חדשות האופנה: אילנית לוי תחליף את אסתי גינזבורג

אילנית לוי עם הילדין ליאם ואלין. צילום: אור גפן
|

אילנית לוי היא הפרזנטורית החדשה של בית האופנה ״גולברי״ ותחליף את אסתי גינזבורג שעשתה זאת משך שמונה עונות. לוי תחל לככב בקמפיין אביב-קיץ 2020 ותקבל 350 אלף שקל

אילנית לוי דביר כחלון, חדשות האופנה
נכנסת. אילנית לוי. צילום: דביר כחלון

מאת: אפי אליסי


חדשות האופנה: אילנית לוי תחליף את אסתי גינזבורג כפנים של גולברי לאחר שמונה עונות. אסתי גינזבורג הונחתה לאחר שבגולברי החליטו לחתוך בשנת 2016 באופן מפתיע את ההתקשרות עם איילת זורר בשל ״גילה המופלג״ (מהלך לגרם לסכסוך בין הצדדים ולתביעה שהגישה נגדם איילת זורר). ככל הידוע לנו גם אילנית לוי כבר לא צעירונת (37).

אסתי גינזבורג. צילום: אלעד גוטמן, אופנה, מגזין אופנה, חדשות אופנה, כתבות אופנה, Fashiom Magazine, Fashion, Efifo ,מגזין אופנה ישראלי, מגזין אופנה ועיצוב, עיתון אופנה, מגזין אופנה אונליין, טרנדים, סטייל -10
עוזבת. אסתי גינזבורג. צילום: אלעד גוטמן

אילנית לוי דביר כחלון, חדשות האופנה - 1
כבר לא צעירה. אילנית לוי. צילום: דביר כחלון


אילנית לוי תחל לככב כפרזנטורית של המותג בקמפיין אביב-קיץ 2020 ותקבל 350 אלף שקל.

בעלים, מנכ״ל ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel
 – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: ויצמן 68 כניסה ב׳ דירה 3 גבעתיים

אודות Fashion Israel

מגזין אופנה וביוטי מוביל בישראל. משמש במה לדור החדש של האופנה בישראל – אודות: מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים לאופנה, בוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנה. המגזין שם לו למטרה לקדם ולפתח כישרונות בתעשיית האופנה המבקשים במה להשמיע מעליה את קולם הרם, הברור והמחדש – נועזים, בועטים ותוססים מתחומי אופנה, ביוטי וצילום בישראל.


מגזין אופנה ישראלי מקדם אנג׳נדות חברתיות, (קידום מעמד האישה, שיתוף פעולה עם אקדמיות, מכללות ובתי ספר גבוהים בארץ לצילום ואופנה – חשיפה ראשונה של אלפי סטודנטים. פועל למען אנשים בעלי מוגבלויות, פגועי נפש, נכים ועוד). יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל עם דגש מיוחד על קהילת המעצבים/ות, הצלמים/ות, הדוגמנים/יות והסטייליסטים/יות, מעצבי השיער ואנשי האיפור.

חדשות האופנה: אילנית לוי

הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי