קסטרו באנר

מיאמי של שילת מזרחי

נטע-ברזני-המירוץ-למיליון-אופנה
|

גאים להציג הפקת אופנה שצילמה הצלמת הישראלית הנפלאה שילת מזרחי. הכתבה התפרסמה ב-Scorpio Jin Magazine, מיאמי, ארצות הברית

Model: Neta Barazani for Yuli Models | Video Photography: Tal Hamdi

Scorpio Jin MagazineHERE COMES THE SUN
Photography | Shilat Mizrahi – @shilat_mizrahi
Model | Neta Barazani for Yuli Models @netabarazani
Hair & Makeup Artist | Tal Davara for Dior @tal_davara
Hair Stylist | Aviel Shmaya @avielshmaya
Wardrobe Stylist | Eyal Hagbi @eyal_hagbi
Assistant Photography | Tal Hamdi @tal_hamdi

Scorpio Jin Magazine
Scorpio Jin Magazine
Scorpio Jin Magazine
Scorpio Jin Magazine
Scorpio Jin Magazine
Scorpio Jin Magazine
זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

באנר נשים קסטרו 300
פורסם בקטגוריה הפקות אופנה
תגובות פייסבוק