מגי טביבי פרזנטורית של מותג הספורט UNDER ARMOUR

מגי טביבי, צילום דוד ערבה
|

מגי טביבי חתמה חוזה עם מותג הספורט ״אנדר ארמור״, אותם תייצג בקולקציית קיץ 2019. טביבי מעצבת תכשיטים וספורטאית עבר, תמשיך עם המותג גם לעונת הסתיו

 

מגי טביבי, צילום צ׳ינו פפרצי
מגי טביבי. צילום: צ׳ינו פפרצי

 

מאת: אפי אליסי

נדמה ש-15 דקות תהילה הן רק קלישה עבור מגי טביבי שהתפרסמה כשהשתתפה ב׳אח הגדול׳. מי שחשב שהפרידה מישראל אוגלבו ומה״פאואר קאפל״ תוריד אותה, התבדה. מגי טביבי בזכות עצמה. בולדוזר של אישה קטנה, מאוד חזקה, השועטת קדימה בכל הכוח. רואים אותה בכל מקום ומעבר למדורי הרכילות שם נקשר שמה רבות יש בה המון תוכן ואולי זו מילת המפתח. יופי הוא גם פקטור. תמיד.

ארון ביתה של טביבי עמוס גביעים ומדליות בהם זכתה באליפויות ישראל ואירופה בשחייה ובאתלטיקה. את עיצוב התכשיטים הצליחה למנף בצורה מרשימה ומעוררת השתהות. מדהים כמה כוח יש לבחורה הזו. מי זוכר בכלל מה היתה האג׳נדה של מגי טביבי כשנכנסה לבית האח הגדול. כחלק מקמפיין ״אנדר ארמור״ מובילה מגי טביבי נבחרת של ספורטאים אמיתיים (ויתרו על אושיות אינסטגרם) מתחומי כושר אישי, ג׳ודו, שחייה, טריאתלון, ריקוד, קרוספיט, ריצה ועוד. אלה ועוד משתלבים עם ערכי המותג.

 

מגי טביבי, צילום דוד ערבה -
מגי טביבי. צילום: דוד ערבה

 

 

 

צילומי הקמפיין יתקיימו יום שישי הקרוב 01.02.19
בין השעות: 08:00-14:00 יתקיים יום צילומים לקמפיין אנדר ארמור ישראל. כחלק מקריאייטיב הצילום: צילומים בסטודיו ריקוד, GMT, בשילוב של ספורט ו-MTV.

 

מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
אינסטגרם: fashionisraelmagazine
קבוצת האופנה והביוטי שלנו פתוחה לכולם: מגזין אופנה של ישראל

 

פורסם בקטגוריה כתבות אופנה
תגובות פייסבוק
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי