חדש: מייק אפ סרום

מייקאפ סרום טרו מאץ לוריאל פריז 79.90שח צילום יחצ חול (6)8
|

מותג האיפור הבינלאומי L’ORÈAL PARIS משיק לראשונה: מייק-אפ סרום!  TRUE MATCH NUDE כל העוצמה של סרום עכשיו בתוספת גוון  ו-1% חומצה היאלורונית (!) לעור חלק יותר, בעל גימור טבעי, מכסה כמו מייק-אפ, משיב נפח לפנים כמו סרום

מותג האיפור הבינלאומי לוריאל פריז משיק לראשונה את החדשנות בעולם הקוסמטיקה – איפור וטיפוח נפגשים במוצר אחד! מייק-אפ המכיל סרום מטפח בשילוב חומצה היאלורונית – טרו מאץ' ניוד.

זהו הסרום הראשון בתוספת גוון ב-mass market עם הריכוז הגבוה ביותר של חומצה היאלורונית (1%). בנוסף, המייק-אפ סרום אומת על-ידי רופאי עור, מתאים לעור רגיש, נבדק דרמטולוגית ואינו אוטם נקבוביות (נון קמודוגני).

מייקאפ סרום טרו מאץ לוריאל פריז 79.90שח צילום יחצ חול (6)2
מייקאפ סרום טרו מאץ לוריאל פריז 79.90 שקל. צילום: יחצ חול

אחרי שכבש את הטיקטוק ברחבי העולם, המייק-אפ סרום הגיע עכשיו לישראל. המייק-אפ הראשון של לוריאל פריז שהוא גם סרום ממשפחת TRUE MATCH מעניק לעורך גוון עור אחיד באופן מיידי, בעל גימור טבעי ובו זמנית מטפח אותו. עורך יהיה עשיר בלחות וייראה חלק יותר. הסדרה מציעה 4 גוונים שונים להתאמה מושלמת ללקוחה הישראלית.

עידן האינסטנט שבו אנו חיים, מחייב אותנו לתוצאות מיידיות של כאן ועכשיו. המייק-אפ סרום החדש משלב שני מוצרים; סרום מעולמות הטיפוח, וגוון מעולמות האיפור, משנה את הרגלי האיפור ומייעל את הזמן: במקום להשתמש בסרום לפני שמניחים מייק-אפ, מורחים את המייק-אפ המועשר ברכיבי הטיפוח, ובכך נהנים מעור קורן, חלק, מועשר בלחות ובגוון אחיד.

הוראות שימוש: יש לטפטף 2-3 טיפות של המייק-אפ על עור נקי מאיפור. יש למרוח את המייק-אפ בעזרת מברשת/האצבעות. יש לנער היטב לפני השימוש. 
מחיר: 79.90 שקל 

מייקאפ סרום טרו מאץ לוריאל פריז 79.90שח צילום יחצ חול (6)10
מייקאפ סרום טרו מאץ לוריאל פריז 79.90 שקל. צילום: יחצ חול

"שימוש באופן קבוע ויומיומי בתכשירים המכילים חומצה היאלורונית ומשולבים ברכיבים פעילים נוספים, מסייעים לחדירה אפקטיבית ומניעת התייבשות העור. דמיינו לעצמכן שהעור מקבל את הלחות החיונית לו, "שותה" מים באופן יומיומי, ובכך משתפר מראהו של העור מיום ליום; רמת הלחות בו עולה וגם הנפח והאלסטיות של העור משתפרים. חומצה היאלורונית בריכוזים גבוהים יותר מעודדת חידוש וייצור קולגן ואלסטין, שהם חוד החנית לעור צעיר ורענן".

ד"ר גילה איזמן נלקנבאום, היועצת המדעית והדרמטולוגית לוריאל פריז, מסבירה על חשיבות החומצה ההיאלרונית לעור הפנים:
מייקאפ סרום טרו מאץ לוריאל פריז 79.90שח צילום יחצ חול (6)7
מייקאפ סרום טרו מאץ לוריאל פריז 79.90 שקל. צילום: יחצ חול

את מוצרי האיפור של לוריאל פריז ניתן להשיג: ברשתות הפארם, המזון, המשביר החדש לצרכן, ובפרפומריות המובחרות. למידע נוסף היכנסו ל- www.loreal.co.il

שימוש במייק אפ סרום החדש של לוריאל פריז מספק לעור כיסוי נרחב. באמצעות השימוש בסרום המכיל חומצה היאלורונית העור מקבל בוסט של לחות הנשמרת לאורך כל היום. התוצאה: עור רענן

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות איפור, ביוטי, טיפוח
תגובות פייסבוק