חדש מצבר: המעדניה

צבר - המעדניה של צבר - צילום סטודיו אסם
|

צבר יוצאת בבשורה קולינרית חדשה ומשיקה את "המעדנייה של צבר" – סדרת גבינות עם ירקות קלויים, ממרחים וסלטים. טעמנו את המוצרים. אהבנו במיוחד את הלאבנה החריף. 

צבר - המעדניה של צבר - לאבנה עם קרם פלפלים - צילום סטודיו אסם -2
צבר – המעדניה של צבר – לאבנה עם קרם פלפלים – צילום סטודיו אסם
צבר - המעדניה של צבר - לאבנה עם פלפל חריף וגרגרי חומוס - צילום סטודיו אסם -8
צבר – המעדניה של צבר – לאבנה עם פלפל חריף וגרגרי חומוס – צילום סטודיו אסם


צבר יוצאת בבשורה קולינרית חדשה ומשיקה את "המעדנייה של צבר". במסגרת זאת, תשיק החברה, לראשונה, סדרת גבינות עם ירקות קלויים. "המעדנייה של צבר" מושקת כחלק מאסטרטגיה שיווקית חדשה המתכתבת עם הביקוש ההולך וגובר למוצרי מעדנייה. בצבר זיהו כי הישראלי עובר בשנים האחרונות שינויים המתאפיינים במספר מגמות מרכזיות: אותנטיות, טריות, חוויה קולינרית ולוקאליות. שינויים אלה הובילו לאחת התופעות הקולינריות המעניינות של התקופה – פריחתן המחודשת של המעדניות, ומעבר של הקונים לרכישה מוגברת של מוצרי פרמיום מחוץ לרשתות השיווק. 

צבר - המעדניה של צבר - לאבנה עם חציל על האש - צילום סטודיו אסם -9
צבר – המעדניה של צבר – לאבנה עם חציל על האש – צילום סטודיו אסם


ממרחי הגבינות הם פרי שיתוף פעולה עם מחלבת כפר תבור, שפיתחה עבור צבר גבינות ייחודיות בטעם ובמרקם, המשתלבות באופן אופטימלי עם סלטי הירקות הקלויים. מחלבת כפר תבור הפועלת משנת 2002 , מייצרת ומשווקת מוצרי חלב איכותיים וייחודיים ומתמחה בייצור גבינות מיוחדות כגון: צהובות וקשות, גבינות מוצרלה, שמנת, ריקוטה, גבינות לבנות, מלוחות ועוד.  

צבר - המעדניה של צבר - פסטו -1- צילום סטודיו אסם
צבר – המעדניה של צבר – פסטו- צילום סטודיו אסם

בשלב הראשון תשיק צבר סידרת ממרחים על בסיס גבינת לאבנה בשילוב ירקות קלויים: לאבנה עם קרם פלפלים, לאבנה עם חציל על האש ולאבנה עם פלפל חריף וגרגירי חומוס. לצידם, משיקה החברה גם שורת ממרחים עם מתכונים עדכניים של אריסה, סחוג ירוק וסחוג אדום,פסטו ועגבניות מיובשות וכן סלטים. בהמשך, וכחלק מפיתוח פורטפוליו של מוצרי המעדנייה, תושק סדרת ממרחי קרם בולגרית בשילוב ירקות קלויים. ברוח חוויית הצריכה במעדנייה, עוצבו גם האריזות בעיצוב עכשווי, שקוף, דמוי זכוכית.

צבר - המעדניה של צבר - סחוג ירוק- צילום סטודיו אסם -3
צבר – המעדניה של צבר – סחוג ירוק- צילום סטודיו אסם

*מכיוון שאסם לא קובעת את המחירים, אלא רשתות השיווק, מצרף לך את המחירים שהוצאתי מאתר פרייסז. טווח מחירים ארצי על פי אתר pricez: ממרחים 10.90-14.90 שקל לאבנה 10-19.90 שקל 

צבר - המעדניה של צבר - ממרח עגבניות מיובשות - צילום סטודיו אסם -2
צבר – המעדניה של צבר – ממרח עגבניות מיובשות – צילום סטודיו אסם
זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות Fashion Food, חדשות האוכל
תגובות פייסבוק