מאי משיח: "שהמותג שלי יהיה לצד מותגי על"

מאי משיח
|

את המעצבת מאי משיח, 27, הכרנו עד עכשיו כמעצבת שמלות ערב שכבשו את מיטב הידועניות כמו נטע אלחמיסטר, טיילור מלכוב, בר זומר, נטלי דדון ואחרות. לאחרונה החליטה לצאת לראשונה בקולקציית שמלות כלה שונה וייחודית, שגם היא כמו קולקציית שמלות הערב לא תשאיר אף אחד אדיש.

הקמפיין לקולקציה החדשה צולם בדובאי בהובלתה של נטלי דדון כפרזנטורית.

מאי משיח-מעצבת אופנה
כישרון ענק. מעצבת אופנה מאי משיח לבושה בעיצובים שלה.. איך לא?

במקביל לסטודיו אותו היא מתחזקת כבר 4 שנים, מתפקדת מאי כאמא צעירה לאן בת ה-3. למרות הקשיים, הוויתורים ולעיתים גם נקיפות המצפון שכרוכים בעבודה התובענית שום דבר לא עוצר בעדה בדרך לפסגה.

לאחרונה, בנוסף לשמלות הערב, התחלת בעיצוב שמלות כלה. מה הוביל להחלטה הזו, והאם לקורונה ולסגרים היה חלק בזה, אפשר להגיד שיצא גם משהו טוב מהקורונה?
״הקורונה עזרה לי להוציא לפועל את קולקציית הכלות בצורה מדויקת, מאחורי הקולקציה הזו יש המון מחשבה. מאז ומתמיד רציתי לעשות או לפחות לנסות לעשות שינוי בעולם הכלות״

"פחות המחוכים, פחות הנשפכים, יותר הסקסי ומשחקי בדים בצורה שונה, שיראו את הכלה יוצאת לחופה ויגידו וואו. לזה לא ציפינו.  גם לשמלה הראשונה, ולא פחות לשנייה. ולזה דרושה מחשבה, ולגמרי הצלחתי ליישם את זה בתקופה הזו, וגם לעבוד על עוד משהו מאוד מיוחד שיצא בקרוב בעולם הכלות והערב. שווה לחכות."

"הפנטזיה הכי גדולה שלי היא באמת להתרחב בעולם ובעזרת השם נגיע גם לזה."

שתפי אותנו בתחושות שלך לגבי החזרה לחיים ולאירועים, עם כל המשתמע מבחינת עבודה, עד כמה זה היה חסר לך?
"ואוו. לא חושבת שיש לי דרך להסביר כמה אני שמחה וכמה זה היה לי חסר. אני בן אדם של שגרה, ושגרה אינטנסיבית. אני כל היום מסביב לשעון, לא נחה ואני אוהבת את זה. התגעגעתי לבנות שלי שמגיעות לכאן, לקבל אותן, לדבר איתן, לצחוק איתן, להלביש אותן ובעיקר לראות את האושר הזה בעיניים שלהן שהן מרגישות הכי יפות בעולם כשהן מתלבשות אצלי. 

"פחות המחוכים, פחות הנשפכים, יותר הסקסי ומשחקי בדים בצורה שונה, שיראו את הכלה יוצאת לחופה ויגידו וואו

מה מאפיין את  קולקציית שמלות הכלה והערב לאביב קיץ 2021 ומאיפה שאבת את ההשראה?
"הקו המנחה שלי בכל קולקציה שיוצאת וגם בקולקציית הערב שצריכה לצאת ממש בקרוב הוא ייחודיות. אני אוהבת דברים מיוחדים, לא מוגדרים, אחרים. אני בעיקר חושבת על זה שכשמגיעות אליי, שיגיעו אליי בגלל שכזה עוד לא ראו, וכזה עוד לא היה. וכשאני מדגמת את השמלות שלי אני סביב אותה נקודה כל הזמן. לתת משהו שונה ואחר.

מפורסמות רבות גם בארץ וגם בחו"ל לובשות את העיצובים שלך, אחת הבולטות היא נטלי דדון שמשמשת גם כפרזנטורית של המותג. מה הוביל ל"שידוך" בינכן?
"נטלי דדון זה סיפור אהבה, בתחילת דרכי פגשתי אותה בבית קפה בתל אביב. סיפרתי לה קצת על עצמי בתור מעצבת מתחילה, הצעתי לה להתלבש אצלי לאירוע שהיה לה, היא אכן נענתה ומאז היסטוריה. נטלי בשבילי היא כבר הרבה מעבר ל״פרזנטורית״ והיא אחת הנשים הכי חזקות ומהממות שיצא לי להכיר."

אי אפשר להתעלם מהעבודה שאת מעצבת צעירה שגם מנהלת עסק מצליח וגם מתפקדת כאמא לילדה קטנה. אני מניחה שזה לא קל. איך מוצאים את האיזון?
לגמרי לא קל גם לנהל עסק וגם לגדל ילדה.יש הרבה ויתורים ואשקר אם אגיד שלפעמים מצפון לא מרחף מעליי. אבל ידעתי מאז ומתמיד שבזה אני הולכת לעסוק ולקחתי בחשבון שזה יגבה ממני המון, החוכמה היא לדעת באמת לאזן, זה לא פשוט אבל עם הזמן לומדים לעשות את זה."

אומרים שמאחורי כל גבר מצליח עומדת אשה, זה נכון גם במקרה הפוך? מי עזר ותמך בך במהלך הדרך?
"טובים השניים מן האחד. בעלי מדהים, תמך והיה שם לאורך כל הדרך, ההצלחה שלי היא הצלחה שלו וההפך."

"התגעגעתי לבנות שלי שמגיעות לכאן, לקבל אותן, לדבר איתן, לצחוק איתן, להלביש אותן ובעיקר לראות את האושר הזה בעיניים שלהן"

היה רגע שגרם לך לחשוב על לוותר על החלום להפוך למעצבת, או שזו בכלל לא הייתה אופציה?
"האמת שזו לא הייתה אופציה בכלל. ידעתי שבמהלך הדרך יהיו רגעים פחות קלים, ויהיו עליות ומורדות, ויש סיכוי שגם יהיה בהמשך. אין דבר קל בחיים האלה, אבל מה שבטוח שלוותר לא בא אצלי בחשבון."

מה הפנטזיה המקצועית הכי גדולה שלך, את מרגישה שאת קרובה להגשמתה?
"הפנטזיה הכי גדולה שלי היא באמת להתרחב בעולם, שהמותג שלי יהיה לצד מותגי על. ובעזרת השם נגיע גם לזה."

טווחי מחירים לשמלות ערב
2000-6500 להשכרה
שמלות כלה – 9,000-15,000

ניתן להשיג בתאום מראש בסטודיו המעצבת אלוף דוד 12, רמת גן. טלפון: 0506790488

אינסטגרם: https://www.instagram.com/may_mashiah/


נועם

נועם שקד – עיתונאית אופנה
אינסטגרם: noam.shaked

תגובות פייסבוק