מאי אלמקייס. גם יפה וגם אופה

מאי_אלמקייס_מגזין_אופנה-אונליין
|

מאי אלמקייס עושה לנו טוב בעיניים. דוגמנית וקונדיטורית מחוננת שמוציאה לנו את העיניים באינסטגרם מהתמונות שלה, ושל הקינוחים המפתים שהיא מכינה


מאת: נועם שקד


בתקופה האחרונה האינטסגרם מופצץ בקונדיטורים צעירים ומוכשרים המעלים תמונות של עוגות וקינוחים מושקעים. אבל קונדיטורית שהיא גם דוגמנית, זה חדש! תכירו את מאי אלמקייס, בת 20, שהיא גם וגם – גם קונדיטורית מדהימה שמכינה עוגות וקינוחים מושקעים, ולא פחות מזה, פוטוגניים. מאי דוגמנית מתחילה עם שאיפות גבוהות שכבר הספיקה לעבוד במספר פרויקטים. לצד זה היא מתחזקת זוגיות יציבה עם בן דני איי – שחקן, מפיק ובמאי, אחד הישראלים המקושרים באל איי.

מאי_אלמקייס_מגזין_אופנה_דיגיטלי
מאי אלמקייס. צילום: יח״צ

דוגמנית וקונדיטורית – שילוב מעניין מאוד. מה קדם למה?
"חלום הדוגמנות החל מגיל מאד צעיר. כבר בגיל 6 נרשמתי לסוכנות דוגמנות בפעם הראשונה ותמיד אהבתי לעמוד מול מצלמה. אבל האהבה לאפייה באה לא הרבה לאחר מכן."

אני מבינה שהאמרה ש"דוגמניות חיות על חסה בלבד" לא בדיוק נוגעת אלייך… איך מצליחים לשמור על הגזרה ולהיות קונדיטורית, זה מחייב לבלות שעות רבות בחדר הכושר?
"בכלל לא נוגע אליי.. אני אוכלת מהכל והחוכמה היא לדעת לאזן. למזלי יש לי מאמן אלוף שלא מוותר לי על פחות משלושה אימונים בשבוע ומכוון אותי איך לעשות את זה נכון."

בן זוגך – דני איי מצליח מאוד באל יי כשחקן, מפיק, במאי. האם יש לך כוונה להוסיף טייטל נוסף – של שחקנית, אולי שחקנית בהוליווד?
בוא נגיד שעדיף שכל אחד יעשה את מה שהוא טוב בו… אני צוחקת.. לעולם לא פוסלת כלום.

תהיי מוכנה לעבור לגור בחו"ל כדי להיות קרובה לבן הזוג ו/או כדי להגשים את חלום הדוגמנות בעתיד?
אני בהחלט רואה את עתידי עם בן הזוג שלי ואחת מהתוכניות שלנו היא לעבור לגור יחד. את החלומות שלי אני אגשים בכל מקום, גם אם זה יהיה על הקו בין ישראל לחו״ל.

השתתפות בקליפ של אליעד נחום לדוגמנית צעירה היא חשיפה מאוד גדולה. איך הייתה החוויה ואילו תגובות קיבלת?
"הייתה חוויה מהנה מאוד ללא ספק. אליעד מדהים והיה כיף לעבוד איתו. התגובות היו מאוד חמות ומפרגנות ובסופו של יום זה שווה את העבודה הקשה." 

מאי_אלמקייס_מגזין_אופנה_לנשים
מאי אלמקייס. צילום: דניאל אוחנה

קצרים עם מאי אלמקייס


מאי_אלמקייס_מגזין_אופנה_דיגיטלי
מאי אלמקייס. צילום: יח״צ

המתכון הכי טוב שלך.
זה כמו לשאול אמא איזה ילד היא הכי אוהבת… שאלה קשה בהחלט… אני אוהבת את כל מה שאני יוצרת וחושבת שכל המתכונים שלי הם הכי טובים שלי.

מעדיפה מאפה מתוק או מלוח?למה או כשאפשר גם וגם.

ההשראה במטבח.
אני שואבת המון השראה מהאינסטגרם אבל בעיקר מהראש.. אני יכולה להתעורר באמצע הלילה עם רעיון ולא להירדם עד שאני כותבת את כל מה שחשבתי עליו ב״פתקים״ של הטלפון.

הפקת האופנה הכי מרגשת שהשתתפת בה.
חד משמעית תצוגת האופנה בה השתתפתי לא מזמן של המעצב ״מעוז דהן״. הקשר בנינו נוצר ממש בדקה התשעים לתצוגה ואני מרגישה שהצלחנו ליצור משהו מדהים עם הסטיילינג שלו והסגנון שלי.

ההשראה על סט הצילומים/על מסלול הדוגמנות.
פחות השראה אלא המחשבה שנותנת את ההשראה והיא העובדה שהמעצב/ת סומכים עליי שאוכל להציג ולייצג את פרי דמיונם בצורה הטובה ביותר. זה  מה שגורם לי להאמין שאני יכולה.

מעדיפה לצאת בערב עם ג'ינס או שמלה.
לגמרי תלוי במצב הרוח שלי.

מאי_אלמקייס_מגזין_אופנה_ויופי
מאי אלמקייס. צילום: יח״צ

מאי אלמקייס אינסטגרם: mayalmakaies


נועם שקד, אופנה, אינסטגרם

נועם שקד – עיתונאית אופנה
אינסטגרם: noam.shaked

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

תגובות פייסבוק