קסטרו וגל גדות

קסטרו השקת סתיו 2015-11
|

קסטרו וגל גדות הצליחו לרגש עם אירוע אינטימי, בדומה לבגדים שהופיע בחלונות. מצפה לכם סתיו נעים ויפה בחנויות של קסטרו עם דגמים מרשימים, בדים נעימים וגזרות ייחודיות. שאפו על העיצובים.

מאת אפי אליסי

החיבור הזה בין אופנה ואמנות, אופנה שהיא בעצם אמנות. אלו עולמות שמתחברים לי ואני לוגם אותם בהנאה. כך חשתי אמש בתצוגת סתיו של קסטרו שהצליחה לחבר אל העולמות את הקולינריה החדשה. בבר הגישו לי ג'ין אנד טוניק בבקבוק זעיר מלווה בקובית קרח שעטפה מקל קינמון. בין הנשיקות והמינגילינג עם הוז אנד שמוז מצאתי על השולחנות טיובות כמו של צבעי אקרליק רק שבתוכן במקום צבעים היו רטבים בטעמים שונים. בדרך פגשתי אשה רעה ששאלה אותי האם אני עוד חי. טעמתי ממשחות הרטבים ומהלחמניות השחורות והעגולות שנראו כמו יצאו ממכרה פחם. זה היה מוזר חדש ומפתיע. התצוגה  הייחודית נפתחה לאחר נאום רגשני ואמיתי שהגיע מהקרביים. אתי רוטר ענתה למבקרים וזכתה לתשואות. האמנתי לה. ואז זה בא. עמדנו מול חלונות מהם עלו וירדו תריסים שחשפו לנו את העונה הבאה של קסטרו. לבגדים נגיע אחר כך. את הקונספט הייחודי של התצוגה הפיק מוטי רייף עם ייעוץ קריאטיבי של אייל דה ליאו. זה היה חדש מקורי ומפתיע. גל גדות פתחת בהמשך בא גם עומר דרור. זה היה מוזר לצפות בתצוגה בקומות. אהבתי את זה מאוד. תצוגת החלונות.
בסיומה של התצוגה המרהיבה נתבקשנו להכנס לאולם שהיה ערוך כמו נשף ענקי. השחור ליווה אותנו גם לכאן. העיצוב, המפיות והמפות. על השולחן קיבלנו מן ערכה מופלאה להכנה עצמית של פסטה עם רוטב רוזה, עלי באזיליקום, פסטה טריה וקערה עם מים לוהטים. על הקונספט הקולינריעידו גרעיני, מסטודיו ״אפטיט״*. בשלב הזה, בלי קשר לאירוע, התחיל להתפוצץ לי הראש. איני יודע מה הסיבה. לכאב ראש אין סיבה. הוא מופיע בעוצמה כזו או אחרת ואומר לך תתמודד. רציתי להישאר לברוסקטה ולמנה האחרונה, אך הכאב שלווה בבחילות והראה סימנים של מיגרנה לא הרפה ממני. עזבתי בצער ופניתי לביתי.
קסטרו הצליחה לרגש עם אירוע אינטימי, בדומה לבגדים שהופיע בחלונות. מצפה לכם סתיו נעים ויפה בחנויות של קסטרו עם דגמים מרשימים, בדים נעימים וגזרות ייחודיות. שאפו על העיצובים.

קסטרו השקת סתיו 12015-9
גל גדות. צילום נטלי זריקר
קסטרו השקת סתיו 2015-11
צילום נטלי זריקר
קסטרו השקת סתיו 2015-10
צילום נטלי זריקר
קסטרו השקת סתיו 2015-9
צילום נטלי זריקר
קסטרו השקת סתיו 2015-8
צילום נטלי זריקר
קסטרו השקת סתיו 2015-6
צילום נטלי זריקר
קסטרו השקת סתיו 2015-5
צילום נטלי זריקר
קסטרו השקת סתיו 2015-4
צילום נטלי זריקר
קסטרו השקת סתיו 2015-1
צילום נטלי זריקר
קסטרו השקת סתיו 2015-2
צילום נטלי זריקר
קסטרו השקת סתיו 2015-3
צילום נטלי זריקר

*סטודיו אפטיט הוכתר לאחד מעשרת המובילים בעולם בתחום עיצוב אכילה ועבודותיו הוצגו ברחבי העולם בתערוכות הנחשבות והנחשקות ביותר משבועות עיצוב במילאנו, פריז, לונדון וניו יורק ועד למוסדות בכירים, מוזיאונים וגלריות. אופן העבודה הרב תחומי של הסטודיו המגיע עם תשומת לב רבה לפרטים הפכה אותו לידוע ברחבי העולם בייצור חוויות מרתקות וחדשניות כמו גם בעלות נוכחות ויזואלית ייחודית. http://www.studioappetit.com/

פורסם בקטגוריות אופנה, כתבות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק