טל הרוש

טל הרוש-2
|

"רוצה להשאיר אבק בתעשייה"

"מלכת האינסטגרם", טל הרוש, כבר מזמן הרבה יותר מאושיית רשת. הרוש (18) נבחרה לפרזנטורית "לי קופר" ורשת נעלי "קדס". יש לה קרוב ל-100 אלף עוקבים ברשתות החברתיות השונות.
בשנה האחרונה היא לקחה חלק בקטלוג של המאפרת נטשה דנונה לצד בר רפאלי ונטלי אהרון. בנוסף, טל הובילה קמפיינים ברשתות החברתיות עבור חברת "נסטלה" וחברת האיפור "איל מקיאג'". בחודשים האחרונים כיכבה בקטלוגים, שלטי חוצות ובסניפים של חברת האופנה "קוקטייל". עוד לפני, הובילה את קמפיין האופנה הענק של רשת "ביג שופ" תחת הטייטל 'חוזרים לבית הספר וחוסכים בגדול', והיא רק תלמידה.

טל הרוש-3
"ראיתי התעניינות גדולה מצד הגולשים". טל הרוש. צילום: יח"צ

מאת מערכת המגזין

טל הרוש מסכמת את הפריצה הגדולה של השנה והיא מזמן כבר לא רק אושיית רשת. המוני עוקבים שמרעיפים אהבה, עשרות עמודי מעריצים ואינספור קמפיינים, הם החלום שכל טאלנט היה חולם עליו, אלא שעם ההצלחה הגדולה מגיע קושי לא פחות גדול, וטל הרוש חוותה זאת מקרוב. לפני שנתיים, כשעוד הייתה בתחילת הדרך, נפלה לבור עמוק. מיד אחרי עוד יום מתיש של צילומים, הייתה הרוש קורבן ל"תרגיל עוקץ" מצד אחד הצלמים איתם עבדה, ורצתה לנטוש את המקצוע.
טל הרוש: "הייתי מאוד מבולבלת לאחר המקרה. יום למחרת לא דיברתי על זה עם אף אחד, לקחתי הפסקה קצרה וחשבתי האם כדאי לי להמשיך בתחום. בסוף הרמתי את הראש והחלטתי שכן".

בגיל צעיר כבר הפכת לאחד הכוכבות הגדולות שידעה הרשת. לא ציפית להצלחה כזו?
"בסך הכל החלום התחיל להתממש בשנה האחרונה. תיעדתי את חיי היומיום שלי ברשתות החברתיות וראיתי התעניינות רבה מצד הגולשים, ככה הגיעו גם הקמפיינים בהם לקחתי חלק. לא חשבתי שהאינסטגרם יהיה כל כך משמעותי עבורי ושאפתח מזה קריירה. זה היה כמו תחביב, לא הרגשתי את גודל המשקל שאני נושאת. בוא נגיד שבעיקר נהניתי מהרגע ובעיקר זרמתי".

הייתי מאוד מבולבלת לאחר המקרה. יום למחרת לא דיברתי על זה עם אף אחד, לקחתי הפסקה קצרה וחשבתי האם כדאי לי להמשיך בתחום. בסוף הרמתי את הראש והחלטתי שכן

אז הכל גם הפך מקצועי?
"חתמתי בסוכנות הדוגמנות רוברטו ובעזרת הסטייליסט שלי לאון שניידרובסקי קיבלתי פניות מחברות מסחר גדולות והתחיל דיבור עליי בביצת כוכבי הרשת. ככה ממש התחלתי בלי לפחד לכוון לאיזושהי מטרה ברורה".

טל הרוש-1
"הייתי מאוד מבולבלת". טל הרוש. צילום: יח"צ

קרה לך פעם שוויתרת על קמפיין עבור אחד אחר?
"קרה לי משהו מעט שונה. הייתי אמורה להוביל קמפיינים של שתי חברות שונות בעלות אותו נושא של קמפיין, בסופו של יום בחרתי שלא להודיע לאף אחת מהחברות על הפסקת עבודה ובכך לעבוד במקביל. בעלי החברות לא ראו את זה בעין יפה, היו לא מעט וויכוחים אילו תמונות כן לפרסם ואילו לא".

"גדלתי כילדה בפתח תקווה וכמו לכל הילדים גם לי היה חלום, להיות אשת עסקים בתחום האופנה, להשאיר אבק ולהצליח בתעשיית הדוגמנות

"הגעתי לרמות שלא מביישות אף דוגמנית בארצנו"
הרוש נולדה בפתח תקווה לפני כ- 18 שנה. היא הבת הבכורה לאמא אתי ואבא דוד, לפני אחות ואח קטנים יותר – שקד ופז. את דרכה בתעשיית הדוגמנית החלה כפרזנטורית "לי קופר". מספר חודשים לאחר מכן מצאה את עצמה מככבת בקמפיין של חברת "קדס" יחד עם דנית גרינברג, עמית פרקש ומור סילבר.
הרוש: "גדלתי כילדה בפתח תקווה וכמו לכל הילדים גם לי היה חלום, להיות אשת עסקים בתחום האופנה, להשאיר אבק ולהצליח בתעשיית הדוגמנות. אמא תמיד מחמיאה, תומכת ועוזרת, לעומת אבא שלא היה ממש בעד לכיוון שאליו פניתי, רק לאחר ששמע וראה שהגעתי לרמות שלא מביישות אף דוגמנית בארצנו, הוא הבין שאני מתקדמת ויודעת שזה החלום שלי".

איך נוצר החיבור עם הסטייליסט שלך, לאון שניידרובסקי?
"נוצר כאן פשוט חיבור קסום. עקבתי זמן רב אחר המגזין שלו ברשת, רציתי נורא לקחת חלק. אזרתי אומץ, כתבתי לו והתחלנו לעקוב אחד אחרי השנייה. הייתי מגיעה לצילומים למגזין שלו והוא לקח אותי כמעט לכל קמפיין שהיה לו".

יש כאלה ששוכחים שמלבד הקריירה שמתפתחת לה לאט לאט, שוכחים שאני תלמידה. לא קל ללמוד עד שעה מאוחרת ויום למחרת לקום מאוד מוקדם ליום צילום

תצביעי לי על הנקודה שבה הבנת שאת שם, במקום אליו כיוונת?
"ההופעה הטלוויזיונית הראשונה שלי. באולפן שישי של ערוץ 22 הכינו משהו מיוחד עלי. חיכיתי יום שלם והתרגשתי כל כך עד שהגעתי למצב שלא הצלחתי להירדם בלילה. כמה דקות אחרי שהסתיימה המהדורה נהיה תוהו ובוהו אחד גדול ומספר העוקבים גדל. באותו רגע המילה היחידה שאמרתי לחברות שלי הייתה "וואו".

טל הרוש
"לא הצלחתי להרדם בלילה". טל הרוש. צילום: יח"צ

זה היה הרגע המרגש ביותר עד כה?
"זה היה אחד מהם. כמובן שהיו לי עוד רגעים מרגשים, כמו למשל שבחרו בי להיות הפרזנטורית הראשית של חברת "ביג שופ", וקמפיינים נוספים שקטפתי".

נשמע שכל הדרך שלך לצמרת עברה יחסית בצורה חלקה. באילו קשיים נתקלת?
"יש כאלה ששוכחים שמלבד הקריירה שמתפתחת לה לאט לאט, שוכחים שאני תלמידה. לא קל ללמוד עד שעה מאוחרת ויום למחרת לקום מאוד מוקדם ליום צילום, עם כל העייפות חייב להראות על הסט שהכל בסדר ולהתחבר לדמות מסוימת בהתאם לנושא הצילומים".

טל הרוש-15
תמונה מקמפיין. טל הרוש. צילום: יח"צ
טל הרוש-10
תמונה מקמפיין. טל הרוש. צילום: יח"צ

 

 

 

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק