ירין שחף: נקודות זיכוי

נקודות דרך , איפור ירין שחף, צילום מיכה קיזנר - 1
|

אם בעבר נמשים היו משהו שניסו להסתיר ולכסות במייק-אפ, הרי שעכשיו הם הטרנד האופנתי הכי לוהט. היום כל סופר מודל מתבקשת להראות נקודות מעוצבות. רוצות להציג מראה צעיר, שובב ומנומש? כך תעשו זאת נכון!

 

Yarin Shahaf - ירין שחף, ירין שחף, בית ספר למקצועות האיפור

מאת: ירין שחף, מיוחד ל-Efifo

 

נמשים ומתנמשים, איפור ירין שחף צילום מיכה קיזנר
נמשים ומתנמשים. איפור: ירין שחף, צילום: הילה אלקיים

 

מבט חטוף בתצוגות מעצבי העל לא מותיר מקום לספק: הנקודות על הפנים חוזרות. שנת 2019 תיזכר יותר מכל כשנה המנומשת. ירין שחף טרנדולוג (הוגה טרנדים) ומנהל בית הספר למקצועות היופי מסביר: ״נמשים או בשמן הספרותי – 'בהרת הקיץ' מתהדרים בגוונים של חום-צהבהב-כתום והם מופיעים אחרי חשיפה ממושכת לשמש. הם צצים בחלקי עור שיש בהם ריכוז יתר של הפיגמנט מלנין, האחראי לצבע העור. כמובן, שיש כאלה שנתברכו בהם באופן טבעי. הנמשים מעלים אסוציאציות חיוביות ושמחות, כמו ילדות, תמימות ומראה טבעי – לא מתאמץ״.

כיאה לעולמנו המתקדם ללא הרף, ממש לא חייבים להיחשף לשמש הקופחת או לשאת גנים ג'ינג'יים כדי ליישר קו עם הטרנד הזה. אפשר ליצור נמשים זמניים גם בעזרת עפרונות איפור. המקפידות במיוחד יכולות לקנות ברשת מדבקות קעקוע זמני של נמשים, שמבטיחות להישאר 48 שעת, רק שכאן אם לא אהבת את התוצאה, את מסתכנת בלדגמן מורה לניקוד.

 

מנומש זה מוש, איפור ירין שחף צילום מיכה קיזנר
מנומש זה מוש. איפור: ירין שחף, צילום: הילה אלקיים
אחרי שאת מתנקדת אל תשכחי לעמעם עם פודרה, ירין שחף, יחצ
אחרי שאת מתנקדת אל תשכחי לעמעם עם פודרה. איפור: ירין שחף,  צילום: הילה אלקיים
נקודות דרך , איפור ירין שחף, צילום מיכה קיזנר
נקודות למחשבה. איפור: ירין שחף,  צילום: הילה אלקיים

 

ירין שחף: ״הנשמים מייצגים אופי ג'ינג'י, צעיר ומראה הרפתקני שאינו מתנצל. לא חייבים לשרוץ  בחוף הים במשך כל הקיץ כדי לזכות בעור פנים מנומש בחורף. הרבה נשים היו מוכנות לאמץ את המראה המנוקד סטייל בר רפאלי״.

כבר לפני כמה שנים, הפסיקו המאפרים לנסות ולהסתיר את הנמשים כחלק ממגמת האיפור הטבעי (NO MAKEUP LOOK). בסיס האיפור הפך להיות שכבה דקה יותר, אשר חושפת מראה טבעי. בעידן HD שבו מצלמים באופן כה ריאלי כל פיגמנט נראה לעין וכל כיסוי יראה מתאמץ. הנמשים מסמלים מראה טבעי וצעיר. לכן, הרצון להבליט אותם מתיישב עם  התפיסה של אנטי אייג'ינג אשר נשענת על הדגשת אלמנטים המקושרים לרוח הנעורים.

 

נקודות ציון, איפור ירין שחף , צילום מיכה קיזנר
נקודות ציון. איפור: ירין שחף,  צילום: הילה אלקיים

 

עכשיו, על מנת להפוך מחלום למציאות, יש להיעזר בשניים או שלושה עפרונות עיניים  במנעד גוונים של חום, בעזרתם יש ליצור נקודות בלחיים ומעט על האף. יש לנקד בעדינות ולהימנע מהדגשת יתר. קל מאוד ליפול למראה המוגזם והלא טבעי. מומלץ לעשות זאת בשלבים (להוסיף – תמיד אפשר). לסיום, מעמעמים את הניקוד בעזרת פודרה. במחי עיפרון או מדבקה ניתן ליצור מראה אופנתי המתכתב עם המגמה העכשווית,

ירין שחף: ״טרנד הנמשים מזכיר  במידה רבה טרנד עבר של נקודות החן, העצמה של ניואנס, שעשוי להיחשב מחמיא, אך בה בעת עשוי להיתפס כאלמנט המפריע ליצירת עור חלק. לכן אני מחבק בחום את המגמה הנוכחית, המשכיל להלל את האנושיות שלנו, ומאפשר לנו להבין כי עור לא אמור להיות חלק ונקי, אלא יש לו חיים משל עצמו״.

 

 

 

בתצלום-ירין-שחף.-צילום-אבי-משולם
ירין שחף מנהל בית הספר הגבוה למקצועות היופי. צילום: אבי משולם

 

לאתר בית הספר: https://www.yarin-shahaf.co.il/
לחנות האיפור: https://store.yarin-shahaf.co.il/
האינסטגרם של ירין שחף: yarin_shahaf
כתובת: ירין שחף 
– בית הספר הגבוה למקצועות היופי: רחוב בית הילל 10, תל אביב.

 

Efifo – מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
מייל: efifo@efifo.co.il
אינסטגרם: efifomagazine
קבוצת האופנה שלנו פתוחה לכולם: https://www.facebook.com/groups/efifo/

 

 

פורסם בקטגוריות ביוטי, ירין שחף
תגובות פייסבוק