מותג השיער K18 בישראל !

שמחה גואטה, נועם פרוסט, טיטי איינאו, קסניה טרנטול
|

בהשקה יוקרתית נחשף מותג השיער המוביל בעולם K18.  מדובר בסגמנט חדש ראשון מסוגו בעולם ללא מתחרים בעולם וגם לא בישראל. טכנולוגיה המוכרת כפטנט שהוכחה בניסויים קליניים שביכולתה לתקן את הנזק שנגרם לשיער תוך 4 דקות בלבד

על ידי 2 מוצרים בלבד

בעזרת K18 השיער יכול באמת להיות בריא ולא רק להיראות ולהרגיש כזה וכל זאת על ידי 2 מוצרים בלבד.

לאחר מחקר ופיתוח שנמשך כמעט עשור, פריצת הדרך המשמעותית של המותג היא החיבור בין המדע לשיער ובטכנולוגיה החדשה ביותר בעולם לתיקון שיער פגום. טכנולוגיית Bio Active Peptide פועלת בעומק השיע רב שרשראות הקרטין על מנת לתקן את השברים והנזקים המצטברים ובמטרה להפוך את השיער לבריא יותר. הפטנט מאפשר טיפול דו שלבי המבוסס על Biomimetic כאשר המטרה היא השגת "משטח" שיער בריא יותר ומוגן יותר כהכנה לקראת תהליך כימי הכולל מסכה לטיפול ללא שטיפה.

המותג דוגל בכך ששיער לא זקוק להרבה מוצרים והחזון של המותג הוא הפשטה של שגרת טיפוח השיער.K18 בטוח לשימוש על שיער מכל הסוגים והטקסטורות ומותאם לשימוש על כל סוגי נזקי השיער. 

עיצוב שיער Or-Ghefen - 8
צילום: אור גפן

לא רק במספרה

מנכ״ל חברת נועה שיווק בע״מ דודי איבגי: ״עלייתו של מותג K18  לארץ היא בהחלט בשורה גדולה בענף השיער. כחברה מובילה בתחום אנו מחפשים בכל רגע את הדבר הבא בתעשיית היופי והשיער. החזון שלנו הוא למצוא את הטכנולוגיות הכי עדכניות בענף ולאפשר לאנשי מקצוע מעצבי שיער והן ללקוחותיהם לבחור את הטוב ביותר שניתן בכל הקשור לטיפוח טיפוח צביעה ועיצוב השיער. להנגיש טכנולוגיות ופטנטים, מוצרים פורצי דרך המתאימים לשימוש בסלון וגם בבית בפשטות״.

תהילה שמיר
צילום: אור גפן

הגיעו לברך ולפרגן: אנשי עסקים, מעצבי שיער וספרים מובילים, בגזרה הנוצצת יותר: טהוניה רובל באירוע ראשון מאז חשיפת הגירושים, ירדן אדרי, קסניה טרנטול, טיטי איינהו, נועם פרוסט, נטע ברזני, לירז ברניס ומובילי דעת קהל. בשיאו של הערב המוזמנים נהנו מהופעתה של הזמרת דיקלה.

עיצוב שיער
צילום: אור גפן
Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עורכת ראשית
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות ביוטי, טיפוח, שיער
תגובות פייסבוק