מילה ברנר

מילה ברנר-2
|

כוכבת נולדה

מילה ברנר קוטפת תפקידים וקמפיינים נחשקים והיא רק בת 10

מילה ברנר-1
מילה ברנר. צילום: אברהם יוסף פל

מאת אפי אליסי

מילה ברנר ביתה בת ה-10 של המפיקה והשחקנית ההוליוודית שירלי ברנר ובעלה ברוס רובנשטיין (מפיק ותסריטאי ) אותה הכרנו מקרוב יחד עם הוריה בסידרה ״מחוברים פלוס״ ממשיכה לפלס את דרכה בהוליווד. הקטנה לוהקה לאחת הדמויות הראשיות בסידרת אנימציה של דיסני. Whisker Haven Tales Of the Palace Pets. מילה מצטרפת לעונה השנייה של הסידרה בדמות "Windflower הדביבון – חיית המחמד של פוקאהונטס בעלת האופי שמלא בתעוזה, שעשוע, ומתיקות.

סידני*0256
צילום: יח"צ. סידני

פאלאס פטס היא סידרת ספין אוף מהקונצרן של הנסיכות הידועות של דיסני בה יש ריכוז של קבוצה של כל חיות המחמד המיוחסות של הנסיכות החיות גרות בעולם משלהן שניקרא Whisker Haven שם הם מדברים בינהם, ניכנסים להרפתקאות ויוצאים לטיולים בממלכות השונות חלק מהן הן Berry הארנבה של שילגיה, Pumkin הכלבלבה של סינדרלה, Dreamy החתולה של אורורה, Meadow הבואש של רפנזל ועוד.

מילה ברנר
מילה ברנר. צילום: אברהם יוסף פל

מפיקי הסידרה לאחרונה אף הוסיפו אפלקציה עולמית שנקראת Disney Palace Pets בה ילדים יכולים לשחק אינטראקטיבית עם חיות המחמד. המפיקים צירפו את מילה גם לפרוייקט הנוסף הזה
זאת לא הפעם הראשונה בה מילה מדובבת בהצלחה, הפירסומת שמילה מקריינת ב-CBS סיביאס ״יומה של סטפני״. "Stephanie's day", למען ילדים עם אוטיזם וצרכים מיוחדים.
היא זכתה בפרס האמי הנחשק בספטמבר וכתוצאה מזה CBS שזיהו את הפוטנציאלֿ, אותה על עוד 3 פירסומות למענם.

סידני*0256
צילום: יח"צ. סידני

לפני כמה חודשים יצא לאקרנים סרט האנימציה When Marnie Was There״ של סטודיו גיבלי היפני שם דיבבה מילה את קולה של היסאקו הצעירה. לצד שמות כמו קאטי בייטס,,גינה דיוויס, היילי סטיינפלד ועוד.
לפני כחודש דווח שמילה  שלוהקה לתפקיד ביתו של מארק הארמון, השחקן הראשי שמגלם את לירוי גיבס . – כ קלי גיבס. ב- NCIS ו-CBS. לסידרה רייטינג גבוה, מעל 18 מיליון צפיות ואחת המצליחות של סיביאס בכל הזמנים.

מילה ברנר-3
צילום: יח"צ. סידני

מילה ברנר היא הפרזנטורית כבר מי 6 עונות של מותג האופנה המצליח האמריקאי American Apparel. הפרזנטורית של חברת הגינסים Grace, וקמפיינים של ג׳נראל אלקטריק, AT&T, והנסיכות למען הפמיניזם שקיבל מעל 25 מיליון צפיות ברשת ושהפך אותה לאורחת בסי אןאן, חדשות פוקס , BBC ותוכניות בוקר ולילה בכל הרשתות . היא

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק