70 שנות אופנה ישראלית. אירוע האופנה הממלכתי הראשון בישראל

מירי רגב, צילום אלי סבתי, מוטי רייף, צילום רונן אקרמן
|

אופנה ישראלית – אירוע האופנה הגדול של ישראל. ״שבעים שנות אופנה ישראלית״ יעניק פרסים לגדעון אוברזון, רונן חן, אלירן נרגסי ושחר אבנט. בעיקר יהיה זה אירוע שיצדיע לאופנה כחול לבן. מירי רגב: ״האופנה הישראלית היא תבנית נוף מולדתנו״

אופנה ישראלית

מירי רגב, צילום אלי סבתי
מירי רגב, שרת התרבות והספורט. צילום: אלי סבתי

מאת: אפי אליסי

רגע אחרי הפריימריז היצריים בליכוד וכשהבחירות בישראל ברקע, מתפנה מירי רגב, שרת התרבות והספורט, לחתום את אירועי ה-70 למדינה תחת אחריות המשרד בראשו היא עומדת בערב הצדעה לאופנה הישראלית.

בין שלל תפקידיה כשרת התרבות הפכה מירי רגב לאייקון אופנה שלא ניתן היה להתעלם מנוכחותה.

ערב ההצדעה לאופנה הישראלית  של משרד התרבות והספורט ומנהלת אירועי ה-70 יציג את הצלחותיה של האופנה ישראלית בארץ וברחבי העולם כולל מחוות למשכית, גוטקס ולשושנה דמארי – אייקון אופנה ישראלי.

באירוע 70 שנות אופנה ישראלית 'כחול-לבן'

שיתקיים ב-5 מארס, באקספו תל אביב (גני התערוכה) ינתן ביטוי נרחב לעשייה האופנתית פורצת הדרך בישראל והשגיה מאז קום המדינה, מקום של כבוד למובילי התעשייה, למעצבות ולמעצבים שהפכו לסיפורי הצלחה בין לאומיים. 

״האופנה הישראלית היא תבנית נוף מולדתנו. היא המראה להתפתחותה של החברה הישראלית, על שלל גווניה. האופנה שלנו משקפת את הזרמים במציאות הישראלית ומספרת את הסיפור הישראלי לאורך שבעים שנות עצמאותנו. האופנה הישראלית חוגגת שבעים שנה של יצירתיות ופריצת דרך בארץ ומעבר לים. אירוע, החוגג את הישגיה של האופנה הישראלית הוא נדבך חשוב בחגיגות השבעים לקיומה של מדינתנו, על המנעד הרחב של כל פלאיה״.

אומרת שרת התרבות מירי רגב. 

במהלך הטקס, יקבלו ארבעה מעצבים את פרסי שרת התרבות והספורט למעצבים בתחום האופנה כאות הוקרה והערכה של החברה הישראלית למעצבים בתחומי האופנה, על פועלם ותרומתם לעולם האופנה בישראל.

פרס מפעל חיים יוענק למעצב גדעון אוברזון

על פעילות יוצרת ומרשימה אשר השפעתה ניכרת בהתפתחות עיצוב האופנה בישראל. פרסי מעצבי האופנה לשנת 2018 יחולקו לרונן חן על הקמת מותג עצמאי שפעיל שיותר מ-25 שנה בארץ ובחו"ל בתחום "ready to wear".

אלירן נרגסי, ממובילי המהפכה של השנים האחרונות בתחום בגדי גברים ושחר אבנט, מעצבת אופנה שבתוך זמן קצר ביססה את מקומה בעולם האופנה בישראל ובחו"ל.

מוטי רייף, צילום רונן אקרמן
מוטי רייף. צילום רונן אקרמן

״מורשת של חדשנות״ הוא אירוע האופנה הממלכתי הראשון בישראל ויקחו בו חלק מעצבי אופנה.

 טובל'ה, גדעון אוברזון, ששון קדם, דורין פרנקפורט, שרון טל, עידן לרוס, יובל רביד, אלמביקה, רונן חן, מיכל נגרין, אלון ליבנה, חגית טסה, ירון מינקובסקי, מיקה בשן, ענבל דרור, גליה להב ורבים נוספים.

גם בכירי תעשיית האופנה ישראלית יבלטו בנוכחותם באירוע שינוהל אמנותית על ידי מוטי רייף. בתוכנית: חיבור לשורשים – תצוגת מקורות ההשראה העיצוביים של המעצבים הגדולים בישראל. חלוצים באופנה – בגדי העולים ובגדי החלוצים.

הצדעה לאייקון האופנה שושנה דמארי

האופנה הצבאית, מותגים כחול לבן, אופנת הגברים הישראלית, ההצלחה העולמית של מעצבי שמלות הכלה הישראליים, ההתפתחות הטכנולוגית בעולם האופנה ועוד.


זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גןאודות


מגזין אופנה של כולם!

משמש במה ייחודית לדור החדש של האופנה בישראל:

מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים לאופנה, בוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנה.

Fashion Israel שם לו למטרה לקדם ולפתח כישרונות בתעשיית האופנה הישראלית:

ונשים, גברים, יהודים, ערבים, דתיים, חילוניים, הומואים, סטרייטים, לסביות, טרנסג׳נדרים, בי סקסואלים. מכל דת, מגדר ולאום.

נועזים, בועטים ותוססים

מקדם כישרונות המבקשים במה להשמיע מעליה את קולם הרם, הברור

והמחדש – נועזים, בועטים ותוססים מתחומי אופנה, ביוטי וצילום בישראל.

אנג׳נדות חברתיות

קידום מעמד האישה, שיתוף פעולה עם אקדמיות, מכללות ובתי ספר גבוהים בארץ לצילום ואופנה, אופנה בחברה ערבית.

במה אופנתית לתעשיית האופנה של ערביי ישראל. חשיפה של אלפי סטודנטים.

ופועל למען אנשים בעלי מוגבלויות, פגועי נפש, נכים ועוד.

התפתחות וחדשנות

דגש מיוחד על קהילת מעצבי אופנה, צלמי אופנה

והדוגמנים/יות סטייליסטים וסטייליסטייות, מעצבי השיער ואנשי האיפור.


אופנה ישראלית

Beauty fashion Fashion israel Fashion Magazine Fashion News hair Makeup photography style Trends zara אופנה אופנה 2021 אופנה ישראלית אופנת גברים אופנת נשים איפור אפי אליסי אתר אופנה אתר אופנה 2021 ביוטי הפקות אופנה זארה חדשות אופנה חדשות האופנה טיפוח טרנדים טרנדים 2021 כתבות אופנה מגזין אופנה מגזין אופנה 2021 מגזין אופנה אונליין מגזין אופנה ויופי מגזין אופנה ישראלי מגזין אופנה לנשים מעצבי אופנה סטייל עיצוב אופנה צילום צילום אופנה קורונה קסטרו שבוע האופנה שיער שמלות כלה

תגובות פייסבוק