מסגרת שקופה אשר עוטפת את קדמת המסגרת.

SOUL ROCKSTUD
אבולוציה מרדנית של פריטים אייקוניים, בהשראת עולם הרוק עם האינטרפרטציה הייחודית לולנטינו. דגמים עוצמתיים עם נופח דרמטי, מעוטרים בשתי שורות של חתיכי מתכת משולשים זהובים.

ROCKSTUD RIVET
שילוב של פשטות עם זוהר עוצר נשימה, עיצוב מודרני עם קמצוץ של נוסטלגיה. משקפי ראייה ומשקפי שמש במודל אחד הודות לקליפון נוצץ המתחבר לעדשות האופטיות, הקליפון מעוטר ב-200 אבני סברובסקי בשיבוץ ידני.

מחירים: 1300-2200 שקל
להשיג ברשת I optic

 

פורסם בקטגוריה כתבות אופנה
תגובות פייסבוק