יהיה יופי

איפור ירין שחף, צילום הילה אלקיים-1
|

רובוטים יאפרו על-פי עיבוד נתונים של תצלומי פנים. מדפסות תלת ממד ייצרו מוצרי איפור בגוונים אישיים והפרזנטוריות ייעלמו – ירין שחף מדמיין איך יראה ענף היופי בעוד רבע מאה

קברניטי האיפור והקוסמטיקה בוועידת ניו -יורק 2046 התכנסו לדון בהגדלת כוחם של הרובוטים וצמצום במאפרים בשר ודם. התוכנה החדשה של צילומי הפנים מזרימה אין סוף מידע על המתאפרת. עור הפנים מתורגם ברמת הנקבוביות. גם גובה הפנים (קימורים ושקעים) נמדד במדויק ואפילו סוג העור (יבש, שמן, או רגיל) זוכה לאבחון מקצועי.

איפור ירין שחף צילום מריה סולוביוב -3
איפור ירין שחף צילום מריה סולוביוב

תגידי, מה הצבע שלך?

זוכרים את זה, שפעם הייתם קונים סטים של צלליות, משתמשים בגוון או שניים, וכל השאר הלך לפח? רגע, יש עוד אחד: זוכרים את זה, שפעם הייתם קונים און-ליין פלטת איפור מדהימה במחיר מצחיק, ואז חיכיתם חודש עד שהגיע בדואר רק כדי לגלות שמדובר בשכבה דקיקה של צללית, שבקושי תספיק לפעם וחצי של איפור? אז לא עוד. הפורמולה החדשה והמתוחכמת יודעת לשדר למדפסת תלת ממד את הגוון הנכון והרצוי באופן אישי. גם את כמות החומר אתם מכתיבים (והכל בלחיצת כפתור – כבר אמרנו?)

איפור-ירין-שחף,-צילום-בן-ליאון---4-1
איפור ירין שחף, צילום בן ליאון

קבלי הצעת הגשה

אל חשש, מקומם של אמני האיפור לא יעלם לגמרי – הדמיון האישי והיצירתי יישאר במוחו של האדם. בדיוק כמו שאפשר לצרוך מזון קפוא או להעדיף מסעדה של שף. מי שיודעת 'לטקטק' איפור תמיד תוכל לאפר 'פרי-סטייל'. מי שלא תסתפק ב'מוכן' תקבל הצעת הגשה. כן, כן, הבחירה בידיך.

איפור ירין שחף צילום יחצ-6
איפור ירין שחף צילום יחצ

פרזנטורית איפור – ד"ש מהעבר

איזו נוסטלגיה. איזו תמימות. פעם נהגו להציג על דוגמנית את "המראה הנכון". האחרונה התייצבה מול מצלמה במראה שפתיים נחשק, עם הגוון החדש, וכולם רצו לקנות כמו שלה. אח"כ כולם עקבו אחרי האינסטגרם והטיק טוק של הסלבס והתאפרו כמותם. הם אהבו להרגיש יחד, חמימות כזו של כפר גלובלי אחד. לא תאמינו היו טרנדים ומגמות שהכתיבו מעצבי דעת קהל. שיטת העדר כינו אותה המצקצקים. אך היום, כל אחת והיופי שלה. כל אחת  ומוצרים שמתאימים רק לה .  

בחזרה ל-2021

מומלץ  לשמור  ולגזור שערים של מגזינים  עכשוויים – כדי שבעוד רבע מאה, תוכלו להראות לנכדים  איך נראתה חתיכת נייר כרומו עם צילום של דוגמנית עבר.

ירין שחף, מנהל בית הספר הגבוה למקצועות היופי. צילום- יח״צ

ירין שחף – בית הספר הגבוה למקצועות היופי
לאתר בית הספר: https://www.yarin-shahaf.co.il/
לחנות האיפור: https://store.yarin-shahaf.co.il/
האינסטגרם של ירין שחף: yarin_shahaf
כתובת: רחוב בית הילל 10, תל אביב.

פורסם בקטגוריות איפור, ביוטי, ירין שחף
תגובות פייסבוק