טיפולים אסתטיים לגבר: אלנסה, החברה החדשה שלי

אפי אליסי, דר איתן ברמן, סלע מדיקל - 2
|

אני בן 52. הזמן עושה את שלו. אני כבר לא אותו בחור יפה שצולם למוזיאונים. סימני הזמן חרצו בפניי את אותות הגיל. כמי שמאמין בשיפור ובתחזוקה של מראה הגוף והפנים עברתי בהצלחה טיפולים אסתטיים מוצלחים ומשביעי רצון אצל ד״ר איתן ברמן שהשתמש בחומרים מצויינים (״אלנסה״, חומצה הילרואנית פרינסס וחוטי מינט של ״סלע מדיקל״ – חברה אמינה ומובילה בתחומה) ששיפרו את המראה הזועף משהו שהיה לי, למראה רענן יותר. גברים, לא להתבייש. כולם עושים את זה!

 

אפי אליסי, דר איתן ברמן, סלע מדיקל -
אפי אליסי בטיפול של ד״ר איתן ברמן. צילום באדיבות ״סלע מדיקל״

 

 

מאת: אפי אליסיעורך אחראי Efifo

 

בצבא שירתתי בחיל תחזוקה. ניצלו את הידע שלי בגרפיקה ומינו אותי ל״מפקד״ הוצאה לאור בבה”ד 6 – מרכז הדרכה. הייתה זו עבורי תקופה נפלאה. בתחרות שנערכה בחיל זכיתי במקום ראשון ואת סיכת חיל תחזוקה שעיצבתי ענדו במשך שנים חיילים שהצטרפו לחיל תחזוקה. היום החיילם עונדים סיכה אחרת. כשהשתחררתי הפך הברבזון ברבור וקיבלתי מחמאות על המראה שלי שלא הייתי רגיל בהם. מעולם לא עשיתי מזה עניין. לא היה מצב שימצאו אותי עומד שעות מול מראה או בכלל. בניו יורק, לשם הגעתי כמעט במקרה, המראה שלי קסם לאחרים ונידבתי את פניי לצלמים, חלקם מפורסמים, שפירסמו את הפורטרטים שלי בספרים, בתערוכות, בגלריות בלונודון ואפילו במוזיאון המומה בניו יורק. לא הייתי ״דוגמן״. צילומים אמנותיים, בעיקר בשחור לבן. בפילים כמובן.
היופי לא נשאר איתנו. השנים יש להם חוקים משל עצמם. סימני גיל בלתי נמנעים. כוחו של הטבע. אני לא מתרפק על העבר. לא טיפוס נוסטלגי. תמיד עם הפנים קדימה.
היום אני אב לילדים, נמצא בזוגיות בת רבע מאה. עברתי דבר או מה בחיי. אני בן 52. הגיל מפתיע אחרים (נראה צעיר לגילי) ועדיין, אני מוצא בפניי דברים שמפריעים לי. מי שמכיר אותי יודע שאני לא ממש ביישן ובוודאי שאיני מפחד. לא מהגיל ולא מטיפולים אסתטיים. אני מספר בקול על היותי הומו ועל ההרצאות בתחום בריאות הנפש כדי לתת כוח ואומץ לאחרים. סיפרתי לכם בפתיחה על שירותי בחיל התחזוקה כי זה השם הנכון לשמור על הגוף והמראה. אני מתחזק את הגוף בהליכה יומיומית ומתחזק את מראה פניי בשתיית מיים וטיפולים אסתטיים.
לפני שהולכים לתחזוקה האסתטית חשוב לבחון עם עצמכם מה באמת מפריע לכם בפנים שלכם. מה כדאי לשפר ומה לא. בהמלצות שקיבלתי, הגעתי אל ד״ר ברמן איתן – מומחה לרפואת עור ואסתטיקה. האבחנה הראשונה שלו הייתה שלא גילחתי כראוי את ראשי. פאדיחה.

 

אפי אליסי, דר איתן ברמן, סלע מדיקל, יחצ - 1
אפי אליסי עם ד״ר איתן ברמן. צילום באדיבות ״סלע מדיקל״

 

הסברתי לו מה הדברים שהשתנו בפניי עם השנים והפריעו לי. כמו הקרניים שצמחו לי בין העיניים וקמט רוחבי שישב במעלה האף שיצרו לי מראה זועף משהו, גם הלחיים הנפולות מעט יצרו חריצים בולטים מסביב לשפתיים. היה לי ברור שאני לא רוצה לחזור להיות בן 21. זה פתאטי. תחזוקה ושימור שלא ישנו את המראה שלי אלא ישפרו. ד״ר ברמן הקשיב לי בסבלנות. הסביר בצורה שנסכה בי ביטחון שאני בידיים אמינות וטובות, מה כדאי לעשות ומה לא. הוא בנה עבורי תוכנית טיפול ולפי שנפרדנו הזריק לי בוטוקס בקרניים.

התוכנית שהרופא שלי הכין עבורי הייתה: מילוי הרקות והלחייים העליונות. באמצעות ״אלנסה״ – 1 cc. חצי מזרק בכל צד רקה ובלחיים. חומצה הילרואנית פרינסס ״ווליום״ ו״פילר״ לחריץ האופקי בחלק העליון של האף ובין הגבות  וחוטי מינט (הקוראנים) לקפל הנזוליאלבי. כל החומרים משובחים ומיובאים בארץ על ידי חברת ״סלע מדיקל״. בדקתי עליהם. אני לא אתן שיכניסו לפנים שלי חומרים לפני שאקרא המלצות ואהיה בטוח שהם טובים ואמינים. החומרים התבררו כטובים מסוגם ו״סלע מדיקל״, חברה מומבילה בתחומה ואמינה שעובדת עם הטובים ביותר. ד״ר ברמן איתן הוא אחד מהם.

בפגישה השנייה, לאחר 3 שבועות, הגעתי מוכן למימוש תכנית הטיפולים. התברר שהבוטוקס לא עובד עלי. ״אתה אחד ממאה שבוטוקס לא משפיע עליהם״ אמר ד״ר ברמן. התבאסתי. זה עבר לי מהר מאוד כשד״ר ברמן סיפר לי על נפלאות ה״אלנסה״. החומר החדשני הוא הדור החדש של חומרי המילוי המזרקים. את ה״אלנסה״ מייבאת בבלעדיות חברת ״סלע מדיקל״.  לפני שאתם פונים לטיפול כדאי לכם לברר אם הרופא שלכם מחזיק את המוצר הנפלא והוא באמת שונה מכל מה שאתם מכירים.

 

אפי אליסי, דר איתן ברמן, סלע מדיקל, יחצ
אפי אליסי בטיפול אצל ד״ר איתן ברמן. באדיבות ״סלע מדיקל״

 

שכבתי על מיטת הטיפולים בקלינקה של ד״ר ברמן בקרית אונו. למזלי יש לי כוח סבל לכאבים. אני חי עם כאבי גב כרוניים קשים על בסיס יומי כבר מעל 5 שנים. מה זה כמה דקירות. טוב, נו, היו הרבה מאלה. למזלי ד״ר ברמן איתן הוא איש נעים במיוחד ויודע את העבודה. הנעימות באה לידי ביטוי בהזרקות שנעשו בעדינות. ההזרקות גורמות לאדמומיות קלה שנעלמת די מהר. ניתן להיעזר בכריות קרות.
באיזורים הנפולים הוא הזריק לי חומצה הילרואנית מסוג פרינסס. את הלחיים הנפולות הוא הרים בעזרת אלסנה ומיצק אותם ואת איזור הרקות השקועות. ״אלנסה״ של ״סלע מדיקל״ כפי שסיפרתי לכם, היא חומר פעיל שמשתפר עם הזמן. התוצאות נראות מיד ויהיו הרבה יותר מוצלחות כשלושה חודשים ואיפילו כחצי שנה לאחר ההזרקה. ל״אלנסה״ ארבעה סוגי מזררקים. מזרק שמחזיק לשנה, מזרק לשנתיים, מזרק שלוש ומזרק עם חומר שפעיל ארבע שנים. המחיר בהתאם. לי הוזרק מזרק של ארבע שנים, מה שמבטיח שהחומר יהיה פעיל במשך ארבע שנים. הלכתי על בטוח.

מכירים את זה שאתם מותחים מעט את עור הפנים כלפיי מעלה בעדינות ומתקבל מראה רענן יותר? המתיחה הזו שינתה לי את החריצים העמוקים שירדו מבסיס האף עשו סיבוב מצד השפתיים בואה הסנטר מה שנקרא ״הקפל הנזוליאלבי״. מתיחה גדולה יכולה לעוות את הפנים ולהיות מגוכחת. עשיתי לד״ר ברמן את המתיחה הזו עם האצבעות בפגישה הראשונה וד״ר ברמן המליץ על חוטי מינט (הקוראנים) שהוחדרו לי בשני צדי הפנים. השינוי הדהים אותי. שתבינו, אחרי כל פעולה והזרקה (והיו הרבה) אחזתי במראה כמו המכשפה משלגיה וראיתי את השינוי המיידי. החדרת חוטי מינט נעשית לאחר הרדמה מקומית כדי להימנע מכאבים. בלי שארגיש הרופא המקסים והחביב הזה גם עשה לי פיסול קטן באף (הייתה שם גבנונית קטנה) והשתמש בחומצה הילרואנית פרינסס. אחרי המתיחה בעזרת חוטי מינט הזריק בקטנות במקומות שהיה צריך לטשטש.

הטיפול ארך כשעה וחצי התוצאות היו מיידיות. נשארתי אפי. יצאתי משם אפי רענן, מסופק ומאושר. שום דבר לא נעשה בהגזמה. שיפורים ותחזוקה של סימני הזמן. חשוב להגיע לטיפול עם דרישות שלא ישנו את המראה הכללי שלכם. עוד יותר חשוב ללכת לרופא מומחה שמשתמש בחומרים איכותיים ומוכחים מדעית. מצאתי את אלה של חברת ״סלע מדיקל״ כאמינים ומצויינים. וגם את ד״ר ברמן איתן כרופא מומחה אמין ומצויין.
לסיכום: גברים, אל תתביישו לשפר את המראה שלכם. אתם לא חייבים כלום לאף אחד. תעשו מה שטוב לכם. אבל דיר בלאק, תעשו עם הרבה מחשבה. שלא תצאו לי פוחלצים.

טווח מחירים
חומצה הילרואנית פרינסס: 1800 – 2300 שקל
אלנסה: 3000 – 4500 שקל.
חוטי מינט (הקוראנים): 4000 – 8000 שקל.
בוטוקוס: 600 – 800 שקל לאזור.

*חשוב לציין שהמחירי נקבע על פי ייעוץ מול רופא מומחה ובהתאם לאופיו של המזרק הנבחר.

 

מילון מושגים

חומצה הילרואנית ״הפרינסס״
חומר מילוי  לבסיס חומצה הילרואנית נחשב כחומר מילוי מספר אחת בהצערת העור. מבחינת הפופולריות בעולם קיימות חומצות הילרואניות שונות. לכל אחד יתרונות וחסרונות. חומצה הילרואנית מסוג ״פרינסס״ נחשבת מהחומצות שמאוד קרובות במבנה שלהן לחומצה ההילרואנית שנמצאת בעור באופן טבעי. ״הפרינסס״ ידועה ברמת הבטיחות והיעילות מהגבוהות שיש.
הטיפול  בחומצה הילרואנית מסוג ״פרינסס״ מאושר על ידי משרד הבריאות.
ניתן להשיג בקליניקות לרפואה אסתטית ובמרפאות פרטיות.

סלע מדיקל. חומצה הילרואנית ״פרינסס״. צילום: יח״צ
סלע מדיקל. חומצה הילרואנית ״פרינסס״. צילום: יח״צ

 

אלנסה
סטימולטור הקולגן ELLANSE משפר את מראה הקמטים והקמטוטים ומעורר את יצירת הקולגן העצמית  אשר מטפל  בסיבות ובגורמים עצמם של התבגרות הפנים. העור ממשיך בתהליך ייצור וחידוש הקולגן ,שיפור במראה ובמרקם העור באופן טבעי גם לאחר הטיפול.
אלנסה מגיע בארבע אפשרויות הזרקה: ELLANSE-S  ELLANSE-M, ELLANSE-E, ELLANSE-L. השפעת  אלנסה הדרגתית ונמשכת זמן רב, במהלכו האזור המטופל נראה טבעי  חיוני וצעיר יותר.
אזורי הטיפול העיקריים ב: ELLANSE – אזור הרקות והגבות, עצמות הלחיים, עיצוב האף, לחי, קמטים נזו-לביאלים, קו הלסת , סנטר , קווי המריונט ועיצוב קווי מתאר. הטיפול באלנסה אורך כ-30 דקות ומאפשר לחזור באופן מיידי לחיי היומיום. לאחר הטיפול מומלץ להימנע מאמבטיה חמה ופעילות גופנית מאומצת למשך 24 שעות יש להימנע מחשיפה לשמש ולקרני UV לשבוע אחד לפחות לאחר הטיפול.
כמה זמן ימשכו התוצאות? התוצאות מיידיות. הטבעיות והחלקות תתקבלנה מיד עם סיום הטיפול והן תימשכנה בין שנה  ל-4 שנים תלוי בסוג האלנסה שהומלץ על ידי הרופא. תוצאה סופית: לאחר 3 חודשים.
יתרונות ELLANSE : מטפל בקמטים ובקפלים, מעודד יצירת קולגן. מראה טבעי חיוני וצעיר יותר. בעל תוצאות ארוכות טווח ובהתאמה אישית.
תופעות לוואי: יכולות להופיע כמו אדמומיות מקומית ונפיחות קלה  למידע נוסף מומלץ ליצור קשר עם הרופא המטפל.
הטיפול ב-ELLANSE הוא מאושר ה-CE ומשרד הבריאות הישראלי.
ניתן להשיג בקליניקות לרפואה אסתטית ובמרפאות פרטיות.

חברת סלע מדיקל סטימולטור הקולגן אלנסה קרדיט צילום יחצ, אופנה, מגזין אופנה, חדשות אופנה, כתבות אופנה, Fashiom Magazine, Fashion, Efifo ,מגזין אופנה ישראלי, מגזין אופנה ועיצוב, עיתון אופנה, מגזין אופנה אונליין, טרנדים, סטייל11
סלע מדיקל. סטימולטור הקולגן אלנסה. צילום: יח״צ

 

חוטי מינט
טכנולוגית חוטים – הרמת פנים באמצעות חוטים. בתהליך הזדקנות העור מעורבים תהליכים שונים. הופעת קמטים, אובדן נפחים וצניחה של הרקמות הרכות. הרמת פנים באמצעות טכנולוגית החוטים מסוג ״מינט״ מאפשרת הרמת פנים ללא התערבות ניתוחית פולשנית. ההמלצה היא לבצע טיפול בשלבים הראשוניים של צניחת הפנים  וכשקיימת צניחה משמעותית אין מנוס מהתערבות כירורגית. לפיכך, כל מי שרוצה למנוע את ההתערבות הכירורגית  צריכה לחשוב על טיפול בשלבים מתקדמים. הטיפול באמצעות חוטי ״מינט״ הינה פרוצדורה מרפאתית יחסית פשוטה. התוצאות נראות לעין באופן מיידי ונשארות למשך 6-12 חודשים.
יש לבצע את הטיפול אצל רופאם מומחים בלבד. המוסמכים מטעם משרד הבריאות.

סלע מדיקל. חוטי מינט. צילום: יח״צ
סלע מדיקל. חוטי מינט. צילום: יח״צ

 

חברת ״סלע מדיקל״
חברת ״סלע מדיקל״ היא חברה ישראלית ובינלאומית שעיקר פעילותה בארץ ובאירופה. החברה הוקמה בשנת 2001 על ידי בני הזוג צביקה וקרן סלע ופועלת מאז כמפיץ מוכר וידוע היטב בתוך השוק הישראלי ובעולם. ״סלע מדיקל״ מייבאת ומשווקת מכשור וציוד לרפואה מהמובלים בעולם בתחום הרפואה. בתחומים: צנתורי מוח (נוירודיולוגיה  פולשנית) אסתטיקה, כירורגיה כללית וניתוחית. בין לקוחותיה נמנים כל בתי החולים בישראל, משרד הבריאות, משרד הביטחון, צה”ל, מרפאות פרטיות ורבים נוספים.
״סלע מדיקל״ מפעילה גם מרכז הדרכה והרצאות לרפואה אסתטית מתקדמת המיועד לרופאים בלבד, בו נחשפים הרופאים לחידושים ולטכנולוגיות פרי מחקרים רפואיים מוכחים בתחום הרפואה האסתטית. המרצים שעובדים בשיתוף עם מרכז ההדרכה הינם רופאים מהמובילים בתחומם ובעלי שם עולמי מהארץ ובעולם. החברה חרטה על דגלה לספק מוצרים רפואיים ומכשור טכנולוגי ברמה הגבוהה ביותר עבור רופאים ומטופלים, תוך בניית מערכת יחסים מקצועית ולשביעות רצון לקוחותיה המלאה.
משרדי החברה בארץ ממוקמים ברחוב אימבר 14 בפתח תקווה.
אתר הבית: www.selamedical.co.il
פייסבוק: https://www.facebook.com/Selamedical

לוגו חברת סלע מדיקל

 

 

Efifo – מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
מייל: efifo@efifo.co.il
אינסטגרם: efifomagazine
קבוצת האופנה שלנו פתוחה לכולם: https://www.facebook.com/groups/efifo/

 

 

פורסם בקטגוריה טיפוח
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי