גלריה גבירול

יחסים שבורים-5
|

גלריה גבירול: יחסים שבורים. לסוף שבוע אחד בלבד (6-8.8.15): מציגים: אלון בונדר, יונתן גולדמן, נעה גינזבורג, עדן גרשון, רוני דוקלסקי, כרמי דרור, דפי הגאי, גל כהן, שיר מורן, גיא פיטשון, רחלי פיירמן, אורן פישר, נטעלי פלדסמן, רעות קרן, יונתן קרמי ונועה שרור, רוי שלטי, פימה שליק, FOMA

גלריה גבירול

 

יחסים שבורים-1
דפי הגאי. יוקה ואלי, 2014

אוצרים: גיל זאבי ושרה פגין
פתיחה: יום חמישי, 6.8, 20:00

מערכת יחסים שבורה היא מושג רחב מאוד שיכול להכיל סוגים שונים של מערכות בין אישיות, פרטיות או ציבוריות: בין בני זוג או בתוך המשפחה, בין אדם לחברו או בינו לבין עצמו, בין אמן ליצירתו, בין עמים ותרבויות ובין דתות ואמונות.

יחסים שבורים-6
פימה שליק. סטילס מתוך הוידאו "ספארי"

בתערוכה ""Broken Relationships ייקחו חלק 18 אמנים אשר יציגו את נקודת מבטם האישית אודות מערכות יחסים שבורות באמצעות עבודות ממדיומים שונים כגון וידאו ארט, פיסול, רישום, ציור והצבה.
ההשראה לתערוכה זו הגיעה כחלק מתוך מחקרם של האוצרים אודות המושג "מערכות יחסים"  אשר בתהליך זה נחשפו האוצרים למוזיאון הקרואטי "Broken Relationships Museum"  ומשם נולד שם התערוכה שבוחנת את ההנחה שמערכות יחסים שבורות בונות אותנו ואת מי שאנחנו ובעקבות כך האמנים המציגים יצאו גם הם למסע איש שמטרתו להוביל למקום שלם, נקי ומחוזק יותר.

יחסים שבורים-4
קיר ההצבה שיוצג בכניסה למתחם התערוכה.
צילום: יונתן כרמי

Broken Relationship Wall הינו מיצב מרכזי, כחלק מנושא התערוכה, בו יתבקשו המבקרים להביא עימם חפץ או מזכרת ממערכת יחסים שבורה. החפצים שיביאו האורחים יוצגו זה לצד זה על גבי קיר גדול בכניסה למתחם התערוכה. קיר זה ישמש כמקום לשחרור עבור המבקרים והזדמנות לניקוי מהעבר וכמקום ליצירת הזדהות ושותפות בין באי התערוכה כאשר מטרתו של קיר זה הינה לשתף על ידי אובייקט חומרי את הרגש שאולי חלקנו חווינו או הרגשנו  כשמערכת יחסים אשר בה לקחנו חלק, נשברה.

יחסים שבורים-3
שיר מורן. נובו ריץ', טושים, עפרונות ולק על נייר, 2015.

התערוכה מתקיימת במימון ותמיכה של פרויקט "תכנית רשת האמנים"  (PROGRAM ANP- ARTIST NETWORK) של חברת האופנה והלייף סטייל מקליפורניה RVCA. המותג הושק בישראל בשנת 2012 ונמכר ברשת חנויות בילבונג ומפתח עיצובים יצירתיים בעזרת רשימה ארוכה של אמנים צעירים אותם מחפש ומקדם ללא מטרות רווח, דרך אירועים, סרטונים ותערוכות. RVCA שואפת לספק פלטפורמות עבור אמנים צעירים, במטרה לחשוף ולמתוח את גבולות היצירתיות.
*העבודות המוצגות יוצעו למכירה, ההכנסות יוקדשו ויועברו ישירות לאמנים.

יחסים שבורים
רועי שלטי. סטילס מתוך וידאו, 2015.

גלריה "גבירול"
אבן גבירול 108, תל אביב.
שעות פתיחה:
חמישי (6.8):  20:00 – עד חצות
שישי (7.8): 16:00-11:00 / 23:00-20:00
שבת (8.8): 23:00-11:00

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com

אינסטגרםfashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

Beauty fashion Fashion israel Fashion Magazine Fashion News hair Makeup photography style Trends zara אופנה אופנה 2021 אופנה ישראלית אופנת גברים אופנת נשים איפור אפי אליסי אתר אופנה אתר אופנה 2021 ביוטי הפקות אופנה זארה חדשות אופנה חדשות האופנה טיפוח טרנדים טרנדים 2021 כתבות אופנה מגזין אופנה מגזין אופנה 2021 מגזין אופנה אונליין מגזין אופנה ויופי מגזין אופנה ישראלי מגזין אופנה לנשים מעצבי אופנה סטייל עיצוב אופנה צילום צילום אופנה קורונה קסטרו שבוע האופנה שיער שמלות כלה

תגובות פייסבוק