קסטרו באנר קוביה לבן

סדנאות וויסקי

סדנאות ויסקי-1
|

סדנאות וויסקי: הפאב האירי 'אוסקר ווילד' משיק סדרת סדנאות וויסקי: מבוא לעולם הוויסקי, וויסקי חובק עולם, וויסקי סינגל מאלטים

סדנאות וויסקי

הפאב האירי אוסקר ווילד מציע, במסגרת "האקדמיה לאלכוהול של אוסקר ווילד": הפאב האירי 'אוסקר ווילד' משיק סדרת סדנאות וויסקי: מבוא לעולם הוויסקי, וויסקי חובק עולם, וויסקי סינגל מאלטים ועוד. Alcohol Academy's Irish Pub Oscar Wilde, סדנאות אלכוהול ייחודיות המתמקדות בוויסקי ופותחות צוהר לעולם חדש של הבנה במשקה האהוב.

 

סדנאות ויסקי
פלטת נקנקי הבית הום מייד לצד וויסקי גלן פידיך

בין הסדנאות:
מבוא לעולם הוויסקי
וויסקי חובק עולם
וויסקי סינגל מאלטים
סינגל מאלטים סקוטיים

את הסדנאות של IBBL SPIRIT מנחה עדיה לנגה, מדריכת אלכוהול  ויועצת לברים המובילים בישראל. את הסדנאות של חברת הכרם מעביר מדריך האלכוהול הבכיר גל יניב. כל סדנה כוללת טעימות ממגוון  משקאות הנושא, טעימות ממנות התפריט ובסיום הסדנה, תעודת השתתפות ושי אישי לכל משתתף.
הסדנאות הקרובות יתקיימו בחולון ובפתח תקווה

30.08 – חולון – סדנה סינגל מאלטים סקוטיים – הכרם
06.09 –  בפתח תקוה – מבוא לעולם הוויסקי וחומרי גלם ibbl spirit
06.09 – חולון – סדנה סינגל מאלטים סקוטיים – הכרם
20.09 –  פתח תקווה וויסקי סינגל מאלט

סדנאות ויסקי-3
מעל 100 סוגי וויסקי סינגל מאלט.. צילום: אלירן אביטל

סדנת וויסקי 'סינגל מאלט'

בסדנה נטעם סינגל מאלטים ממעצמת הוויסקי – סוקטלנד, נטעם ויסקי ממזקקות שונות בגילאים שונים. נלמד להכיר את ההבדלים בין הוויסקי, וכיצד ניתן להבחין ביניהם. בסדנה נטעם כ-6 סוגי ויסקי ונשמע את הסיפורים שמאחרורי כל מזקקה . כל זה לצד טעימות ממבחר מנות ה- HOME MADE  בתפריט  ה'אוסקר ווילד'.

 סדנת ויסקי חובק עולם

בסדנה נטעם ויסקי ממעצמות וויסקי שונות המייצרות את הוויסקי בסגנונות שונים ומחומרי גלם שונים. נכיר טעמים וארומות המאפיינים את המדינות מהן מגיע הוויסקי
מחיר לסדנה: 80 שקל לחבר מועדון באוסקר ווילד; 120 שקל לאורח.

סדנאות וויסקי-4
צילום: אלירן אביטל

אוסקר פינגאל או'פלאהרטי וילס ויילד נולד בסוף המאה -18 באירלנד והפך לאחד היוצרים המשפיעים. רבים מהציטוטים המופיעים בספריו ובמחזותיו הפכו שגורים בשפתם של רבים.
ברוח דמותו הססגונית של הסופר, משורר והמחזאי הנודע, אוסקר וויילד מוגש ב'אוסקר ווילד' תפריט אלכוהול מגוון וייחודי הכולל כ-100 סוגים שונים של בירות חבית ובקבוק, בירות איריות, אנגליות, צ'כיות אוסטריות יפניות ועוד ובתפריט הוויסקי ניתן למצוא כ-200 סוגים שונים ביניהם סדרות רבות של סינגל מאלטים (וויסקי המופק מדגן אחד המגיע ממזקקה אחת) , ויסקי סקוטי, יפני, קנדי, אמריקאי, סקוטש ועוד ועוד. ב'אוסקר ווילד' מוצעות לצד האלכוהול מבחר מנות משובחות כמו חציל בלדי שרוף עם רצועות אנטריקוט, טמפורה של פיש אנד צ'יפס בבצק בירה, טבעות בצל ונקניקיות איריות אמתיות, כבד קצוץ, סיגרים ממולאים ומגוון ייחודי של רטבים. מרבית המנות מוכנות במקום HOME MADE.
ב"אוסקר וויילד" אולם מרכזי גדול שבמרכזו ניצב בר מעץ מהגוני גדול ודומיננטי ומרפסת מרווחת ומעוצבת בהם מתקיימים כל השבוע ערבי בילוי ייחודיים כמו ה-  Monday night live, שידורים של משחקי ספורט חשובים,  מסיבות קיץ כמו אירוע 'פרסי האוסקר (ווילד)' בהן תתקיימנה הופעות של אמנים מובילים כמו חמי רודנר, ירמי קפלן ושאנן סטריט בחודשים יולי אוגוסט.

מדי ערב מתקיים באוסקר ווילד Happy Hour המציע משקה 1+1 בין השעות 17:00-19:00 ובערבי שישי נערכות במקום הופעות של רקדנים איריים.
המוזיקה במקום היא רוק קלאסי ומוזיקת שנות ה-'80 משולבות עם מוזיקה אירית טיפוסית שמחה. הפאב מחולק לשני איזורים: איזור הבר הפנימי הוא ללא עישון, כאשר בחוץ ישנו אזור מעוצב המיועד לעישון (בחורף האזור מקורה).

אוסקר וויילד  SHAPE\* MERGEFORMAT
רח' השחם 36 פתח תקווה 03-6205090
אוסקר וויילד מרכז עזריאלי, הרוקמים פינת הלהב, חולון  03-7785550

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

Beauty fashion Fashion israel Fashion Magazine Fashion News hair Makeup photography style Trends zara אופנה אופנה 2021 אופנה ישראלית אופנת גברים אופנת נשים איפור אפי אליסי אתר אופנה אתר אופנה 2021 ביוטי הפקות אופנה זארה חדשות אופנה חדשות האופנה טיפוח טרנדים טרנדים 2021 כתבות אופנה מגזין אופנה מגזין אופנה 2021 מגזין אופנה אונליין מגזין אופנה ויופי מגזין אופנה ישראלי מגזין אופנה לנשים מעצבי אופנה סטייל עיצוב אופנה צילום צילום אופנה קורונה קסטרו שבוע האופנה שיער שמלות כלה

באנר נשים קסטרו 300
פורסם בקטגוריה מגזין אופנה
תגובות פייסבוק