מייקל לונגו. בוגרים 2018 – המחלקה לעיצוב אופנה, המרכז האקדמי ויצו חיפה

מייקל לונגו, קולקציית גמר 2018, המחלקה לעיצוב אופנה, המרכז האקדמי ויצו חיפה, צילום ינון כלפון - , אופנה, מגזין אופנה, Fashion, אופנה 2018, ,Fashion, Fashion Magazine, Efifo מגזין אופנה ישראלי -
|

במפגש עם אביו, שהתרחש כעשרים שנה לאחר שעזב אותו, נוכח מייקל לונגו בוגר המחלקה לעיצוב אופנה – המרכז האקדמי ויצו חיפה, לגלות עד כמה הוא מהווה אכזבה עבורו, בכך שאינו מייצג את הגבר האידיאלי מבחינת התפיסה הרוסית. ״אני גבר – אבל אני הגבר שאבי עדיין מתקשה לקבל״

אפי אליסיעורך Efifo

 

מייקל לונגו, קולקציית גמר 2018, המחלקה לעיצוב אופנה, המרכז האקדמי ויצו חיפה, צילום ינון כלפון - , אופנה, מגזין אופנה, Fashion, אופנה 2018, ,Fashion, Fashion Magazine, Efifo מגזין אופנה ישראלי -
מייקל לונגו. קולקציית גמר 2018. המחלקה לעיצוב אופנה – המרכז האקדמי ויצו חיפה. צילום: ינון כלפון

 

מייקל לונגו: ״הקולקציה מכילה שילוב של סממנים מעולם הבלט הרוסי ומעולם הריקוד שאני נמצא בו עם סממנים מהעולם הגברי-הצבאי, ששולט היום ברוסיה.
שני הצדדים קיימים בי, ואני שואף לצאת מהקיבעון הברוטלי ששולט באבי בפרט וברוסיה בכלל. בקולקציה אני רוצה להעצים נשים עד כדי כך שתהיינה שוות לגברים״.

מייקל לונגו: ״היחסים שלי עם אבי מקבילים ליחס כלפי הקהילה ההומוסקסואלית ברוסיה ובעולם כולו. נוכחתי לראות ולחוות כי ברוסיה ובמקומות רבים בעולם הכל סובב סביב הגבריות, ואם אתה גיי – אתה נחות. אי הקבלה שאני חווה עד היום מצד אבי מהווה את ההשראה למחאה שלי כנגד ה"העצמה הגברית" המקובלת בעולמנו״.

 

מייקל לונגו: ״אבי מבטא עבורי את העולם הפרימיטיבי והמקובע: עולם צבאי שמדבר על גבריות כעל חד משמעית ואידיאלית. בניגוד אליו, יש בי צד נשי, ולאורך כל ילדותי שאפתי לרקוד ולבטא סוג של גבריות חדשה״.

 

מייקל לונגו, קולקציית גמר 2018, המחלקה לעיצוב אופנה, המרכז האקדמי ויצו חיפה, אופנה, מגזין אופנה, Fashion, חדשות אופנה 2018, כתבות אופנה 2018, עיתון אופנה 2018, אופנה 2018, ,Fashion, Fashion Magazine, Efifo מגזין אופנה ישראלי -
מייקל לונגו. קולקציית גמר 2018. המחלקה לעיצוב אופנה – המרכז האקדמי ויצו חיפה

 

חומרים: צמר, טול, קשמיר, אורגנזה, ריקמת יד.

עיצוב אופנה: מייקל לונגו – המרכז האקדמי ויצו חיפה
האיסטגרם של מייקל לונגו: michaellungu
המייל של מייקל לונגוLungumayk@gmail.com

 

המחלקה לעיצוב אופנה – תצוגת אופנה בוגרים 2017

26.6.17 בשעה 20:30, האנגר 11, נמל תל אביב
בימוי והפקה: סמדר גנזי

המחלקה לעיצוב אופנה של המרכז האקדמי ויצו חיפה תציג את קולקציות הבוגרים לשנת 2018 בתצוגת האופנה השנתית בפני קהל רב של אנשי תעשיית האופנה, התקשורת ובני המשפחה הנרגשים של הבוגרים.

מירב לביא, ראש המחלקה לעיצוב אופנה: "18 מעצבי אופנה מסיימים השנה ארבע שנות לימוד, במהלכן קיבלו כלים באמצעותם יוכלו להחליט לאן פניהם מועדות בתחום דינמי  ומאתגר זה. בקולקציות הגמר פיתחו הבוגרים הטריים גזרות, צלליות, חומרים חדשים וטכניקות הדפסה ואריגה שונות, ושילבו עבודת טקסטיל עם עיצוב תלת מימד, במטרה להגיע בסופו של תהליך לקולקציה יצירתית וחדשנית. המחלקה רואה חשיבות רבה בשיתוף הפעולה בין התעשייה לאקדמיה, ותפתח את ערב התצוגה בחשיפת שני שיתופי פעולה שהתקיימו במחלקה בסטודיו בשנים ב' ו-ג' עם חברות האופנה והספורט המובילות: NIKE  ו-GOTTEX״.

גם השנה הדגמים צולמו בידיהם הנרגשות והמוכשרות של סטודנטים מהמחלקה לצילום, בהנחייתה של מיכל חלבין.
מנחי פרויקט הגמר: טליה בורק, אסתי גרינבוים, ד"ר עומרי גורן, מרינה מוחין, שאול אהרוני ועידו רקנטי.

 

Efifoמגזין האופנה של ישראל

Efifo, מגזין אופנה ישראלי, משמש במה איכותית לדור החדש של האופנה בישראל. מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים ובוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנהEfifo, מגזין אופנה ועיצוב, שיקי, רענן, בועט, מפתיע ופורץ גבולות. Efifo, מגזין אופנה ישראלי, מוקדש כולו לאופנההפקות אופנה של הכישרונות הגדולים בתעשיית האופנה הישראלית המתפתחת, ראיונות עם מעצבי אופנה ומכתיבי אופנה, יוצרים וכוכבים. Efifo, מגזין אופנה ישראלי, שם לו למטרה לקדם ולפתח כישרונות צעירים, נועזים, בועטים ותוססים מתחומי האופנה והצילום בישראלEfifo, מגזין אופנה אונליין, הוקם מתוך צורך עמוק ואמיתי של דור חדש בתעשיית האופנה והצילום, המבקש במה להשמיע מעליה את קולו הרם, הברור והמחדש. Efifo, מגזין אופנה, יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל עם דגש מיוחד על קהילת מעצבי אופנה, צלמי אופנה, דוגמנים, דוגמניות, סטייליסטים, סטייליסטיות, מעצבי שיער, מאפרים ומאפרות.

פורסם בקטגוריה בתי ספר לאופנה
תגובות פייסבוק
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי