קסטרו באנר קוביה לבן

לה רוש פוזה בשת״פ עם העמותה הישראלית לסרטן העור

דר להבית אקרמן יועצת מדעית למותג הדרמו לה רוש פוזה
|

לה רוש פוזה, מותג הדרמו קוסמטיקה בשיתוף פעולה חברתי ראשון מסוגו עם העמותה הישראלית לסרטן העור, הארגון המוביל והמומחה בישראל בנושא. מטרת שיתוף הפעולה הינה להעלות מודעות לחשיבות ההגנה מפני השמש וחשיבותה של בדיקה תקופתית אצל רופא העור

דר-להבית-אקרמן-יועצת-מדעית-למותג-הדרמו-לה-רוש-פוזה-צלם-ישראל-כהן-(29)
דר להבית אקרמן יועצת מדעית למותג הדרמו לה רוש פוזה צלם ישראל כהן

מאת: מערכת Fashion Israel


במסגרת השת"פ החברתי, ייערכו ע"י העמותה בדיקות עור ושומות במקומות עבודה ללא עלות, במימון ותמיכת לה רוש-פוזה, כמו גם הרצאות להעלאת המודעות לסרטן העור, בקרב הציבור הרחב, חולים ומחלימים. 

מלנומה הנו אחד משלושת סרטני העור השכיחים ביותר, ונחשב לקטלני שביניהם. מדי שנה מאובחנים בישראל למעלה מ-1,500 חולים חדשים במלנומה ממאירה וממוקדת, ומאותו רגע חייהם משתנים, פעמים רבות באופן קיצוני. נתונים אלו ניתנים לשינוי, הן מצד מניעת התחלואה, והן מצד שיפור הטיפול עד כדי ריפוי המחלה.

לה-רוש-פוזה-ספריי-הגנה-משמש-לילדים-המחיר-119-שח-אופנה
לה רוש פוזה ספריי הגנה משמש לילדים המחיר 119 שח צילום יחצ

אילן נפתלי, מנהל חטיבת הדרמוקוסמטיקה בלוריאל ישראל :"אנו גאים מאוד על שיתוף הפעולה עם העמותה הישראלית לסרטן העור, עימם אנחנו חולקים אותה מטרה – להעלות מודעות לסרטן העור ולהוריד את שכיחות התחלואה בישראל. באמצעות שיתוף הפעולה עם מותג לה רוש-פוזה, אנו מקווים להעלות את המודעות של כמה שיותר צרכנים לצורך בהגנה מהשמש, ושיתוף הפעולה בתוכנית הבדיקה הניידת במקומות עבודה נבחרים הוא חלק ממערך רחב של פעילויות שנוביל ביחד."

לה-רוש-פוזה-ספריי-הגנה-משמש-למבוגרים-המחיר-119-שח-אופנה
לה רוש פוזה ספריי הגנה משמש למבוגרים המחיר 119 שח צילום יחצ

ד”ר חדוה גונן מייסדת העמותה: "העמותה הישראלית לסרטן העור שמחה על שתוף הפעולה עם מותג לה רוש-פוזה, להעלאת המודעות לסרטן העור וחשיבות הגילוי המוקדם בקרב הציבור בישראל. העמותה פועלת להעלאת המודעות לצרכים המשתנים של חולים וכן לשיטות טיפול מוכחות בהן נעשתה התקדמות משמעותית בשנים האחרונות. בנוסף, לאחר בדיקת מוצרי ההגנה משמש של לה רוש פוזה, החליטה העמותה להמליץ על כל מוצרי ההגנה מהשמש מסדרת אנתליוס.  על המוצרים הודבקה מדבקה ובה מצוין – "מומלץ על ידי העמותה הישראלית לסרטן העור". 

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

באנר נשים קסטרו 300
פורסם בקטגוריות ביוטי, טיפוח
תגובות פייסבוק