חן אמסלם: "אני מתגעגעת לשמחות. להתחבק בענק, ולהתנשק"

חן-אמסלם-מגזין-אופנה-ישראלי
|

חן אמסלם, השחקנית המצליחה נבחרה כפנים של מותג הטיפוח הבריטי' "סימפל" בישראל. בשיחה עם נועם שקד היא מדברת על הבת לאב: "היינו רגילות להיות בבית ועכשיו אנחנו בבית שוב וכיף לנו". על הקורונה: "מתגעגעת לחתונות – לשתות מכוסות של אחרים". האקנה שסבלה ממנה, ההצלחה: "מגיל קטן מאוד ידעתי בתוך תוכי שאני אצליח", ואופנה – הלוק האהוב עליה: "טייץ שיושב פצצה, טופ פצצה, נעלי ספורט ולהסתובב ככה בתל אביב עם כוס קפה"

חן אמסלם. ראיון מאת: נועם שקד

חן אמסלם. צילום: אינסטגרם

חן אמסלם, מהכוכבות המצליחות והמוערכות בשנים האחרונות, נבחרה להיות הפנים של מותג הטיפוח הבריטי – "SIMPLE" בישראל. האמת, לא הופתענו – היופי הטבעי שלה מתאים למאפייני המותג.

בימים אלו, בהם התיאטרון מושבת ובעלה מאור זגורי שוקד על כתיבת העונה החדשה ל"זגורי אימפריה", חן נהנית מזמן איכות עם ביתה הבכורה לאב.

חן אמסלם ל"סימפל". צילום: שי פרנקו

מאז פרצת בסדרה "זגורי אימפריה" לא עצרת לרגע ("טפו, טפו")  –"מכתוב", "פתמא", "הרמון", "אתי אלון", הצגות תיאטרון ועוד שלל פרויקטים. האם כשהיית נערה צעירה בעפולה, חלמת שזה מה שיקרה, שתגיעי להישגים משמעותיים בתקופה כל כך קצרה?
"האמת שמגיל קטן מאוד ידעתי בתוך תוכי שאני אצליח. אפילו תושבי עפולה שראו אותי על המסך ב"זגורי" לא ממש היו בהלם, הם ידעו שזה יקרה, אף אחד לא ידע באיזו דרך וגם אני לא, אבל בוא נגיד שלא הופתעתי. מה שכן הופתעתי ממנו, הדרך שהכל קרה. הייתי בטוחה שאסיים שלוש שנים לימודי משחק ואז אני אקבל איזה תפקיד. בפועל למדתי בסך הכל שלושה חודשים. אז הדרך הייתה מפתיעה, הופתעתי מהדרך אבל לא הופתעתי מזה שהיום אני מתפרנסת תודה לאל ממשחק. זה לא חלילה מהתנשאות, אלא מאמונה בעצמי ועבודה מאוד קשה."

אני מעדיפה כרגע להתעסק בעבודות הבית – אם זה לנקות, לבשל, לסדר, להיפגש עם חברה לשתות קפה בשמש, ללמוד. אני לא מוצאת כרגע זמן לאימונים

חן אמסלם, הבעל מאור זגורי והבת לאב. צילום: אינסטגרם

בין שלל העיסוקים את משמשת גם כדוגמנית ופרזנטורית של המותג "סימפל". איפה את מוצאת את החיבור שלך למותג? אם אילו ערכים של המותג את מזדהה?
"קודם כל את החיבור שלי למותג אני מוצאת מהעובדה שהמוצרים הם באמת מושלמים. כנערה סבלתי מ׳אקנה׳, לא רק בתור נערה אפילו בגיל יותר בוגר, לפני כחמש שנים. כל הזמן חיפשתי מוצרים שיהיו מדויקים לי. אני גם מוצאת את עצמי מאוד מתחברת, כי אני אוהבת את העובדה שהמוצרים הם פשוטים ברמת הרכיבים, הם לא נוסו על בעלי חיים, הם ירוקים, הם בלי כימיקלים, והם OIL FREE ולא שומניים, וזה בדיוק בדיוק לעור שלי. כל מי שפוגשת אותי ברחוב ומשתמשת במוצרים הללו, עפה עליהם ואני ממש ממש אוהבת אותם."

"לא לכל אירוע, השקה או כל מקום שאני יוצאת אליו מהבית אני מתייעצת עם סטייליסטית, רק לדברים מאוד מסוימיים כמו פרמיירות גדולות או אירועים"

חן אמסלם ל"סימפל". צילום: שי פרנקו

איך מתמודדים בסגר, כאמא טרייה ללאב, כשאין ג'ימבורי ואין תעסוקה עם הילדה מחוץ לבית? "סיר הלחץ" מורגש, או שטוב לך עם הביתיות שנכפתה עליכם?
"האמת שאני כאמא לא מגדירה את עצמי כאמא שמסתובבת עם עגלה ממקום למקום. מאז שלאב נולדה, לא ביקרנו המון בקניונים או הסתובבתי עם עגלות. בין אם זה נובע מהסיבה שאני נלחצת מזה או שלאב לא ממש אוהבת עגלה, או שנוח לי שאנחנו בבית כי זה אזור הנוחות שלי אז הקורונה לא נכפתה עליי. היינו רגילות להיות בבית ועכשיו אנחנו בבית שוב וכיף לנו."

"האמת שאני מתגעגעת לאירועים, לשמחות, לחתונות, להיפגש עם כל המשפחה לרקוד. בעיקר לשמחות לאירועים ולתיאטרון כמובן"

חן אמסלם ל"סימפל". צילום: שי פרנקו

בואי נדבר קצת על סטייל – יש לך סטייליסטית קבועה? מה הסגנון המועדף עלייך?
"אז זהו. אין לי סטייליסטית קבועה, יש לי כמה סטייליסטיות שאני מאוד אוהבת בתעשייה שזאת סיוון חימי ומזל חסון, אני מאוד אוהבת את העבודות שלהן וכמובן שיש עוד המון מוכשרים. לא לכל אירוע, השקה או כל מקום שאני יוצאת אליו מהבית אני מתייעצת עם סטייליסטית, רק לדברים מאוד מסוימיים כמו קמפיינים, פרמיירות גדולות, אבל לא לכל דבר. והלוק הקבוע המועדף עליי הוא חליפות של אדידס – איזה טייץ שיושב פצצה, טופ פצצה, נעלי ספורט ולהסתובב ככה בת"א עם כוס קפה, זה הלוק האהוב עליי."

"תושבי עפולה שראו אותי על המסך ב"זגורי" לא ממש היו בהלם, הם ידעו שזה יקרה, אף אחד לא ידע באיזו דרך וגם אני לא, אבל בוא נגיד שלא הופתעתי. הייתי בטוחה שאסיים שלוש שנים לימודי משחק ואז אני אקבל איזה תפקיד. בפועל למדתי בסך הכל שלושה חודשים"

חן אמסלם ומאור זגורי. צילום: אינסטגרם

את מצליחה לשמור על משמעת אימונים ותזונה בתקופה זו, בה רובנו הפכנו לבשלניות ואופות בחסד?
אני לא ממש מצליחה לשמור על משטר של אימונים ותזונה, לא יודעת פשוט לא בא לי כרגע. אני מעדיפה כרגע להתעסק בעבודות הבית – אם זה לנקות, לבשל, לסדר, להיפגש עם חברה לשתות קפה בשמש, ללמוד. אני לא מוצאת כרגע זמן לאימונים. כל יום ראשון אומרת לעצמי שאתחיל היום וזה לא קרה עדיין. באוכל אני תמיד מאזנת, אף פעם לא הייתי חזירה גדולה ואף פעם לא הייתי נזירה, אני מאזנת, אם אני אוכלת פיצה, יום למחרת אני אוכלת סלט, אבל זה תמיד עניין של איזון אצלי. אני מאוד אוהבת להתאמן, אבל מודה שבתקופה של הסגר השני אני לא התאמנתי בכלל."

"האמת שאני כאמא לא מגדירה את עצמי כאמא שמסתובבת עם עגלה ממקום למקום. מאז שלאב נולדה, לא ביקרנו המון בקניונים או הסתובבתי עם עגלות. בין אם זה נובע מהסיבה שאני נלחצת מזה או שלאב לא ממש אוהבת עגלה, או שנוח לי שאנחנו בבית"

חן אמסלם ל"סימפל". צילום: שי פרנקו

למה את הכי מתגעגעת בתקופה המשוגעת הזאת?
"האמת שאני מתגעגעת לאירועים, לשמחות, לחתונות, להיפגש עם כל המשפחה לרקוד, להתחבק בענק, להתנשק, לשתות מכוסות של אחרים – זה מה שאני הכי מתגעגעת אליו. בעיקר לשמחות לאירועים ולתיאטרון כמובן."


חן אמסלם אינסטגרם: chenamsalem1@


נועם שקד, אופנה, אינסטגרם

נועם שקד – עיתונאית אופנה
אינסטגרם: noam.shaked

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

חן אמסלם נבחרה

תגובות פייסבוק
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי