כלבים באופנה

מתלבשים על ארבע. צילום: רונן אקרמן-55
|

הרגלנו אתכם לצפות תצוגות והפקות אופנה לגברים ונשים, הפעם המסר חשוב. יש המון כלבים שזקוקים לבית חם. הפקת אופנה להולכים על ארבע

בימים קרים כמו אלה שאנו חווים לאחרונה, כדאי לזכור את המלצות הווטרינרים להלביש את הכלבים, במיוחד את הקטנים שבהם. מסתבר שבעולם האופנה לכלבים, ממש כמו אצלנו, ההולכים על שתיים, יש טרנדים, אופנות ואפילו הפקות אופנה.

צילום: רונן אקרמן

מתלבשים על ארבע. צילום: רונן אקרמן-3
צילום: רונן אקרמן

 

מתלבשים על ארבע. צילום: רונן אקרמן-99
פינצ'ו. צילום: רונן אקרמן

 

מתלבשים על ארבע. צילום: רונן אקרמן-8
מסי. הולכת על שלוש. צילום: רונן אקרמן

 

מתלבשים על ארבע. צילום: רונן אקרמן-5
יסמין. צילום: רונן אקרמן

 

מתלבשים על ארבע. צילום: רונן אקרמן-4
מור. צילום: רונן אקרמן

עמותת "תנו לחיות לחיות" שמובילה את קמפיין NKIL המעודד אימוץ כלבים, יזמה הפקת אופנה שכולה מוקדשת לבגדי כלבים בשיתוף צלם האופנה רונן אקרמן, אתר האינטרנט "פט רויאלטי" ומסעדת ננוצ'קה בה נערכו הצילומים. הכוכבים לא היו דוגמניות ודוגמנים, גם לא סלבריטאים, אלא ארבעה כלבים מתוקים שמחכים לבית בכלביה של "תנו לחיות לחיות".

מתלבשים על ארבע. צילום: רונן אקרמן
ננה שרייר מ'ננטצקה'. צילום: רונן אקרמן

פינצ'ו, הפינצ'ר הקטנטן שבחבורה הוא כבר בן 8 וכמו כלבים מבוגרים אחרים, מתקשה בשל כך למצוא בית חדש. הוא הוחזק בתנאים קשים וחולץ על ידי מתנדבי העמותה. הוא כלב מתוק שמסתדר נהדר עם אנשים.
את מסי, הכלבה היפהפייה שהולכת על 3 במקום על 4, מצאו עם נמק שנגרם לה כתוצאה מכריכת גומייה סביב הרגל שלה. למרות שנאלצו לכרות את רגלה, שמחת החיים שלה לא נפגעה. היא בת 10 חודשים, חברותית, כובשת ומלאת אהבה ומגיע לה להעביר את המשך חייה בבית חם ואוהב למרות נכותה.
יסמין החתיכה ננטשה שוב ושוב בשנתיים האחרונות ופיתחה חרדת נטישה. היא כלבה אנרגטית ומתאימה במיוחד לאנשים שעובדים מהבית ויהיו לצדה לאורך היום, לפחות עד שחרדת הנטישה תחלוף.
ואחרון ומאוד חביב הוא מור, כלב שהגיע אלינו חולה במצב קשה וחייו ניצלו. עכשיו, כשהוא כבר בריא, הוא מחפש בית חדש כדי שלא יעביר את חייו בכלוב.

"הטרנד לחורף הקרוב הוא משבצות, בעיקר בצבעי אדמה", מסבירה דניאל פז מאתר האינטרנט "פט רויאלטי" שמייבא בגדי כלבים מחנויות בוטיק. "הרבה אנשים נוהגים לבקש שיבוץ של רקמה או אבנים מיוחדות על פריט הלבוש של הכלב. הפריטים הפופולריים הם וסטים וקפוצ'ונים לרוב מניילון נגד גשם ומבד פליס, גם מעילים דו צדדיים מאוד פופולאריים עכשיו ומגמה חדשה שמתפתחת היא לשלב מחזירי אור בבגדים".

מתלבשים על ארבע. צילום: רונן אקרמן-1
אתי לטמן מ'תנו לחיות לחיות. צילום: רונן אקרמן

אתי אלטמן, מייסדת "תנו לחיות לחיות" שמציינת השנה 30 שנות פעילות: "בעיניים שלי כל הכלבים יפים וכולם דוגמנים. הפקת האופנה הזו נועדה להעלות את תשומת הלב של הציבור למאות הכלבים שמחכים בחורף הקשה לבית. השבוע הטמפרטורה הממוצעת בכפר רות תהיה 5 מעלות. אלה תנאים לא קלים עם כל החימום שאנחנו מספקים להם. אני קוראת לציבור לבוא אלינו ולקחת הביתה כלב או כלבה שננטשו ולחמם להם את החורף ובכלל את החיים".

 

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק