מטבחים מאלומיניום

|

טרנד חדש בעולם המטבח. מטבחים מאלומיניום. טוב לא מדובר בחלקים החיצוניים. הם עדיין יישארו העץ הישן והמוכר. מדובר בגוף המטבח שעשוי אלומיניום. החלקים החיצוניים יישארו כמו שאתם רגילים: מעץ.

מאת אפי אליסי

מטבחים מאלומיניום-1
מטבחים מאלומיניום. צילום: יחצ

לאלומיניום יתרונות רבים לעומת גוף מטבח מעץ. הם לא מחלידים, לא חוטפים מכת טרמיטים. הם שם לאורך זמן עם אחריות היצרן לכל החיים. מה שנוח הוא, שתמיד ניתן לשנות את  החלק החיצוני של המטבח. כמו למשל אם נשברה דלת, פשוט מחליפים. אתם ממש יכולים לשטוף את המטבח עם צינור מים בלי לחשוש שהוא יירקב, יתרחב או יגרום לנזילות. את הטרנד החדש מובילה חברה ישראלית ״פרופילי הגליל״, שמייצרת רק את גוף המטבח, פטנט ייחודי שלהם, ואתם יכולים לבחור איזה מטבח שאתם רוצים באמצעות הדמיה ממוחשבת. ייצרו לכם את חלום המטבח שלכם. גם באיטליה הטרנד החדש מתחיל לצבור תאוצה. המחירים די דומים למקובל בענף.

מטבחים מאלומיניום-2
מטבחים מאלומיניום. צילום: יחצ

המטבחים מיוצרים במפעל הגלילי, ומשווקים ומותקנים ע"י שורה של יצרני מטבחים ברחבי הארץ.

מטבחים מאלומיניום-3
מטבחים מאלומיניום. צילום: יחצ

ארי יפה, מנכ"ל חברת פרופילי הגליל, יצרנית Aluminew Kitchen: "אלומיניום משמש לבניית מטוסים כי בחומר הזה המון יתרונות . מדובר בחומר  קשיח וקל לעיבוד, וניתן לייצר ממנו כל צורה רצויה. מטבחי העץ כפי שמוכרים לנו כיום יחלפו בשנים הקרובות מהעולם, וכל מי שירצה להתחדש במטבח עתידני, בריא, נקי וסניטרי יותר, יעבור למטבחים המיוצרים מאלומיניום, בכל עיצוב רצוי. בעולם פחדו עד עכשיו לרדת מהעץ ולנסות חומרים חדשים, אולם לא ניתן לעצור את הקידמה, והגיע הזמן שהחומר הפנימי של תאי המטבח – יוחלף בחומר מתקדם ועמיד הרבה יותר מבעבר".

מטבחים מאלומיניום-5
מטבחים מאלומיניום. צילום: יחצ

בחודשים האחרונים נערך פיילוט וכבר יוצרו כ-40 מטבחים שונים שהותקנו בבתי לקוחות ברחבי הארץ, וכעת נערכת החברה לייצור המוני, לאור הגידול המתמיד בביקוש.

פורסם בקטגוריה מגזין אופנה
תגובות פייסבוק