לירן כוהנר לטובת קיימות ואיכות הסביבה

לירן כוהנר - 1
|

הדוגמנית והיזמת לירן כוהנר  (33), המקדמת ערכים של קיימות, שמירה על איכות הסביבה, בריאות  ותזונה מאוזנת  נבחרה להוביל את נבחרת המשפיעניות  שגייסה לוריאל ישראל  לקידום שמירה על כדור הארץ.

הפרויקט החדש של לוריאל ישראל הושק אתמול (יום ב) תחת השם: למען העתיד, והוא ינוהל ברשתות החברתיות ויכלול  פעילות למען מטרות סביבתיות וחברתיות, תכנים שיקדמו צרכנות מודעת וירוקה ויגבירו מודעות לקיימות בתעשיית הביוטי, כמו מיחזור אריזות מוצרי קוסמטיקה לאחר השימוש, מודעות לרכיבים ועוד.

במסגרת הפעילות  גייסה לוריאל ישראל נבחרת של כ-30 משפיעניות בעלות תפיסת עולם שנמצאת בהלימה עם ערכי לוריאל, במטרה ליצור תוכן ברשתות החברתיות בנושא קיימות בתעשיית הביוטי, שיגיע לקהל הרחב וירחיב מודעות סביבתית וחברתית. 

דניאלה  פרוסקי שיאון סמנכ"ל תקשורת תאגידית וקיימות בלוריאל ישראל: "מטרת הנבחרת לחשוף לקהל צעיר, מעודכן ומודע, את האג'נדה והעשייה הנרחבת של לוריאל בתחום הקיימות, תוך העלאת המודעות לפעולות יומיומיות פשוטות, למען השמירה על הסביבה.  המהלך פותח ערוץ הידברות חדש לדיאלוג ישיר עם צרכנים בנושאי קיימות, אשר מהווים עניין רב עבור צרכנים כיום, בדגש על צעירים". 

"אנו  שמחים על הצטרפותה של לירן כוהנר למהלך זה כמובילת הנבחרת, וסבורים כי זו רק תחילת הדרך לשינוי אמיתי בנושא, למען עתיד טוב יותר".  

דניאלה פרוסקי שיאון
לירן כוהנר ודניאלה פרוסקי שיאון צילום אסף לוי (5)5
לירן כוהנר ודניאלה פרוסקי שיאון. צילום: אסף לוי

"אני מאושרת לדעת שיש חברות בארץ ובעולם  המקדמות ערכים סביבתיים-חברתיים, תחת אג'נדה איתנה ומבוססת, כמו לוריאל ישראל. אני רואה בכך חשיבות עליונה לא פחות מטיפוח אישי."

לירן כוהנר
פורסם בקטגוריות ביוטי, חדשות היופי
תגובות פייסבוק