טרנד: משקפיים מתוכשטים

קולקציית משקפי השמש של סברובסקי עכשיו באירוקה החל מ-1499 שקל. צילום: רותם לבל - 7
|

רשת אירוקה, הבית של המותגים והרשת המובילה את אופנת משקפי השמש והראייה בישראל, גאה להשיק את הטרנד הכי מדובר לקיץ שכל הפשנסטיות ניכסו לעצמן: משקפיים מתוכשטים, נוצצים בקריסטלים

הקולקציה החדשה של מותג האופנה הבינלאומי 'סברובסקי' , מציעה משקפי שמש עם אמירה מצד אחד, ומאידך בעיצוב נקי, מינימלי ונשי במיוחד.

בהשראת הרעיון להנגיש קריסטל ליותר אנשים, דניאל סברובסקי, תכשיטן בוהמייני, רשם פטנט על מכונת חיתוך חשמלית שחותכת קריסטל בצורה מדויקת יותר מאשר ביד. ב-1895 הוא הקים את סברובסקי בעיירה הקטנה וואטנס, גבוה באלפים האוסטריים, משום שפוטנציאל האנרגיה שהציעו הנהרות הסמוכים הפך אותה ליעד האידיאלי לאתר הייצור הראשון של סברובסקי.

סברובסקי לאירוקה - 1
סברובסקי לאירוקה. 1649 שקל. צילום״ יחצ אירוקה

החזון של דניאל סברובסקי היה להשתמש בקריסטל כדי ליצור "יהלום לכולם", ורוח החלוציות שלו וחידושי חיתוך הזכוכית עזרו לחברה להמשיך את המשימה. היום קולקציית המשקפיים משלבת שימוש בקריסטלים, פנינים ובטכניקות חיתוך זכוכית יוצאות דופן. מדובר בשילובים מושלמים של נשיות מודרנית, צורות ועיצובים קלאסיים.

בין פרטי הקולקציה ניתן למצוא: דגמים של עדשות עגולות קטנות יחסית בגווני קיץ של ורוד, ברונזה, צהוב וכחול, המזוהה עם תקופות ג'ון לנון וילדי הפרחים של שנות ה-70'. עוד נוכל להנות מדגם אובר סייז בצורת מתומן, בגווניים על זמניים של שחור ושמנת.

קולקציית משקפי שמש סברובסקי לאירוקה צילום אווירה (3)2
קולקציית משקפי שמש סברובסקי לאירוקה. צילום: יחצ

מחירים: החל מ- 1499 שקל

להשיג ברשת אירוקה

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות אופנה, אופנת נשים, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק