מיקי מאוס אופנתי מתמיד

מגזין אופנה, מיקי מאוס אופנתי מתמידש-10
|

מגזין אופנה

מיקי מאוס, חוגג יום הולדת 88. אייקון עולמי שדמותו השפיעה רבות בתחומי האופנה, העיצוב, האמנות והחיים

מגזין אופנה, מיקי מאוס אופנתי מתמידש-8
bobby abley

כאייקון של תרבות הפופ וכנכס תרבותי נצחי, השפיע מיקי מאוס במשך עשרות שנים על מוחות יצירתיים רבים ועל מעצבי אופנה בולטים והעניק להם השראה ליצירת קולקציות אופנה חדשניות ומשעשעות. נוסף על כך, במחקר רחב היקף שערכה דיסני לאחרונה בקרב מבוגרים באירופה נמצא כי מיקי מאוס, יחד עם חברתו, מיני מאוס, מוגדרים כדמויות האהובות ביותר בקרב רבים.

מגזין אופנה, מיקי מאוס אופנתי מתמידש-2
rodnik

אביזר האופנה הראשון בו הופיע מיקי מאוס, הופיע כבר ב-1933, כשחברת אינגרסול ייצרה את המהדורה הראשונה של שעון מיקי מאוס האיקוני שלה. השעונים שיוצרו בתחילת הדרך הפכו לפריטי האספנות הנחשקים ביותר של דיסני.

מגזין אופנה, מיקי מאוס אופנתי מתמידש-3
rodnik

בשנים האחרונות מככב העכבר האהוב במגוון שיתופי פעולה עם מעצבים יוקרתיים. באוגוסט 2011 השיקה יצרנית תכשיטי ההוט קוטור היוקרתית, ‘שופארד’, קולקציה בהשראת מיקי מאוס, שכללה שעונים, מחרוזות, טבעות וצמידים.

מגזין אופנה, מיקי מאוס אופנתי מתמידש-9
anya hindmarch

עד היום נרשמו שיתופי פעולה של מעצבים כגון קסטלבז’ק, דולצ’ה וגבאנה, טומי הילפיגר, קום דה גרסון ואניה הינדמרש עם דיסני במסגרת קולקציות של בגדים ואביזרי אופנה בהשראת מיקי מאוס.

מגזין אופנה, מיקי מאוס אופנתי מתמידש-4
lazy oaf

מעבר לאופנה, מיקי מאוס, השפיע גם בעולם העיצוב והאמנות. מעצבים כטרנס קונראן וכאינגו מאורר ואמנים כאנדי וורהול, רוי ליכטנשטיין וקלאס אולדנבורג הציגו אותה בעבודותיהם.

מגזין אופנה, מיקי מאוס אופנתי מתמידש-5
coach

מיקי מאוס, בגילו המופלג עדיין תופס בסדר היום האופנתי. לאחרונה כיכבה דמותו במגוון שיתופי פעולה עם מעצבים ובתי אופנה, כגון מרקוס לופר, מארק ג’ייקובס ואייסברג וקולקציות של אדידס, ואנס ובירקנשטוק.

מגזין אופנה, מיקי מאוס אופנתי מתמידש-6
cath kidston

לאחרונה נעשה שימוש בדמותו בקולקציה המשעשעת של Coach, במהדורה מוגבלת, וכוללת רישומים בלעדיים של מיקי שיצרו אנימטורים מדיסני, תיקי יד, חולצות טי, נעלי סניקרס, תיק עור קלאסי של Coach עם אוזניו הגדולות והעגולות של מיקי מאוס.

מגזין אופנה, מיקי מאוס אופנתי מתמידש-7
cath kidston

נוסף על כך, יצר לאחרונה המותג UGG Australia, המוכר במגפיים המתהדרים בעור כבש הן בבטנה ובריפוד, קולקציה של דיסני הכוללת מגפיים עם דמויות של מיקי מאוס ומיני מאוס המקושטות באבני קריסטל אותנטיות של סברובסקי.

מגזין אופנה, מיקי מאוס אופנתי מתמידש
coach

 

פורסם בקטגוריה כתבות אופנה
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי